support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo skoda Škoda Fabia styling od Carzone Specials na profesionálnej úrovni logo skoda

Škoda Fabia styling od Carzone Specials na profesionálnej úrovni

29.May.2010
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Styling automobilov je nikdy nekončiaci a sústavne prebiehajúci proces, pri ktorom sa auto mení podľa chuti majiteľa. Existuje neuveriteľné množstvo firiem, ktoré sa zaoberajú výrobou stylingových dielov pre najrôznejšie modely automobilov.
Headlinerom najnovšieho projektu stylingovej firmy Carzone Specials je klasická, často vídaná Škoda Fabia I. verzia, na ktorú existuje tak veľké množstvo dielov, že sa to v podstate ani nedá spočítať :-). Bodykit od Carzone Specials nesie označenie Apex a doslova si žiada prívlastok „vydarený“.

Škodu Fábiu netreba nijak zvlášť predstavovať. Na našich cestách jedno z najčastejšie vídaných automobilov. V čase jej uvedenia nikto ani len netušil, že toto auto sa stane najpredávanejším vozidlom nielen na Slovensku, ale aj za jeho hranicami. Šikovné autíčko s príjemným vzhľadom, ktoré dokázalo a stále dokáže uspokojiť aj tých náročnejších. Zvlášť keď hovoríme o športovom modeli RS.

Práve Škoda RS je najvýkonnejší model Fábie, ktorý sa za nič nemusí hanbiť. Hneď po uvedení športovej Octavie RS sa začalo špekulovať, či sa dostane aj na menšieho súrodenca Fábiu. Ľudia sa dočkali a na svete bol rázom športový model označovaný Škoda Fábia RS. Dynamické krivky, športový podvozok, výkonný agregát, v tom čase kombinácia na nezaplatenie. O pohon sa staral jednadeviatkový agregát s podporu turba a prívlastkom dízel. Jeho výkon sa vyšplhal na potešujúcich 130 koní (96 kW) pri 4000 ot./minútu, čo bolo v jeho čase uvedenia na trh v segmente malých automobilov skutočne seriózny výkon.

Carzone Specials sa do tejto úpravy pustil na sto percent, pretože vytvoril bodykit, ktorý spomedzi toho obrovského množstva už existujúcich kitov trčí doslova ako kôl v plote.

Kit pozostáva z veľmi vydareného predného nárazníka s tromi charakteristicky tvarovanými otvormi, bočných prahov s veľmi jemným dizajnom. Už z prvého pohľadu je jasné, že úpravca sa uberal smerom k „čistote“, tzn. bez prebytočných vypuklín, prehybov, výčnelkov atď.

Všetky diely bodykitu od Carzone Specials sú decentné, no exkluzívne a dobre vyzerajúce zároveň. Ba priam až veľmi dobré lícujúce ku originál karosérie auta. Svedčí o tom aj zadný nárazník, ktorý okrem jemnej línie a dvojice otvorov pre koncovky výfuku neobsahuje nič rušivé, či ináč gýčové alebo často vídané.

Carzone Specials bodykitom Apex určite, podľa nás, trafil klinec po hlavičke.

skoda fabia tuning styling carzone specials

skoda fabia tuning styling carzone specials

V ponuke máme tieto nasledovné diely pre Škoda Fabia:

Popis doplnkuobj. kódMOC s DPH
- Predný nárazník Carzone Specials pre Škoda Fabia:CZ 807100319,-€ / ks
- Zadný nárazník Carzone Specials pre Škoda Fabia:CZ 807200149,-€ / ks
- Bočné prahy Carzone Specials pre Škoda Fabia:CZ 807300299,-€ / 2ks

Tento bodykit od CARZONE SPECIALS pre Škoda Fabia si môžete objednať tu:

Prípadne, ak máte záujem len o časť bodykitu, uveďte to prosíme vás v poznámke objednávky:

katalog
Stylingové diely pre Škoda FabiaAktuálny cenník výrobkov od firmy CARZONE SPECIALS si stiahnite tu:

preview
download
[ 360 kB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Všetky spojlery od firmy Carzone Specials si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma CARZONE SPECIALS sa už vyše 15 rokov venuje exkluzívnej výrobe a predaju veľmi kvalitných spojlerov a plastov. CARZONE SPECIALS patrí tým medzi elitu Európskej tuningovej scény a svojím menom samozrejme ručí za kvalitu. V jej ponuke nájdete úplné novinky, ktoré zatiaľ dodáva máloktorý výrobca. Ide napríklad o extrémne nárazníky pre nové modely značiek BMW, FIAT, HONDA, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SEAT a VW, i celú radu spojlerov pre iné svetové značky. Firma dodáva diely samostatne, ale i formou celých montážnych sád, známych ako body kity alebo sady spojlerov na konkrétne auto.

Výrobný proces spojlerov vyzerá u firmy CARZONE SPECIALS nasledovne:

preview

preview
Firma Carzone Specials bola založená v roku 1972 a dnes má niekoľko sídiel. Vedenie sa nachádza v Belgicku, výroba v poľskom meste Rawa Mazowiecka, juhozápadne od hlavného mesta Varšava. V súčasnosti zastrešuje všetky náležitosti firemná skupina HERCO (HSM – Herco Styling & Manufacturing). Celkový počet zamestnancov činí 72 osôb, väčšina z nich sa, samozrejme, venuje priamo výrobe. Denne takto firma CARZONE SPECIALS vyrobí vyše 100 ks spojlerov. Výrobné priestory majú celkovú rozlohu zhruba 2 000 metrov štvorcových. Všetky sklady sú kompletne klimatizované, aby sa výrobky udržali v čo najlepšej kvalite. Všetky diely sú certifikované a homologované v krajinách EÚ, spĺňajú aj náročné kritériá a podmienky TÜV a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: Alfa Romeo / Model: 147
Značka: BMW / Model: 3 / Typ: E36


Značka: Citroen / Model: Xsara
Značka: Fiat / Model: Punto / Typ: III


Značka: Fiat / Model: Stilo
Značka: Ford / Model: Fiesta / Typ: MK5


Značka: Honda / Model: Civic
Značka: Opel / Model: Astra Coupé


Značka: Peugeot / Model: 206
Značka: Seat / Model: Leon


Značka: Renault / Model: Megane II
Značka: Seat / Model: Ibiza


Značka: VW / Model: Golf 3
Značka: Citroen / Model: C4...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.

Tu sme vám pripravili ešte trošku Carzoňáckej erotiky:Ako sa vám pozdáva nový bodykit pre Škoda Fabia od Carzone Specials? Prosíme, hlasujte:Ak sa chcete o firme Carzone Specials a ich výrobkoch dozvedieť a úpravách ešte viac, tak mrknite aj na naše podstránky:

CARZONE Tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky ŠKODA vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

ŠKODA tuning


Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 23439x    hodnotenie: 16/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt