support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo podvozky Športové tlmiče Koni STR.T so znížením podvozku až 40mm pre VW, Ford a Opel logo podvozky

Športové tlmiče Koni STR.T so znížením podvozku až 40mm pre VW, Ford a Opel

13.May.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Holandský výrobca kvalitných športových tlmičov a pružín – čiže podvozkovových komponentov, prichádza opäť na scénu so svojim najnovším produktom – športové tlmiče Koni STR.T.

Tento tlmičový set je určený pre najžiadanejšie ojazdené autá v Európe a to konkrétne Ford Focus, Opel Astra a VW Golf. Jedná sa totiž o ideálny tuningový balík pre „začiatočníkov“ v obľúbených kompaktných modeloch.

Tlmiče Koni STR.T predstavujú cenovo dostupný podvozkový set, ktorý sa vyznačuje vysokým stupňom stability a manévrovateľnosti a je tak určený pre všetkých, ktorí chcú zažiť športovú jazdu so zachovaním vysokého stupňa komfortu. Koni STR.T vyniká taktiež v schopnosti rýchlej reakcie na zmenu tvaru vozovky.

Jeden z popredných výrobcov podvozkových komponentov firma Koni, využíva svoje know how z oblasti Formuly 1 k vývoju vysokokvalitných podvozkových dielov pre cestné aplikácie.

VW Golf, Opel Astra a Ford Focus sú kvalitné a žiadané autá, ktoré môžu byť vybavené skutočne špičkovým podvozkovým systémom z dielne holandskej firmy Koni. Použité kvalitné a odolné materiály v kombinácii so sofistikovanými výrobnými postupmi zaručia dlhú trvácnosť a bezpečnosť. S príslušnými pružinami Koni, je možné dosiahnuť celkové zníženie až -40 mm s adekvátnym stupňom tuhosti.

tlmice koni strt vw golf ford focus opel astra

Koni STR.T predstavuje ideálny kompromis medzi športovo naladeným podvozkom a komfortným každodenným vozením. Koni je zárukou vysokej kvality a odolnosti.

Ak túžite po kvalitnom športovom podvozku za „ľudovú“ cenu, Koni STR.T je tu práve pre vás. Vďaka svojmu spracovaniu si získa najmä „bežných“ šoférov, ktorí nevyžadujú pretekárske nastavenie podvozku. Výhody športových tlmičov Koni STR.T

KONI STR.T tlmiče - VÝHODY:
- Výrazne vyššia stabilita vozidla v zákrutách
- Zachovaný jazdný komfort
- Vďaka rýchlej odozve tlmičov – hladký prejazd nerovnosťami
- Efektívne zníženie svetlej výšky vozidla až 40 mm


TLMIČ KONI STR.T


športové tlmiče koni strt

Kompletný sortiment výrobkov od firmy KONI si môžete pozrieť a zakúpiť na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)koni logo
Holandská firma KONI funguje už od roku 1857, kedy svoju históriu začala písať výrobou konských popruhov a sedadiel. Firma sa postupne vyvíjala, produkovala rôzne druhy výrobkov a až v roku 1945 vyrobila prvé nastaviteľné tlmiče pre autá, nákladiaky a vlaky. Áno, čítate dobre. Hlavnou náplňou firmy KONI nie je produkcia športových tlmičov len pre osobné, resp. pretekárske automobily, ale taktiež pre nákladiaky, vlaky a rôzne stavebné projekty, ako napríklad známy London Eye.

KONI získalo celosvetovú reputáciu pre špičkovú kvalitu, výkon a životnosť svojich výrobkov. Špecializujú sa na individuálne riešenia a snažia sa vytvoriť perfektné tlmiče pre všetky druhy aplikácií. Produkty KONI sa dodávajú nielen do prvovýroby veľkých výrobcov automobilov, ale taktiež pre veľké firemné podniky zaoberajúce sa s hydraulickými mechanizáciami, autobusové spoločnosti, verejné dopravné podniky, záchranné služby a dokonca aj armádu. Taktiež najrýchlejšie a najpokročilejšie osobné vlaky sú vybavené produktmi KONI. Tlmiče firmy KONI sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov a kontrola kvality je súčasťou všetkých výrobných procesov.

Sídlo firmy KONI sa nachádza v holandskom meste Oud Beijerland. Firma dnes zamestnáva viac ako 500 zamestnancov. Jej produkty sú homologované a firma produkuje pod „záštitou“ ISO noriem 9001:2000, 9001:2008 a 14001. Okrem toho „má firma prsty“ v rôznych automobilových súťažiach a získala taktiež množstvo ocenení nielen z motoristického sveta, ale taktiež zo sveta vlakov a nákladiakov, ako napríklad: FORD MOTOR COMPANY, cena Ford Q1, ASTON MARTIN LAOGONDA, Ltd., with the Excellent Support Award, atď.

Viac info o tlmičoch KONI nájdete v týchto článkoch:

thumbthumb


Váš názor na tieto športové tlmiče STR.T Koni pre VW Golf, Ford Focus a Opel Astra? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Viac informácií k tlmičom firmy KONI vám radi poskytneme. Zoznam článkov tejto značky nájdete tu:

KONI


Zoznam článkov o podvozkoch, tlmičoch a odpruženiach nájdete tu:

PRUŽINY, TLMIČE & PODVOZKOVÉ KITY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 23904x    hodnotenie: 6/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt