support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo podvozky Športové tlmiče KONI Sport Dynamic Drive - bezpečný podvozok pre vaše auto logo podvozky

Športové tlmiče KONI Sport Dynamic Drive - bezpečný podvozok pre vaše auto

27.Jul.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nie je nič krajšie, ako cez slnečný deň (teda pokiaľ počasie praje ;-) ) vytiahnuť svoje drahocenné auto a urobiť si príjemný výlet po krajine. Profesionálny výrobca športových podvozkov firma Koni chce každodenné výlety urobiť výnimočnými a to vďaka nezabudnuteľnej športovej jazde. Predstavujeme vám preto kvalitné športové pruženie Koni Sport Kit Dynamic Drive.

Správne držanie auta na ceste je základom každej jazdy. Navyše ak je auto schopné športovej jazdy, pri ktorej sa majiteľ nemusí báť straty ideálnej stopy, či krútenia karosérie a podvozku, je to o to krajšie.

Holandský výrobca kvalitných a vo svete overených športových podvozkov KONI, nám najnovšie chce predstaviť podvozkový set s označením Sport Kit Dynamic Drive. Jedná sa o set vysokokvalitných nastaviteľných tlmičov a špecificky navrhnutých znížených a pritvrdených pružín.

Všetky komponenty od KONI sú pritom vyrobené z vysoko-odolných materiálov používaných v profesionálnom motoršporte a to znamená, že každý môže využívať výhody týchto profesionálnych komponentov nielen pre svižnejšiu po rovine, ale aj ostrú jazdu zákrutami.

Najhlavnejšie prednosti podvozkov KONI SPORT DYNAMIC DRIVE:
- Výrazne zlepšená ovládateľnosť na ceste
- Výrazne zlepšená športová charakteristika auta
- Priame a vyvážené riadenie bez nežiaducich výkyvov a nepresností
- Výrazne eliminované krútenie karosérie a podvozkových komponentov pri ostrejšej jazde
- Použité vysokokvalitné a trvácne materiály, ktoré svoje uplatnenie nachádzajú v profi motoršporte
- Koni Sport Kit Dynamic Drive dostupný pre takmer každé auto – podľa aplikačného listu


ŠPORTOVÉ TLMIČE KONI SPORT KIT


športové tlmiče koni sport kit

športové tlmiče koni citroen mazda bmw

Kompletný sortiment výrobkov od firmy KONI si môžete pozrieť a zakúpiť na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)koni logo
Holandská firma KONI funguje už od roku 1857, kedy svoju históriu začala písať výrobou konských popruhov a sedadiel. Firma sa postupne vyvíjala, produkovala rôzne druhy výrobkov a až v roku 1945 vyrobila prvé nastaviteľné tlmiče pre autá, nákladiaky a vlaky. Áno, čítate dobre. Hlavnou náplňou firmy KONI nie je produkcia športových tlmičov len pre osobné, resp. pretekárske automobily, ale taktiež pre nákladiaky, vlaky a rôzne stavebné projekty, ako napríklad známy London Eye.

KONI získalo celosvetovú reputáciu pre špičkovú kvalitu, výkon a životnosť svojich výrobkov. Špecializujú sa na individuálne riešenia a snažia sa vytvoriť perfektné tlmiče pre všetky druhy aplikácií. Produkty KONI sa dodávajú nielen do prvovýroby veľkých výrobcov automobilov, ale taktiež pre veľké firemné podniky zaoberajúce sa s hydraulickými mechanizáciami, autobusové spoločnosti, verejné dopravné podniky, záchranné služby a dokonca aj armádu. Taktiež najrýchlejšie a najpokročilejšie osobné vlaky sú vybavené produktmi KONI. Tlmiče firmy KONI sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov a kontrola kvality je súčasťou všetkých výrobných procesov.

Sídlo firmy KONI sa nachádza v holandskom meste Oud Beijerland. Firma dnes zamestnáva viac ako 500 zamestnancov. Jej produkty sú homologované a firma produkuje pod „záštitou“ ISO noriem 9001:2000, 9001:2008 a 14001. Okrem toho „má firma prsty“ v rôznych automobilových súťažiach a získala taktiež množstvo ocenení nielen z motoristického sveta, ale taktiež zo sveta vlakov a nákladiakov, ako napríklad: FORD MOTOR COMPANY, cena Ford Q1, ASTON MARTIN LAOGONDA, Ltd., with the Excellent Support Award, atď.

Viac info o tlmičoch KONI nájdete v týchto článkoch:

thumbthumbthumbthumb


Váš názor na tieto športové tlmiče SPORT kit Dynamic Drive od výrobcu KONI ? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Viac informácií k tlmičom firmy KONI vám radi poskytneme. Zoznam článkov tejto značky nájdete tu:

KONI


Zoznam článkov o podvozkoch, tlmičoch a odpruženiach nájdete tu:

PRUŽINY, TLMIČE & PODVOZKOVÉ KITY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky: Martin Cyprian
Finálna úprava, kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 19692x    hodnotenie: 9/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt