support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Tenisky Sparco – športová obuv nielen pre tunerov a pretekárov

Tenisky Sparco – športová obuv nielen pre tunerov a pretekárov

09.Apr.2010
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Tuningový životný štýl nie je len čisto o automobilových úpravách, ale v tých vyšších leveloch ako sú rôzne preteky, musí človek myslieť aj na seba. Pýtate sa, čo tým myslíme? Človek, ktorý vo svojom upravenom aute aj preteká a jazdí rôzne závody, potrebuje vhodnú „výstroj“, to znamená nehorľavú kombinézu, prilbu, kvalitné rukavice, rôzne spodné vrstvy oblečenie a v neposlednom rade aj topánky. Hovorí sa, aké máš topánky, tak vieš jazdiť. Čím viac vie vodič cítiť plyn, brzdu a spojku skrz topánok, tým je jeho jazda dokonalejšia. Talianska firma Sparco vám preto predstavuje svoje modely vysokokvalitných športových tenisiek.

Mať kvalitnú športovú obuv v motoristickom svete, je veľmi podstatné. Či už sedíte za volantom alebo čakáte v Pit stope, mať kvalitnú ochranu nôh je na nezaplatenie. Sparco preto ponúka zopár modelov kvalitnej športovej obuvi, vďaka ktorej bude vaša práca aj hobby zároveň. Tieto športové tenisky môžete nosiť aj bežne na voľný čas, relax, alebo iba tak keď sa chcete cítiť voľne a slobodne. Celá športová obuv (tenisky) SPARCO je vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov, je pohodlná, ľahká a flexibilná.

SPARCO LOGO


Športové tenisky Sparco LOGO – model LOGO je vhodný na každodenné nosenie, má vyberateľný vložku pre lepšiu dýchateľnosť a komfort, taktiež ma spevnené boky. LOGO je vyrábané z ľahkých a vzdušných materiálov a má príjemný dizajn. Tento model dostal označenie podľa veľkého Sparco loga po stranách tenisiek. Tento model je dostupný vo farbách: čierna, červená a modrá.

sportove tenisky sparco logo

Športové tenisky Sparco LOGO si môžete kúpiť tu.

Do poznámky prosíme uviesť číslo farby z obrázku a veľkosť vášho chodidla:

katalog
Sparco LOGO športová obuv za 79,-EUR

SPARCO PITLANE


Športové tenisky Sparco PITLANE – tento model je určený na každodenné použitie, no najviac ho využijete za volantom. Jeho hlavnou prednosťou je tenká podrážka, vďaka ktorej jazdec dokáže dokonale precítiť dotyky s pedálmi. Táto podrážka sa pritom tiahne až za vonkajšiu stranu jazdcovej päty, čo výrazne napomáha manévrovanie s pedálmi, najmä pri podraďovaní (downshifting), kde je potrebné stlačiť súčasne brzdu aj plyn. Tento model má taktiež spevnenú oblasť členkov, takže nehrozí žiaden nežiaduci bočný výkyv pri radení. Model PITLANE sa vyrába v rôznych farebných prevedeniach: čierno/biele, modro/biele, červeno/biele, sivo/biele, čierne a sivé.

sportove tenisky sparco pitlane

Športové tenisky Sparco PITLANE si môžete kúpiť tu.

Do poznámky prosíme uviesť číslo farby z obrázku a veľkosť vášho chodidla:

katalog
Sparco PITLANE športová obuv za 69,-EUR

SPARCO OUTDOOR


Športové tenisky Sparco OUTDOOR – Sparco myslí nielen na jazdcov, ale aj na ostatných členov pretekárskeho tímu (napríklad mechanikov). Práve pre nich je určený model OUTDOOR, ktorý sa vyznačuje spevnenou podrážkou, masívnou ochranou členkov, sú vodeodolné, no aj napriek tomu sú tieto topánky extrémne ľahké. Vhodné sú najmä do rušných Pit stopov. Vyrábajú sa v čierno/šedom prevedení.

sportove tenisky sparco outdoor

Športové tenisky Sparco OUTDOOR si môžete kúpiť tu.

Do poznámky prosíme uviesť číslo farby z obrázku a veľkosť vášho chodidla:

katalog
Sparco OUTDOOR športová obuv za 79,-EUR

SPARCO MEC LINE


Športové tenisky Sparco MEC LINE – aj tento komfortný model je prioritne určený pre mechanikov. Má príjemný vysoký strih, vďaka čomu je zabezpečená ochrana členkov, tenkú a spevnenú podrážku, ktorá redukuje vibrácie a navyše suchý zips pre dokonalejšie spevnenie nohy. Model MEC LINE je dostupný v čiernej, červenej a modrej farbe.

sportove tenisky sparco mec line

Športové tenisky Sparco MEC LINE si môžete kúpiť tu.

Do poznámky prosíme uviesť číslo farby z obrázku a veľkosť vášho chodidla:

katalog
Sparco MEC LINE športová obuv za 89,-EUR

Nové produkty od SPARCO si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Ostatné produkty od SPARCO si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Aktuálny cenník výrobkov od firmy SPARCO si stiahnite tu:

preview
download
[ 564 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Iné športové obutie od firmy Sparco nájdete tu:

thumb thumb


Chcete sa dozvedieť viac o produktoch SPARCO? Kliknite sem:

Sparco doplnky oblecenie Sparco doplnky oblecenie


Váš názor na športovú obuv značky Sparco? Nech sa páči, hlasujte:


Viac informácií k produktom značky Sparco vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

Sparco


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 32335x    hodnotenie: 2/5, 33 hodnotení


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt