support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo slnecne clony Slnečné clony proti slnku - presne tvarované podľa typu auta na zadné bočné okná logo slnecne clony

Slnečné clony proti slnku - presne tvarované podľa typu auta na zadné bočné okná

26.Jun.2015
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Prudké slnko v lete potrápi nielen šoférov, ale aj posádku auta. Obdobie letných dovoleniek a dlhého cestovania je tu. Prečo si ho však nespríjemniť cenovo dostupným a praktickým spôsobom? Predstavíme vám presne tvarované slnečné clony, ktoré posádke cestujúcej vzadu výrazne spríjemnia cestovanie.

Protislnečné clony si svoje využitie nájdu predovšetkým v lete a najmä vtedy, ak na zadných sedadlách vozíte deti. Im je počas dlhšieho cestovania určite potrebné zabezpečiť adekvátny komfort, čo prispeje k celkovej pohode celej posádky. Najjednoduchším riešením je zakúpenie univerzálnych protislnečných clôn, avšak ani zďaleka toto riešenie nie je najefektívnejšie. Ak hľadáte spoľahlivú ochranu pred priamym slnečným žiarením, tým najlepším spôsobom je investícia do presne tvarovaných clôn od holandskej spoločnosti Autostyle. Aké sú ich výhody?

Presne tvarované slnečné clony Autostyle pokrývajú celú plochu okna


Ak z nejakého dôvodu nechcete, či nemôžete mať fólie na zadných oknách vášho auta, je potrebné hľadať alternatívne riešenie. Tým sú protislnečné clony, ktoré sú skvelou funkčnou aj cenovo dostupnejšou alternatívou. Z tohto pohľadu sú najlepším riešením presne tvarované slnečné clony. Upevňujú sa pomocou neodymových magnetov z vnútornej strany bočných dverí. Výhodou je, že pokrývajú celú plochu okna a zároveň umožňujú permanentné vetranie. Bočné okná je možné bez problémov stiahnuť.

Uchytenie slnečných clôn je dostatočne pevné a tak môžete vetrať aj počas jazdy. Samotné fólie sú vybavené UV filtrom a zároveň sú dostatočne pružné, takže nehrozí ich poškodenie. Pôsobia veľmi decentne a vaša posádka ich určite ocení. Clony nielenže filtrujú slnečné žiarenie, ale aj tlmia nepríjemný prievan a zabraňujú vniknutiu hmyzu do interiéru. Zároveň tieto fólie účinne zabraňujú prehrievaniu interiéru.

Uvedená kombinácia vlastností robí z protislnečných clôn od Autostyle výborný doplnok, ktorý by nemal chýbať vo výbave vášho auta. Je však potrebné vybrať si clony presne pre vašu značku a model auta.

Presne tvarované slnečné clony sú vhodné pre vybrané modely značiek Citroen, Dacia, Fiat, Honda, Hyundai, Kia, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Subaru, Škoda, Toyota a Volkswagen.

Hlavné výhody slnečných clôn od Autostyle:
- Presne tvarované pre konkrétne modely
- Pokrývajú celú plochu zadného okna
- Umožňujú vetranie aj počas jazdy
- UV filter
- Účinne tlmia nepríjemný prievan
- Pomáhajú zabrániť prehrievaniu interiéru
- Jednoduchá montáž neodymovými magnetmi


slnečné clony do auta

Slnečné clony presne tvarované pre konkrétne modely si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Ukážka montáže presne tvarovanej slnečnej clony:Váš názor na použitie takýchto presne tvarovaných protislnečných clôn na okná do auta? Nech sa páči, hlasujte tu:Viac informácií ku slnečným clonám Vám radi poskytneme. V prípade záujmu o ďalšie slnečné clony klikajte sem:

SLNEČNÉ CLONY


Pokiaľ by ste mali záujem o ďalšie Autodoplnky pre Vaše auto, navštívte našu podstránku sem:

AUTODOPLNKY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: Archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky a kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 5662x    hodnotenie: 2/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt