support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo ford Športové tlmiče KONI pre kultového amerického veterána 1968 Ford Mustang V8 logo podvozky

Športové tlmiče KONI pre kultového amerického veterána 1968 Ford Mustang V8

12.Apr.2012
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Kvalitný a spoľahlivý podvozok je nesmierne dôležitý nielen pri upravených športových špeciáloch, či bežne používaných autách, ale taktiež pri starých dobrých klasikách. Je jedno, či má auto len pár alebo 50 rokov. Totiž správne nastavený podvozok by mal byť prioritou číslo jeden. Holandský výrobca podvozkových komponentov pre najrôznejšie aplikácie od áut až po vojenskú techniku firma KONI, do svojho portfólia zaradila športový podvozkový kit lákavý pre všetkých majiteľov a milovníkov americkej klasiky - nesmrteľný 1968 Ford Mustang.

Ford Mustang, sen všetkých chlapcov, veľkých aj malých. Rok 1968 priniesol okrem ďalšieho modelu tohto slávneho auta s názvom GTA 390, aj prvé sériové montovanie mohutného big block motora V8 s objemom 6,4 litra. Tento americký sval dokáže vyvinúť silu 321 koní (239 kW) za účasti luxusného zvukového prejavu, ktorý v každom vzbudí zamyslenie sa nad vlastnou existenciou...Brutálny motor, ešte brutálnejší zvuk, úžasný dizajn a nestarnúca charizma, čo viac si chlap môže priať.

Na svete je preto množstvo ľudí, ktorí zasvätili veľkú časť svojho života práve takýmto autám a aj preto existujú firmy ako KONI. Tie prinášajú týmto nadšencom dôležité high performance diely, ktoré sa okrem presného modelového radu vyznačujú tiež kvalitou moderných technológií.

Firma KONI má pre toto auto pripravený set štyroch športových tlmičov, ktoré svojím spracovaním prinášajú presne to, čo vyznávači klasických vozidiel vyžadujú - dostatočný komfort no zároveň nekompromisný výkon.

Firma KONI sa pýši kvalitnými výrobnými postupmi, pri ktorých používa tie najkvalitnejšie materiály, vďaka ktorým ich podvozkové produkty vydržia veľmi dlho, a taktiež poskytujú maximálnu odolnosť. KONI je ta správna voľba!

Najhlavnejšie prednosti športových podvozkov KONI:
- Komfort a jazdné vlastnosti
- Výrazne zlepšená športová charakteristika auta
- Priame a vyvážené riadenie bez nežiaducich výkyvov a nepresností
- Výrazne eliminované krútenie karosérie a podvozkových komponentov pri ostrejšej jazde
- Vhodné aj pre staršie ojazdené autá a veterány

FORD MUSTANG GT390 A ŠPORTOVÉ TLMIČE KONI


ford mustang gta 390 koni podvozok tlmice

ford mustang gta 390 koni podvozok tlmice

ford mustang gta 390 koni podvozok tlmice

ford mustang gta 390 koni podvozok tlmice

Kompletný sortiment výrobkov od firmy KONI si môžete pozrieť a zakúpiť na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)koni logo
Holandská firma KONI funguje už od roku 1857, kedy svoju históriu začala písať výrobou konských popruhov a sedadiel. Firma sa postupne vyvíjala, produkovala rôzne druhy výrobkov a až v roku 1945 vyrobila prvé nastaviteľné tlmiče pre autá, nákladiaky a vlaky. Áno, čítate dobre. Hlavnou náplňou firmy KONI nie je produkcia športových tlmičov len pre osobné, resp. pretekárske automobily, ale taktiež pre nákladiaky, vlaky a rôzne stavebné projekty, ako napríklad známy London Eye.

KONI získalo celosvetovú reputáciu pre špičkovú kvalitu, výkon a životnosť svojich výrobkov. Špecializujú sa na individuálne riešenia a snažia sa vytvoriť perfektné tlmiče pre všetky druhy aplikácií. Produkty KONI sa dodávajú nielen do prvovýroby veľkých výrobcov automobilov, ale taktiež pre veľké firemné podniky zaoberajúce sa s hydraulickými mechanizáciami, autobusové spoločnosti, verejné dopravné podniky, záchranné služby a dokonca aj armádu. Taktiež najrýchlejšie a najpokročilejšie osobné vlaky sú vybavené produktmi KONI. Tlmiče firmy KONI sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov a kontrola kvality je súčasťou všetkých výrobných procesov.

Sídlo firmy KONI sa nachádza v holandskom meste Oud Beijerland. Firma dnes zamestnáva viac ako 500 zamestnancov. Jej produkty sú homologované a firma produkuje pod „záštitou“ ISO noriem 9001:2000, 9001:2008 a 14001. Okrem toho „má firma prsty“ v rôznych automobilových súťažiach a získala taktiež množstvo ocenení nielen z motoristického sveta, ale taktiež zo sveta vlakov a nákladiakov, ako napríklad: FORD MOTOR COMPANY, cena Ford Q1, ASTON MARTIN LAOGONDA, Ltd., with the Excellent Support Award, atď.

Viac info o tlmičoch KONI nájdete v týchto článkoch:

thumbthumbthumbthumb


Aký je váš názor na tohto amerického veterána 1968 Ford Mustang GT390 s vylepšeným podvozkom od KONI ?:Viac informácií k tlmičom firmy KONI vám radi poskytneme. Zoznam článkov tejto značky nájdete tu:

KONI


Zoznam článkov o podvozkoch, tlmičoch a odpruženiach nájdete tu:

PRUŽINY, TLMIČE & PODVOZKOVÉ KITY


Viac informácií k úpravám vozidiel značky Ford nájdete na našej podstránke:

FORD tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky: Martin Cyprian
Finálna úprava, kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 17270x    hodnotenie: 3/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt