support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Ellri útočí s jeho novou Feliciou WRC logo

Ellri útočí s jeho novou Feliciou WRC

03.Jul.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Dnes Vám chceme na našej stránke predstaviť ďalšiu horúcu novinku z dielne českej firmy ELLRI. Jedná sa o bodykit pre jeden najrozšírenejších automobilov na našich cestách, pre Škodu Feliciu. Výrobky firmy ELLRI sú veľmi obľúbené v Čechách ale i u nás, a to hlavne vďaka ponúkanému sortimentu a nízkym cenám. I napriek nižším cenám zaručujú výbornú kvalitu.

Základom každého dobrého optického tuningu sú nárazníky. Oba nárazníky „WRC“ pre Feliciu sú vyrobené z laminátu a majú hladký povrch, ktorý uľahčuje ich následné lakovanie. Veľkou výhodou sú úchytky, vďaka ktorým ich prichytíte na miesto pôvodných nárazníkov bez akýchkoľvek dodatočných úprav. Dominantou predného nárazníka sú tri otvory nasávania vzduchu, ktoré svojim tvarom výborne korešpondujú s tvarom prednej masky chladiča. Lichobežníková línia, ktorá začína stredným otvorom v nárazníku, pokračuje maskou chladiča a prechádza celou prednou kapotou. Predná kapota je patrične „zamračená“ a v jej strede sa nachádza nasávací otvor vyrobený taktiež z laminátu. Samozrejme nemôžeme zabudnúť na číru optiku svetlometov, vďaka ktorej sa nezlepšil len vzhľad prednej časti, ale aj svetelné podmienky pri jazde v noci. To samé platí pre bielo-kryštálovú optiku zadných svetiel. Veľký stredový nasávač prednej kapoty je tiež vyrobený z laminátu a montuje sa lepením na sériovú kapotu. Sací otvor je možno opatriť mriežkou. Prevlek kapoty je dodávaný taktiež v hladkom povrchu.

Zadný nárazník nadväzuje svojim tvarom na členitosť celej zadnej časti Felície. Svojou jednoduchosťou nemôže nič pokaziť, práve naopak. Uprostred je vybavený prelisom na umiestenie EVČ (ŠPZ).Otvory v nárazníku sa dajú opatriť mriežkami, ktorá sa do nárazníku lepí polyuretánovým lepidlom. Línia lichobežníka je zjavná aj tu. Je už na zákazníkovi, či sa rozhodne pre koncovku výfuku iba na jednej strane alebo pre efektnejšie dve koncovky na oboch stranách. Športové ambície vyzdvihuje aj zadné krídlo skladajúce sa z troch častí (nosné boky a nastaviteľná stredná časť). Je zaujímavé rozsahom nastavenia. Dovoľuje nastaviť prítlak na zadnú časť vozidla v rozsahu 20 stupňov.

Nevyhnutným doplnkom sú bočné prahy. Vyrábané sú v základnej dĺžke 2100 mm, čo postačuje aj pre montáž na kombi vozidlá. Vyznačujú sa výrazným športovým dizajnom, ktorý upúta na prvý pohľad. Výrobca Vám ich dodá s hladkým povrchom, pripravené pre upravenie a následné lakovanie. Samotná montáž je veľmi jednoduchá a zvládne ju každý aspoň priemerne zručný človek. Úprava prahov pre daný typ vozidla spočíva v odrezaní jedného konca a po dopasovaní na vozidlo sa otvorený koniec prahov prekryje priloženou krytkou, ktorá zároveň vytvára prieduch prahov. Na vozidlo sa montujú prilepením polyuretánovým lepidlom. Jedná sa teda o prahy, ktoré sa jednoduchými úpravami dajú takto použiť na ktorékoľvek vozidlo.

Škodu Feliciu v podobe „WRC“ bodykitu od Ellri, sme pre vás pripravili tu:V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- Predný nárazník k športovej kapote (Škoda Felicia/Pick Up/Combi,r.v. 10/94-3/98) 4.680,-Sk / ks
- Predný nárazník k športovej kapote + mriežka (Škoda Felicia/Pick Up/Combi,r.v. 10/94-3/98): 4.875,-Sk / ks
- Predný nárazník k sériovej kapote (Škoda Felicia/Pick Up/Combi,r.v. 10/94-3/98): 4.680,-Sk / ks
- Predný nárazník k sériovej kapote + mriežka (Škoda Felicia/Pick Up/Combi,r.v. 10/94-3/98): 4.875,-Sk / ks
- Bočné prieduchy do nárazníku: 455,-Sk / sada (2 ks)
- Zadný nárazník (Škoda Felicia,r.v. 10/94-9/00): 4.680,-Sk / ks
- Zadný nárazník + mriežka (Škoda Felicia,r.v. 10/94-9/00): 4.875,-Sk / ks
- Kryty prahov, UNIVERZÁLNE: 2.340,-Sk / sada (2 ks)
- Mračítka predných svetiel Felicia do 97: 259,-Sk / sada (2 ks)
- Mračítka predných svetiel Felicia do 97, predĺžené: 389,-Sk / sada (2 ks)
- Mračítka predných svetiel Felicia od 98: 259,-Sk / sada (2 ks)
- Mračítka predných svetiel Felicia od 98, predĺžené: 389,-Sk / sada (2 ks)
- Číre predné svetlá na Feliciu do r.v. 97: 1.430,-Sk / sada (2 ks)
- Číre predné svetlá na Feliciu od r.v. 98: 1.430,-Sk / sada (2 ks)
- Číre smerovky Škoda Felicia: 649,-Sk / sada (2 ks)
- Stredový nasávač vzduchu prednej kapoty (Škoda Felicia/Pick Up/Combi,r.v. 10/94-3/98) 4.485,-Sk / ks
- Krídlo EXTREME Felicia (Škoda Felicia/Combi,r.v. 10/94-9/00) 3.249,-Sk / ks

Dodacie lehoty na výrobky od firmy Ellri sa pohybujú od 10 do 14 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Aktuálny cenník výrobkov od firmy ELLRI si stiahnite tu:

preview
download
[ 332 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.

Takto vyzerá Škoda Favorit „Extreme“ od firmy Ellri:preview
Firma ELLRI bola založená v roku 1992 v Ostrave a jej činnosť spočíva vo výrobe spojlerov a iných plastových doplnkov na osobné motorové vozidlá. A to predovšetkým kryty prahov, lemy blatníkov, krídla, štíty (aj so svetlom), predné a zadné spojlery, masky, nasávače, výduchy a iné. Svoje produkty predáva cez rozsiahlu sieť servisov a predajní autodoplnkov v Českej republike. Taktiež sa zaoberá vývozom do štátov EU, vrátane Slovenska. Pri výrobe využívajú najmodernejšie technológie ako sú vákuové tvarovanie plastov a vystuženie plastov skleným vláknom so sendvičovým jadrom. Tieto technologické postupy sú zárukou najvyššej kvality a odolnosti. Ostáva už len pripomenúť, že takmer všetky výrobky firmy ELLRI sú certifikované pre montáž a použitie na osobných motorových vozidlách na pozemných komunikáciách Slovenskej republiky.


Tu zopár fotiek priestorov firmy Ellri:

preview
preview
previewNové, zadné krídla pre Fabiu od ELLRI vyzerajú takto:Ellri má v ponuke aj potlače budíkov na Škodu 105,120,130 a Rapid:

preview
preview
previewKompletná ponuka firmy Ellri je pochopiteľne ďaleko širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Aktuálny, takmer 20 stranový katalóg ELLRI 2005, si môžete kúpiť u nás za 49,- Sk. Radi vám tento zašleme aj poštou alebo kuriérom.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
katalog
Objednávka katalóguProdukty firmy Ellri si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Vzhľadom k tomu, že je Felicia jeden z „najtunovanejších“ tátošov na našom území, tak sme si dovolili pripraviť aj nejaký ten „wallpaper“, teda pozadie pre váš monitor. Dúfame, že bude skrášľovať vašu pracovnú plochu na počítači. Ak si neviete rady ako vložiť resp. inštalovať takéto pozadie na vašu obrazovku monitora, tak nás prosím kontaktujte, radi vám pomôžeme.

Wallpaper "Ellri ŠKODA Felicia WRC" (pozadie pre plochu vášho monitora) si môžete stiahnuť tu v troch rozlíšeniach:

preview

800x600
1024x768
1600x1200


Ako sa vám páčia nové šaty na Feliciu od firmy Ellri? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ak sa chcete o firme Ellri a jej Škoda tuning produktoch dozvedieť ešte viac, tak pozrite na stránky nášho partnera:

ELLRI


Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám a ostatným produktom firmy Ellri vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 51484x    hodnotenie: 155/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt