support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo skoda Škoda Rapid a športové nastaviteľné tlmiče KONI Sport pre kvalitný podvozok logo podvozky

Škoda Rapid a športové nastaviteľné tlmiče KONI Sport pre kvalitný podvozok

30.Apr.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Škoda Rapid chce lákať predovšetkým svojou cenou a variabilitou. Novinka vypĺňa vzniknutú medzeru medzi modelmi Fabia a Octavia, poskytne viacero zaujímavých a praktických riešení. Jeho veľkým lákadlom bude predovšetkým priestranný kufor s otváraním celých piatych dverí. Aj napriek svojmu zameraniu však Rapid nemusí byť nudným autom. Najmä ak mu doprajete nové tlmiče KONI z rady Sport. Vďaka nim získa jazda so Škodou Rapid doslova nový rozmer.

Športové tlmiče KONI Sport pre Škodu Rapid


Odborníci na podvozkové diely sa zamerali na novinku Škody, ktorá v sebe ukrýva potenciál veľmi dobrých predajných čísel. Spoločnosť KONI vyvinula v rámci produktovej línie Sport, tlmiče pre model Rapid. Neznamená to, že s týmto modelom budete môcť vyraziť rovno na okruh, ale tlmiče KONI Sport výrazne vylepšia jazdný komfort. Výsledkom bude lepšie tlmenie nerovností, presnejšie riadenie a predvídateľné reakcie celého podvozku. Zabudnúť bude môcť na nepríjemné nakláňanie karosérie a Rapid hravo zvládne aj ostrejšiu jazdu. Keďže spoločnosť KONI patrí v rámci svojho segmentu medzi špičku, istý si teda môžete byť nielen kvalitným spracovaním ale aj dlhšou životnosťou.

KONI Sport tlmiče pre Škodu Rapid majú ešte jednu dôležitú výhodu – sú totiž nastaviteľné a umožnia vám prispôsobiť svoje vlastnosti aktuálnym podmienkam. Táto kvalitná podvozková sada vám umožní aj úpravu svetlej výšky v rozsahu až 4 cm. Rovnako je možná aj úprava tuhosti.

Škoda Rapid chce byť vyslovene praktickým autom, no aj s ním si môžete užiť dostatok zábavy. Podvozkové diely od holandskej spoločnosti KONI vám k tomu dokorán otvoria dvere a s týmto kompaktným sedanom si užijete veľmi príjemnú jazdu. Podvozok môže mať komfortné naladenie, spoľahlivo odfiltruje všetky nerovnosti a jazda bude veľmi pohodlná. Ak budete túžiť po trochu ostrejšej jazde, bude stačiť zmeniť nastavenia, tlmiče KONI Sport sa vám prispôsobia.

Hlavné VÝHODY športového podvozku KONI Sport pre Škodu Rapid:
- zlepšenie jazdných vlastností
- presnejšie riadenie a lepšie reakcie podvozku
- umožňujú nastavenie svetlej výšky a tuhosti
- možnosť prispôsobenia aktuálnym podmienkam
- spoľahlivo zvládnu aj ostrejšiu jazdu
- redukujú nakláňanie karosérie
- precízne vyrobené z kvalitných materiálov
- dlhá životnosť


ŠKODA RAPID 2013 A ŠPORTOVÝ PODVOZOK S NASTAVITEĽNÝMI TLMIČMI OD KONI SPORT


škoda rapid 2013 športový podvozok športové nastaviteľné tlmiče koni sport

Kompletný sortiment výrobkov od firmy KONI si môžete pozrieť a zakúpiť na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)koni logo

KONI


Holandská firma KONI funguje už od roku 1857, kedy svoju históriu začala písať výrobou konských popruhov a sedadiel. Firma sa postupne vyvíjala, produkovala rôzne druhy výrobkov a až v roku 1945 vyrobila prvé nastaviteľné tlmiče pre autá, nákladiaky a vlaky. Áno, čítate dobre. Hlavnou náplňou firmy KONI nie je produkcia športových tlmičov len pre osobné, resp. pretekárske automobily, ale taktiež pre nákladiaky, vlaky a rôzne stavebné projekty, ako napríklad známy London Eye.

KONI získalo celosvetovú reputáciu pre špičkovú kvalitu, výkon a životnosť svojich výrobkov. Špecializujú sa na individuálne riešenia a snažia sa vytvoriť perfektné tlmiče pre všetky druhy aplikácií. Produkty KONI sa dodávajú nielen do prvovýroby veľkých výrobcov automobilov, ale taktiež pre veľké firemné podniky zaoberajúce sa s hydraulickými mechanizáciami, autobusové spoločnosti, verejné dopravné podniky, záchranné služby a dokonca aj armádu. Taktiež najrýchlejšie a najpokročilejšie osobné vlaky sú vybavené produktmi KONI. Tlmiče firmy KONI sú vyrábané z tých najkvalitnejších materiálov a kontrola kvality je súčasťou všetkých výrobných procesov.

Sídlo firmy KONI sa nachádza v holandskom meste Oud Beijerland. Firma dnes zamestnáva viac ako 500 zamestnancov. Jej produkty sú homologované a firma produkuje pod „záštitou“ ISO noriem 9001:2000, 9001:2008 a 14001. Okrem toho „má firma prsty“ v rôznych automobilových súťažiach a získala taktiež množstvo ocenení nielen z motoristického sveta, ale taktiež zo sveta vlakov a nákladiakov, ako napríklad: FORD MOTOR COMPANY, cena Ford Q1, ASTON MARTIN LAOGONDA, Ltd., with the Excellent Support Award, atď.

Viac info o tlmičoch KONI nájdete v týchto článkoch:

thumbthumbthumbthumb


Váš názor na športový podvozok s nastaviteľnými tlmičmi KONI Sport pre Škodu Rapid (2013) ? Nech sa páči, hlasujte tu:Viac informácií k tlmičom firmy KONI vám radi poskytneme. Zoznam článkov tejto značky nájdete tu:

KONI


Zoznam článkov o podvozkoch, tlmičoch a odpruženiach nájdete tu:

PRUŽINY, TLMIČE & PODVOZKOVÉ KITY


Viac informácií k úpravám vozidiel značky Škoda nájdete na našej podstránke:

ŠKODA tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava, kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 13497x    hodnotenie: 7/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt