support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo klaksony-sireny Fanfáry, sirény a  klaksóny s rôznymi tónmi od spoločnosti Fiamm logo klaksony-sireny

Fanfáry, sirény a klaksóny s rôznymi tónmi od spoločnosti Fiamm

26.Aug.2014
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Talianska spoločnosť Fiamm patrí medzi popredných výrobcov klaksónov a sirén, ktoré dokonca vo veľkej miere dodáva aj vybraným automobilkám. História tejto firmy siaha až do roku 1942, očakávať teda môžete kvalitné výrobky vychádzajúce z dlhoročného vývoja a množstva skúseností. Klaksóny a sirény Fiamm môžete dopriať aj svojmu autu.

Klaksóny, fanfáry a sirény sú ideálnym doplnkom pre rôzne motorové vozidlá a neraz po nich siahajú aj tuneri, ktorí chcú so svojim autom zaujať. Ide o celkom obľúbené príslušenstvo, ktoré môžete využiť na zraze a tak pritiahnuť pozornosť. Fanfáry sú zas veľmi obľúbené medzi majiteľmi nákladných vozidiel, keďže nielen poriadne trúbia, ale aj veľmi dobre vyzerajú. Sirény zase môžu využívať profesionáli, či šoféri vozidiel s právom prednostnej jazdy a zabezpečiť si tak, že ich ostatní účastníci premávky včas zbadajú.

Klaksóny a fanfáry Fiamm sú obľúbené po celom svete


Ponuka klaksónov a fanfár od Fiamm je mimoriadne pestrá. Nájdete tu napríklad klaksóny rôznych veľkostí a tvarov, ktorých inštalácia je veľmi jednoduchá. Veľkosť klaksónu si môžete vybrať tak, aby sa zmestil do priestoru montáže a nezaberal príliš veľa miesta. Medzi najobľúbenejšie typy patrí Fiamm AM80S, ktorý uprednostňuje viacero automobiliek a spoločnosť dodáva viac než 30 miliónov kusov týchto klaksónov ročne. Obľube sa teší aj diskový klaksón HK8/H určený pre automobily a motocykle. Vhodný je predovšetkým na inštaláciu tam, kde nezostáva veľa miesta. Vďaka rozmerom tohto klaksónu je jeho montáž veľmi jednoduchá. V každom balení je samozrejme upevňovacie príslušenstvo a materiál, vďaka ktorému bude samotná inštalácia ešte jednoduchšia.

Portfólio produktov spoločnosti Fiamm tvorí aj veľké množstvo rôznych 1- až 3-tónových fanfár, ktoré na vaše auto upozornia za každých okolností. Fanfáry sú poháňané kvalitným vzduchovým kompresorom, vďaka čomu môžete počítať s ich dlhou životnosťou. Dopriať si môžete viactónové fanfáry, ktoré sa postarajú o zaujímavé zvukové predstavenie. Ak chcete zaujať ešte viac, pripravené sú 5-tónové fanfáry so známymi melódiami. Svoje auto tak môžete rozozvučiť známymi tónmi La Cucaracha, O sole mio, Dixie Land alebo inými. V balení s týmito fanfárami nájdete samozrejme všetko to, čo je potrebné na správnu inštaláciu.

Väčšine sirén a fanfár Fiamm stačí pre pripojenie 12V. Ešte dodajme, že samotná inštalácia je vďaka priloženému manuálu a doplnkom pre správnu montáž veľmi jednoduchá.

Hlavné výhody klaksónov, sirén a fanfár Fiamm:
- Kvalitné spracovanie
- Výborné zvukové efekty
- Jednoduchá montáž
- Dlhá životnosť
- Využívané viacerými automobilkami
- Spoločnosť s vyše 70-ročnými skúsenosťami


sirena sireny klakson klaksony fanfary fiamm

Tieto kvalitné sirény, klaksóny a fanfáry od firmy FIAMM si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj v našom eshope:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Váš názor na sirény, klaksóny a fanfáry s rôznymi tónmi zn. FIAMM ? Hlasujte tu:


Viac informácií k sirénam, klaksónom a fanfáram vám radi poskytneme. Zoznam článkov nájdete tu:

SIRÉNY, FANFÁRY, KLAKSÓNY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 6315x    hodnotenie: 8/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt