support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Smart Roadster od talianskej firmy Lester logo

Smart Roadster od talianskej firmy Lester

17.Mar.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Ku koncu tohto mesiaca pripravil známy taliansky karosár Lester kompletnú sadu aerodynamických doplnkov pre všetky modely Smart Roadster.

Značka Smart sa dostala do povedomia motoristickej verejnosti ako výrobca dvojmiestnych mikroautomobilov aj ako dcérska spoločnosť koncernu DaimlerChrysler len nedávno. Len čo stabilizovala svoju pozíciu na najvýznamnejších trhoch, začala rozvetvovať svoj výrobný program a v danom rámci uviedla na trh aj dvojicu športiakov. Smart Roadster a Smart Roadster-Coupé dostali za úlohu osloviť najmä mladšiu klientelu s prísľubom nevšedného zážitku za relatívne prijateľnú cenu. Autíčko všade tam, kam zavíta, vzbudzuje zaslúženú pozornosť nielen svojím športovo-akčným vzhľadom, ale aj pomerne malými rozmermi. Pri mini dĺžke 3 427 mm má veľký rázvor náprav až 2 360 mm. Je to na pohľad rýdzi športiak, ktorý vodiča istej krvnej skupiny nemôže nechať ľahostajným. Hlavnými pozitívami tohto mini diabla od Smartu sú bez pochýb jeho akčný športový vzhľad, dynamický motor a stabilný podvozok.

Lester cítil potrebu ponúknuť ešte individuálnejšiu optickú úpravu už i tak extravagantne vyzerajúcej sériovky. Po niekoľkomesačnom navrhovaní a testovaní, spustili prednedávnom sériovú výrobu niekoľkých prídavných spojlerov a iných doplnkov pre toto auto. Ich cieľom bolo podčiarknuť a dodatočne zvýrazniť športový vzhľad Smarta. Či sa im to podarilo? Usúďte sami.

Pár obrázkov úpravy Smart Roadstera sme vám pripravili tu:V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- predný spojler:6.519,-Sk / ks
- bočné prahové nadstavce:10.472,-Sk / sada (2 ks)
- zadný spojler:7.329,-Sk / ks
- predĺženie zadnej strechy auta:1.099,-Sk / ks
- bočné prahové nadstavce:10.419,-Sk / sada (2 ks)
- držiak prídavných prístrojov na "A"-stĺpik:1.499,-Sk / ks
- zadné krídlo na kufor:9.949,-Sk / ks
- športové manuálne zrkadlá „M-Look“ + adapt.:3.890,-Sk / sada (2 ks)
- športové elektrické zrkadlá „M-Look“ + adapt.:8.189,-Sk / sada (2 ks)


Dúfame, že sa tieto výrobky budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty sa pohybujú okolo 20-tich dní odo dňa objednávky. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých ale je na Slovensku zaiste dosť.

Aktuálny cenník výrobkov od firmy LESTER si stiahnite tu:

preview
download
[ 396 kB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Všetky veci od Lestera si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma LESTER bola založená v roku 1973 a dnes sídli v mestečku Trecate, západne od Milana v severnom Taliansku. Všetko to začalo v malom laboratóriu na začiatku 70-tych rokov. Bola to viac vášeň, ako len práca. Robili náhradné časti pre závodné automobily ako Porsche, Stratos a Abarth 131. To bola doba, keď začali skúmať prvé spojlery na bežných sériových autách, tak aby mohli byť viac konkurencieschopné a originálnejšie. Odvtedy však tento obchod u Lestra nabral stúpajúci trend z malého výrobného podniku na spoločnosť, ktorá predáva svoje výrobky na celom svete. Odo dňa, keď oslávili u Lestera 13-te narodeniny sa rozsah druhov produktov enormne rozšíril.

preview
V súčasnosti ich ponuka zahŕňa cca. 4.000 typov spojlerov, čím takmer úplne pokrývajú európsky automobilový trh. Všetky ich produkty spĺňajú aerodynamické a dizajnérske funkcie a nemenia akýmkoľvek spôsobom štruktúru daného vozidla. Spojlery Lester sú samozrejme certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein). Taktiež je Lester schopný navrhnúť a vyrobiť špeciálne diely na základe požiadaviek klienta.

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu:

Značka: ALFA ROMEO / Model: GTV Spider
Značka: CITROEN / Model: C2


Značka: CITROEN / Model: Saxo
Značka: FIAT / Model: Coupe


Značka: FORD / Model: Fiesta VI
Značka: MERCEDES / Model: Vito


Značka: NISSAN / Model: 350 Z
Značka: OPEL / Model: MerivaZnačka: SMART / Model: Fortwo
Značka: SUBARU / Model: Impreza 2003


...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.


Kompletná ponuka firmy LESTER je pochopiteľne ďaleko širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre Vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu LESTER 2004 / 2005. Tento katalóg na takmer 270 stranách môže byť Váš len za 325,- Sk. Objednajte si ho a radi Vám ho poštou zašleme.

preview
katalog
Objednávka katalóguDoplnky od firmy LESTER si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska.

ZOZNAM DÍLEROV


Ako sa vám páči Lesterácky Smart Roadsrer? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Lester, tak navštívte našu podstránku:

LESTER tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky SMART vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

SMART tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 11542x    hodnotenie: 16/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt