support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo motor Silikónové hadice pre dieselové motory Volkswagen Golf, Bora a Seat Leon od Forge Motorsport logo motor

Silikónové hadice pre dieselové motory Volkswagen Golf, Bora a Seat Leon od Forge Motorsport

29.Aug.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Rozhodli ste pre zvýšenie výkonu vášho motora? Nezabudnite ani na ostatné úpravy, ktoré bude potrebovať váš motor pre lepšie a efektívnejšie fungovanie. Zo sortimentu britskej spoločnosti Forge Motorsport si môžete vybrať kompletnú výbavu tuning dielov potrebných pre komplexné a efektívne úpravy. Zvýšenie výkonu vášho motora bude jednoduchšie aj vďaka širokej ponuke performance tuning dielov od Forge Motorsport.

Úprava chladenia, prepĺňania, preprogramovanie riadiacej jednotky – to všetko sú úkony, ktoré vám umožnia vyťažiť z motora viac výkonu a užiť si športovú a ostrejšiu jazdu. Motor ale musí pracovať ako veľmi dobre zladený orchester. Teda tak, aby žiadna jeho súčiastka nebola vystavená nadmernému opotrebeniu, či hrozbe fatálneho poškodenia. Aj preto je potrebné venovať sa priestoru pod kapotou komplexne. Spoločnosť Forge Motorsport teraz uvádza do svojej ponuky tri nové sady silikónových hadíc pre modely VW Golf/Bora a Seat Leon. Novinka sa týka majiteľov vozidiel s dieselovými motormi.

Hlavné výhody silikónových hadíc od Forge Motorsport:
- vyššia odolnosť silikónových hadíc
- prispôsobené konkrétnym modelom a motorom
- vhodné pri zvyšovaní výkonu
- dlhšia životnosť oproti sériovým hadiciam
- jednoduchá inštalácia
- dostupné v modrej, červenej a čiernej farbe


Silikónové hadice chladiaceho systému pre Volkswagen Golf/Bora a Seat Leon s 1.9 TDI


Obľúbená motorizácia modelov koncernu Volkswagen sa veľmi často dostáva do hľadáčika rôznych úpravcov. Ide o pomerne jednoducho upraviteľný agregát, kde sa dá dosiahnuť skutočne pôsobivý efekt, najmä ak túžite po citeľne lepšom zrýchlení a reakciách motora v širšom spektre otáčok. Pri zvyšovaní výkonu treba jednoznačne myslieť aj na jeho chladenie. Motor je po úpravách častejšie vystavovaný väčšej záťaži a preto musí byť zabezpečené efektívne chladenie, s ktorým bezpochyby súvisí aj špičkové potrubie pre prúdenie chladiacej zmesi. Spoločnosť Forge Motorsport ponúka kvalitné silikónové hadice chladiacej sústavy so špeciálnym zložením. Vďaka nemu sú hadice omnoho odolnejšie aj voči vyššiemu tlaku, ktorý môže vznikať v celej chladiacej sústave. Zároveň ide aj o estetický prvok, tieto silikónové hadice sú dostupné v čiernej, modrej a červenej farbe. Súčasťou sady je 10 presne tvarovaných silikónových hadíc určených na jednoduchú inštaláciu.

silikónove hadice sada hadíc pre chladiaci systém volkswagen vw golf bora seat leon 1.9 tdi forge motorsport

Sadu silikónových hadíc pre chladiaci systém VW GOLF/BORA a SEAT LEON 1.9 TDI od Forge Motorsport si môžete objednať tu:

katalog
Sada silikónových hadíc pre chladiaci systém VW GOLF/BORA a SEAT LEON 1.9 TDI za 189,-€/sada

Silikónové hadice chladiaceho systému pre Volkswagen Golf/Bora a Seat Leon s 2.0 TDI


Dvojlitrový vznetový agregát Volkswagen tiež patrí medzi vcelku obľúbené pohonné jednotky. Motor s výkonom 140 koní je vhodný aj pre úpravychtivých motoristov. Výkon tohto motora dokážete pomerne jednoducho zvýšiť a to viacerými spôsobmi. V súvislosti so zvyšovaním výkonu je potrebné myslieť aj na efektivitu chladiaceho systému a tu vám pomôže 13-dielna profesionálna sada silikónových hadíc od Forge Motorsport pre 2.0 TDI. Hadice sú veľmi odolné aj voči vyššiemu tlaku v chladiacej sústave a vhodné sú pre všetky bežné typy chladiacich kvapalín. Silikónové hadice sú pevné a presne prispôsobené tomuto motoru. Dostupné sú v čiernej, červenej a modrej farbe, takže s nimi môžete aj vylepšiť vzhľad vášho motora.

silikónove hadice sada hadíc pre chladiaci systém volkswagen vw golf bora seat leon 2.0 tdi forge motorsport

Sadu silikónových hadíc pre chladiaci systém VW GOLF/BORA a SEAT LEON 2.0 TDI od Forge Motorsport si môžete objednať tu:

katalog
Sada silikónových hadíc pre chladiaci systém VW GOLF/BORA a SEAT LEON 2.0 TDI za 199,-€/sada

Silikónové hadice prepĺňania pre Seat Leon 1.9 PD


Sada troch hadíc turba špeciálne pripravená pre Seat Leon vybavený dieselovým motorom 1.9 s výkonom 150 koní. Hadice majú špeciálne hliníkové koncovky kompatibilné so všetkými vstupmi. Inštalácia týchto odolných silikónových hadíc sa oplatí najmä pri zmene plniacich tlakov a iných úpravách prepĺňania. Hadice sú vyrobené zo špeciálneho spevneného silikónu a vďaka tomu sú odolnejšie voči vyššiemu tlaku a majú vyššiu životnosť než sériové hadice. Ako ostatné, tak aj tieto silikónové hadice sú k dispozícii v čiernom, červenom a modrom prevedení.

silikónove hadice prepľňania sada hadíc pre turbo seat leon forge motorsport

Sadu silikónových hadíc prepĺňania (turbo) pre Seat Leon 1.9 PD od Forge Motorsport si môžete objednať tu:

katalog
Sada silikónových hadíc prepľňania (turbo) pre Seat Leon 1.9 PD za 169,-€/sada

Aktuálny cenník výrobkov od firmy FORGE si stiahnite tu:

preview
download
[ 1,45 MB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


forge motorsport logo

Anglická firma Forge Motorsport funguje už približne osem rokov a za ten čas sa stala jedným z najväčších výrobcov racingových a streetových dielov. Samozrejmosťou je kontrola kvality ISO 9002. V posledných rokoch firma Forge Motorsport začala vyvážať svoje produkty aj do Európy a Ameriky a zriadili si pobočku v americkom Orlande. Kúpou produktov Forge Motorsport si kupujete prvotriednu kvalitu.

A čo je vlastne hlavnou náplňou tejto anglickej firmy? Výroba, predaj a distribúcia performance dielov pre rôzne typy áut, resp. takmer všetky, ktoré bežne vídame na nielen našich cestách. Konkrétne sa jedná o: actuator a jeho náhradné diely ako napr. tuhšie pružiny, zliatinové chladiče, olejové nádržky a univerzálne nádržky rôznych objemov, mechanické regulátory tlaku turba, BOV + inštalačné komponenty, rozširovacie podložky, rozperné tyče, racingové benzínové nádrže, chladiče turba, ECU software, silikónové hadice, spoje atď.

Ak chcete kvalitu, zvoľte Forge Motorsport.

FORGE MOTORSPORT - video prezentácia:Váš názor na silikónové hadice pre VW GOLF/BORA a SEAT LEON od FORGE MOTORSPORT ? Nech sa páči, hlasujte tu:


Viac informácií k motorovým úpravám vám radi poskytneme. Zoznam článkov o motorovom tuningu nájdete tu:

MOTOR & PERFORMANCE tuning


Zoznam článkov o Forge Motorsport nájdete tu:

FORGE MOTORSPORT


Viac informácií k možným úpravám áut značky Volkswagen vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

VOLKSWAGEN tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Seat vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

SEAT tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
a Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 15996x    hodnotenie: 4/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt