support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo elektronika Spínače Rocker a prepínače do auta s moderným dizajnom a štýlovými nápismi logo elektronika

Spínače Rocker a prepínače do auta s moderným dizajnom a štýlovými nápismi

23.Apr.2015
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Ak máte vo svojom aute nainštalované dodatočné zariadenia, prípadne ak chcete vymeniť originálne spínače, určite neprehliadnite ponuku spínačov Rocker. Vyznačujú sa moderným minimalistickým dizajnom a výbornou funkčnosťou. Oceníte ich aj vtedy, ak máte takýchto spínačov viac a potrebujete ich od seba rýchlo odlíšiť.

Spínače Rocker sú decentné a do interiéru vášho auta sa budú skvele hodiť


Využívate prídavné zariadenia vo svojom aute a chcete mať ich ovládanie čo najjednoduchšie? Určite potom venujte pozornosť spínačom Rocker, ktoré sú určené pre inštaláciu do interiéru vozidiel. Vyznačujú sa decentným dizajnom, vďaka ktorému nenarúšajú línie palubnej dosky ani inak výrazne nezasahujú do vzhľadu kokpitu.

Spínač má kolískové tvarovanie so štýlovým červeným LED podsvietením. Spína kladné napätie medzi kontaktmi 2 a 3, kontakt 8 napája podsvietenie a 7 je kostra pre podsvietenie symbolov. Šikovnejší si určite tieto spínače zvládnu namontovať aj sami. Napájacie napätie je 12V/20A - 24V/10A. Rozmer otvoru potrebného pre montáž spínača je 37x21 mm.

Spínače Rocker vám výborne poslúžia aj vďaka tomu, že majú vyznačené, na spustenie akého zariadenia sú určené. V ponuke je aktuálne 9 rôznych spínačov aj s prislúchajúcim popisom - siréna, predátory, strešné svetlá, rampa, pracovné svetlá, maják, predné svetlá, zadné svetlá, klaksón. K dispozícii je aj spínač s červeným LED podsvietením bez popisu. Je možné dokúpiť si aj príslušenstvo k spínačom Rocker ako napríklad rámiky, či inštalačné konektory.

Súčasťou našej ponuky sú aj rôzne univerzálne spínače s podsvietením aj bez podsvietenia. Ide pritom o guľaté aj kolískové spínače v rôznych farebných prevedeniach, ktoré si svoje uplatnenie nájdu prakticky v každom aute s určitým prídavným zariadením.

Hlavné výhody spínačov Rocker:
- Kvalitné spracovanie
- Decentný dizajn
- Štýlové červené podsvietenie
- Prislúchajúce emblémy a nápisy
- Jednoduché ovládanie prídavných zariadení
- Univerzálne aj špecifické spínače


spinac spinace pre pridavne zariadenia majaky sireny svetla predatory rampy klaksony koliskove gulate podsvietenie
spinac spinace pre pridavne zariadenia majaky sireny svetla predatory rampy klaksony koliskove gulate podsvietenie

Spínače Rocker pre rôzne prídavné zariadenia si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Spínače a prepínače si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Čo hovoríte na tieto dodatočne namontovateľné spínače Rocker pre prídavné zariadenia ? Nech sa páči, hlasujte tu:Vodič vozidla vybaveného zvláštnym výstražným svetlom oranžovej farby je povinný toto svetlo používať, ak by mohol svojou jazdou alebo pracovnou činnosťou ohroziť bezpečnosť alebo plynulosť cestnej premávky alebo na označenie prekážky cestnej premávky. Zvláštne výstražné svietidlá modrej farby, červenej farby alebo v kombinácii červenej a modrej farby sú určené len pre osoby ktoré môžu tieto zariadenia podľa § 40 ods. 2 a 3 zákona č. 8/2009 Z.z používať. Predaj je podmienený zákonom č.725/2004 Z. z. §23b a to len osobám podľa osobitného predpisu 13ba). Rampy, majáky, stroboskopy červenej farby, modrej farby a ich kombinácie môžu používať na verejných komunikáciach len vozidlá s právom prednostnej jazdy, organizačné zložky, polícia, mestská polícia, hasičské zbory a vozidlá ktorým Ministerstvo vnútra schválilo žiadosť a vydalo povolenie. Pri porušení tohto zákona hrozí pokuta.

Viac informácií k autoelektronike nájdete v zozname našich článkov tu:

ELEKTRONIKA


Viac informácií k iným autodoplnkom Vám radi poskytneme. Autodoplnky pre Vaše auto nájdete na našej podstránke:

AUTODOPLNKY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 4819x    hodnotenie: 6/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt