support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Seidl Tuning Audi A4 Avant logo

Elegantný „kombík“ Audi A4 Avant 8E od Seidl Tuning

22.Oct.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Firma Seidl tuning je známa hlavne optickým tuningom, ktorý už dlhšiu dobu teší oko zázkazníka. My vám prinášame opäť niečo z ich noviniek. Tentokrát je to auto stvorené nielen pre rodinky, ale aj pre tých, ktorí obľubujú objemnejšie kufre ;-)

Sériový Avant (kombi):

Tento model sa dostáva na výslnie vďaka veľkému úspechu predchádzajúcej generácii avantu. Podľa prieskumu sa zistilo, že ľudia, potrebujú v poslednom čase priestranné, komfortné a hlavne bezpečná autá. Tieto všetky podmienky A4 kombi spĺňa a tak nie je pochýb, že sa usídli v srdciach ešte viacerých automobilových nadšencov. Pri „kombíku“ si môžete vybrať z 13-tich motorov: Pre milovníkov benzínových, ponúka Audi: 1.6; 2,0; 3,2 FSI quatro; 3,2 FSI Multitronic, športový S4, 1,8T; 1,8T quatro; 2.0 TFSI quatro a posledný zástupca dvojlitrový TFSI. Pre tých, čo sa skôr prikláňajú ku dieselovým motorom automobilka ponúka štyri motory: štvorvalcové motory 1,9 TDi, 2,0 TDi a šesťvalcové 2,5 TDi a 3,0 TDi quatro. Motory pri označení „quatro“ poháňajú všetky kolesá, pri ostatných modeloch iba predné. Radenie pri týchto motoroch zabezpečujú 5-stupňová a 6-stupňová manuálna prevodovka.

Úprava od SEIDL TUNING:

Samotný tuning na túto „audinu“ je ľahký, decentný a niečo aj extra v jednom. Nový dizajn predného nárazníka dodáva autu výnimočne agresívny vzhľad. Päťuholníkové „diery“ prekryté mriežkou (ťahokovom) v čiernej farbe. Predná maska je opticky predĺžená až na spodok predného spojlera. Miesto pre evidenčné číslo je v strede prednej časti nárazníka. Táto časť je v čiernej farbe, aby ladila s otvormi pre prívod vzduchu do motorovej časti. Týmto štýlom chcela firma Seidl Tuning vytvoriť dojem väčšieho otvoru cez stred prednej časti auta. Celkovo to vyzerá dosť hrozivo, ale čo je hlavné, pôsobí zvýrazneným športovým charakterom, čo bolo aj cieľom „sajdlákov“. Mračítka predných svetiel nie sú už dnes výnimočným doplnkom, skôr je to už menej zaujímavé, ale predsa, aj to patrí medzi doplnky bodykitu tejto „a-štvorky“ od Seidl Tuning.

Chcete sa pozrieť bližšie na detaily Audi A4 od Seidl Tuning? Tak nech sa páči, do galérie sem:Zadná časť auta, je vytunená zaujímavým spôsobom. Žiadne štvorce, žiadne obdĺžniky, ale opäť výnimočný tvar podobnému tvaru kosoštvorca, postupne do zúženého tvaru postupujúceho do bokov zadného nárazníka. Tieto otvory, ktoré inak slúžia na odfuk vzduchu spod auta, sú opatrené ťahokovom, podobným ako v prednej časti nárazníka. Cez spojler sa prediera štvorica výfukov, teda po pári koncoviek z ľavého a pravého otvoru. Tieto „kanóny“ vystihujú samotnú silu nemeckého Audi.

Bok auta ozdobujú bočné prahy, ktoré sú decentné, bez žiadnych otvorov a mriežok, prahy nepôsobia rušivo a sú prispôsobené dizajnu karosérie. Spodný okraj týchto prahov sú ako žiletky zarezávajúce sa do vzduchu. Celý bodikyt dopĺňajú nízkoprofilové pneumatiky obuté do vysokoleštených ľahkých zliatinových diskov.

V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- predný spojler s mriežkami:23.100,-Sk / ks
- bočné prahové nadstavce:10.920,-Sk / sada (2 ks)
- zadný nárazník s mriežkami:23.100,-Sk / ks
- zadná "DTM" odtrhová lišta pod nárazník:4.200,-Sk / ks
- predná maska chladiča (prispôsobená Seidl nárazníku):3.990,-Sk / ks
- predné "DTM" odtrhové lišty, krídla pod nárazník (ľavá + pravá strana):4.200,-Sk / sada (2 ks)


Dúfame, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty na výrobky od firmy Seidl Tuning sa pohybujú okolo 14 až 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Aktuálny cenník výrobkov od firmy SEIDL si stiahnite tu:

preview
download
[ 339 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.Čiastočný sortiment spojlerov od firmy SEIDL TUNING máme na webe zahrnutý pod rubrikou RIEGER TUNING. Nakupovať môžete tu:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma Seidl Tuning & Design začala podnikať v roku 1994 ako autorizovaný autoservis. Zo začiatku stáli v popredí činnosti ako klasické servisné opravy, opravy áut po nehodách, práce na stolici, autobazár a predaj náhradných dielov. Postupom času sa firma vyvinula a špecializovala na exkluzívne úpravy áut a výrobu jedinečných spojlerov a bodykitov pre autá zo stajní Audi, BMW, Seat, Škoda a VW. Od roku 1999 je Seidl certifikovaný podľa kvalitatívnej normy DIN EN ISO 9001, čo zaručuje nie len kvalitu svojich produktov, ktoré sú týmto neustále kontrolované, ale aj akosť kompletného postupu práce a ponúkaných služieb, počnúc od samotného vývoja a navrhovania, cez produkciu a následnú distribúciu. Takmer 85% ponúkaných spojlerov pochádzajú z vlastnej produkcie.

Firma sídli v nemeckom meste Simbach v Bavorsku neďaleko českých hraníc. Vo vlastných priestoroch o celkovej rozlohe cez 10.000 metrov štvorcových skladuje vyše 95% ponúkaného sortimentu a tak vie Seidl zabezpečiť aj bezproblémové a včasné dodávky svojich výrobkov. Dnes má firma cez 20 zamestnancov a predáva svoju spojlery na celom svete. Nejeden vo svete známy a po svetových výstavách prezentovaný „showcar“ rôznymi inými renomovanými výrobcami tuning a racing doplnkov ako Isotta, Brembo, KW, Rieger Tuning pochádza práve z dielní firmy Seidl. Aj to potvrdzuje neskutočne krásny dizajn a precíznu kvalitu dielov od Seidla. Niet sa čo čudovať, keď firma disponuje dokonca aj svojim vlastným návrhárskym oddelením.

Tu Vám prikladáme zopár fotografií priestorov firmy:V posledných rokoch musí Seidl žiaľ čeliť problému kopírovania resp. výroby falzifikátov najmä v východoeurópskych štátoch. Tieto firmy kazia dobré meno firmy Seidl a ich produktov tým že sa predávajú ako originály, ktoré sú ale mizernej kvality, nepasujú a navyše nemajú ani na Slovensku a iných členských štátoch EÚ potrebnú TÜV homologizáciu. Originálne Seild spojlery je možné ľahko rozoznať podľa špecifickej tyrkysovej povrchovej farby, kvality opracovania hrán a zaoblení a podľa vlaminovanej certifikačnej nálepky na vnútornej strane každého spojleru.

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: Audi / Model: A4 Cabrio / Typ: 8H
Značka: Audi / Model: A4 / Typ: B5


Značka: Audi / Model: TT
Značka: BMW / Model: 3 / Typ: E36


Značka: BMW / Model: 3 / Typ: E46
Značka: Seat / Model: Leon


Značka: VW / Model: Bora
Značka: VW / Model: Golf 4Značka: Škoda / Model: Octavia Combi

...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.


Kompletná ponuka od Seidla je pochopiteľne ďaleko širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre Vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu SEIDL TUNING 2005. Tento katalóg na takmer 100 stranách môže byť Váš len za 149,-Sk. Objednajte si ho a radi Vám ho poštou zašleme.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
katalog
Objednávka katalóguVýrobky od firmy Seidl Tuning si môžete kúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Aký je váš názor na úpravu Audi A4 8E Avant od Seidl Tuning? Hlasujte, nech vieme vašu mienku:Ak sa chcete dozvedieť o ďalších úpravách od firmy Seidl, tak sa mrknite aj na naše podstránky:

SEIDL TUNING


Viac informácii k tejto novinke, aktuálnym cenám, akciám a ostatným výrobkom firmy Seidl Tuning vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 13202x    hodnotenie: 22/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt