support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Nový športový volant – Isotta Zulag

Nový športový volant – Isotta Zulag

06.Dec.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Máme pre Vás ďalšiu novinku v našej ponuke, tentoraz opäť z talianskej produkcie. Na koniec tohtoročnej tuning sezóny pribudol v rodine Isotta nový exkluzívny športový volant pod zvučným menom „Zulag“. Zatiaľ sa bude vyrábať iba v priemere 340mm, neskôr má pribudnúť ešte menší „brat“. Zulag je očalúnený kvalitnou talianskou kožou a ponúka sa v nasledovných farebných odtieňoch: čierna, šedá, modrá, červená, hnedá, ľadovo šedá a biela. Zvislé priečky volantu śu z pochrómovaného hliníku a zdvojený stredový krúžok je z vonkajšej strany v matnom titánovom prevedení a klaksón uprostred je chrómový. Zvedavý na viac?

Obrázky „Zulagu“ nájdete v našej galérii tu:V sortimente Isotta nájdete takmer všetky doplnky do interiéru vášho auta, od športových volantov a radiacich pák, cez pedále a poťahy sedadiel až po prahové lišty a rámčeky radenia. Preto sme o to presvedčený, že tieto výrobky prinesú všetkým fanúšikom tuningu mimoriadne veľa inšpirácie do novej sezóny 2005.

V ponuke máme pre vás nasledovné:

Popis doplnkuMOC s DPH
-- univerzálny športový volant Zulag (rôzne farby): 9.220,-Sk / ks


Produkty od firmy Isotta sú skutočne výnimočné svojim ojedinelým dizajnom. Dúfame preto, že sa tieto interiérové doplnky budú páčiť všetkým entuziastom a fanúšikom otického tuningu. Dodacie lehoty na výrobky firmy Isotta sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri niektorých týchto doplnkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Všetky ostatné ISOTTA produkty (volanty, radiace páky, pedále, atď.) si môžete samozrejme nakúpiť na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)


preview
Firma Isotta je vo svete známa svojim jedinečným inovatívnym dizajnom a výbornou kvalitou svojich produktov. Nie bezdôvodne sa nájdu ich výrobky v takmer každom prezentačnom aute „showcar“ u popredných tuning úpravcov a výrobcov na celom svete. Firma sídli v mestečku Ferrara, severne od známeho mesta Bologna. Bola založená v roku 1991 a od samého počiatku sa ich skvelý dizajnérsky tím snažil o výrobu popredných a revolučných interiérových doplnkov, ktoré sa často krát neúspešne kopírujú na celom svete. Výrobné centrá sú už rozložené takmer okolo celého sveta, napr. v Číne, USA, Brazílii a samozrejme pre európsky trh v Taliansku. Celkový počet zamestnancov dnes činí vyše 150 a väčšina z nich sa venuje výrobe a predaju.

Tu máme pre vás ešte krátky výber z ich ďalších noviniek 2005:

KOŽENÝ VOLANT „KATIENA“
RADIACA PÁKA „KUDA“


RUČNÁ BRZDA „481“
ŠPORTOVÉ PEDÁLE 2005ROZŠIROVACIE PODLOŽKY
KĽÚČENKA „ISOTTA“Produktový katalóg ISOTTA 2008 na stiahnutie:
(PDF dokument)
preview
download
[ 13,9 Mb ]


Aký je váš názor na dizajn produktov od firmy Isotta? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Ako ste na tom s angličtinou alebo taliančinou? Ak dobre, tak odporúčame aj stránky nášho partnera:

ISOTTA


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám a ostatným produktom od firmy Isotta vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 12661x    hodnotenie: 32/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt