support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo disky Športové disky – HLINÍKOVÉ ELEKTRÓNY Sparco s rozmermi od 15“ do 18“ logo elektrony

Športové disky – HLINÍKOVÉ ELEKTRÓNY Sparco s rozmermi od 15“ do 18“

06.Apr.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Výber vhodných diskov je kľúčovou záležitosťou každého správneho vizuálneho tuningu. Preto si na to treba vyhradiť dosť času a výber konkrétnych diskov poriadne premyslieť. Našťastie, ponuka je už dostatočne široká a nájsť tie správne nemusí byť až také ťažké. Veľmi lákavo pôsobí aj nová kolekcia diskov Sparco, ktorá zaujme svojim ladným športovo-elegantným dizajnom. Keďže táto talianska firma sa výrobe diskov primárne nevenuje, spojila sa v tomto smere so skutočnými odborníkmi z OZ Racing. Plody ich spolupráce sú naozaj výnimočné a rozhodne stoja za pozornosť.

Nové disky Sparco sú inšpirované pretekárskymi špeciálmi


Logo talianskej spoločnosti Sparco nájdete na športových sedadlách, volantoch, či dokonca ich vlastnej módnej kolekcii. Je toho už naozaj celkom dosť. Tento svetoznámy výrobca však nezaspáva na vavrínoch a ďalej rozširuje svoj sortiment o nový atraktívny tovar. Tentoraz Sparco uvádza nové disky do svojej atraktívnej kolekcie, a aby aj v tomto ohľade patrili medzi špičku, tak sa spojili s OZ Racing. V súčasnej ponuke nájdete presne sedem jednodielnych diskov v rôznych veľkostiach. Sme si istí, že si vyberiete aj pre svoje auto!

Ponuku diskov Sparco otvárajú disky Assetto Gara s desiatimi lúčmi. Tieto pôsobivé kolesá sú vyrábané s priemerom od 15 do 18 palcov a na výber máte z čiernej, alebo matnej bronzovej povrchovej úpravy.

Ďalšie disky, ktoré sú dostupné v matnom bronzovom alebo čiernom prevedení, nesú označenie Drift a pozornosť upútajú najmä svojim masívnejším vzhľadom a hrubšími krivkami. Pevné jednodielne disky Sparco Drift sú dostupné s priemerom 15“ , 16“ a 17“ .

Pre športovo ladené automobily sa skvele budú hodiť disky Sparco Pista s atraktívnym mnoholúčovým prevedením. Tieto disky si svoje uplatnenie však nájdu aj na bežných vozidlách, výrobca ich ponúka s priemerom 14“ 18“ . Elektróny Sparco Pista sú dostupné v atraktívnej matnej striebornej.

Disky Sparco Rally sú ako už z ich názvu vyplýva inšpirované rally špeciálmi. Zodpovedajú tomu ich hrubšie línie a menší počet lúčov. Tieto päťlúčové zliatinové disky sú dostupné o priemere 15“ , 16“ a 17“ , pričom zvoliť si môžete buď kombináciu bielo-modrá alebo strieborná-modrá.

Disky Sparco RTT524 sú veľmi dobre známym modelom s tradičným päťlúčovým dizajnom. Dostupné sú s priemerom 16“ , 17“ a 18“ .

Disky Sparco Tarmac pritiahnu pozornosť šiestimi dvojitými lúčmi a tmavou povrchovou úpravou Gun Metal. Tieto disky sú dostupné iba s priemerom 17“ a 18“ .

Dobre známym modelom sú aj disky Sparco Terra, ktoré sú výlučne dostupné len v bielom prevedení. Sú zaujímavé predovšetkým svojou výraznou stredovou časťou, ktorá len málo priestoru necháva pre jedenásť lúčov. Sparco Terra sú dostupné s priemerom 16“ a 17“ .

Všetky disky Sparco sú vyrobené z kvalitných a veľmi ľahkých zliatin. Dizajn inšpirovaný pretekárskymi špeciálmi sa určite bude hodiť aj vášmu autu.

Hlavné VÝHODY diskov Sparco:
- sú vyrobené z kvalitnej a ľahkej zliatiny
- vyrábané v spolupráci s OZ Racing
- svieži športový dizajn
- množstvo rôznych variantov
- zvýraznia športový potenciál vášho auta


jednodielne liate športové disky elektróny sparco

Športové disky (elektróny) SPARCO si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)


bsparco boriginal

Ako sa vám pozdávajú jednodielne liate športové disky (elektróny) od firmy SPARCO ? Nech sa páči, hlasujte tu:Ak chcete ešte viac informácií ohľadom diskov a elektrónov, tak navštívte našu podstránku:

ELEKTRÓNY & DISKYViac informácií k výrobkom SPARCO Vám radi poskytneme. SPARCO produkty nájdete na našej podstránke:

SPARCO


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 14207x    hodnotenie: 18/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt