support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo land-rover Startech Land Rover Range Rover – luxusne, štýlovo a s nadhľadom logo land-rover

Startech Land Rover Range Rover – luxusne, štýlovo a s nadhľadom

09.Nov.2009
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Mohutné a častokrát skutočne luxusné SUV nepociťujú v našich končinách príliš veľký dopyt. No ak sa také auto u nás objaví, je to vždy masáž pre chuťové a zmyslové bunky. To pravé potešenie však nastane až v momente, ak takéto auto spozorujeme upravené, napríklad exkluzívnou firmou Startech, ktorá sa rozhodla spraviť z modelu Range Rover luxusný povoz v športovom štýle.

Britský Land Rover bol vždy symbolom majestátnosti, kráľovskej krvi a v neposlednom rade aj tučných peňaženiek. Nový model Range Rover, konkrétne model Sport, ktorý ponúka najsilnejšie pohonné jednotky, do tohto opisu pasuje asi najlepšie. Je to takmer dokonalé SUV, ktoré má všetko, čo má mať – športový a masívny dizajn, kvalitný a luxusný interiér, silný motor a čo je dôležité, lukratívne korene. Najsilnejší agregát, ktorý sa do Range Rover Sport montuje je bujarý 4,2 liter V8 Supercharger, ktorý bez problémov dokáže vyvinúť silu v podobe 390 koní (287 kW) a 550 Nm točivého momentu.

Nemecký úpravca Startech sa rozhodol pre decentnú úpravu tohto kolosu a zameral sa tak skôr na funkčnosť, než na štýl. V prvom rade začal prednou časťou vozidla, kam poputovala decentná lišta tiahnuca sa celou šírkou predného nárazníka s integrovaným LED denným svietením po jej okrajoch. Lišta je pritom v rovnakej farbe ako kľučky či maska chladiča.

Úprava sa „potichu“ premiestnila dozadu, kam sa nasťahovala dvojica leštených koncoviek sériového výfuku. Úprava zovňajška sa týmto skončila, no zabudnúť nesmieme ešte na 22 palcové kolesá Startech Monostar IV s rozmermi 10Jx22 v decentnej matno-striebornej farbe. Obuté sú do nízkoprofilových pneumatík 295/35 R22.

Väčšie lákadlo čaká majiteľa vo vnútri vozidla – luxusná koža, ktorou je očalúnené takmer všetko, luxusné drevo v akejkoľvek farbe, prípadne karbón na želanie zákazníka. Skrátka interiér takto upraveného Range Roveru je rozprávkou pre naše zmysly.

Firma Startech už vydala tuningový balík pre Range Rover modelového roku 2010, v ktorom je okrem luxusného interiéru tiež bodykit, podvozkový set a 22 palcové kolesá.

land rover range rover startech tuning

land rover range rover startech tuning

land rover range rover startech tuning

land rover range rover startech tuning

Fotogaléria STARTECH Range Rover Sport:Fotogaléria STARTECH Range Rover Sport model 2010:Čo poviete, na tento upravený Range Rover Sport od úpravcu STARTECH?Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Startech, tak navštívte našu podstránku:

Startech tuning


Viac informácií k tejto novinke vám radi poskytneme. Zoznam článkov tejto značky nájdete tu:

LAND ROVER tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 7150x    hodnotenie: 14/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt