support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Sebring Vyfuky Sebring Pink It Up logo Sebring

Sebring – P!NK IT UP

16.Jan.2008
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Spôsobov prezentácie, resp. oživenia zabehnutých firemných koľají je neuveriteľné množstvo. Napríklad vyrobiť si prezentačný showcar, cenové akcie všetkého druhu alebo dokonca spolupráca s niekým svetovo známym. Na svete nie je veľa firiem, ak vôbec nejaká, ktorá má za sebou spomínaný marketingový krok. Mnohým sa to môže zdať bezvýznamné alebo nezmyselné, no istá dávka zaujímavosti a dobrej myšlienky v tom je. Najnovšou firmou, ktorá také niečo podstúpila, resp. zrealizovala, bol rakúsky výfukový velikán, firma Sebring. Tá sa na minuloročnej Essen Motor Show predstavila s novou výfukovou radou s príznačným označením P!NK IT UP! Asi už mnohí tušíte o akú spoluprácu išlo.

SEBRING V SPOLUPRÁCI S PINK


Sebring – PiNK IT UP
Firma Sebring je známa po celom svete ako jeden z najväčších výrobcov výfukových systémov. Osvedčená kvalita a renomé firmy radia tohto „Rakúšana“ na popredné miesta. Taktiež americká speváčka Pink je známa azda každému na tejto planéte. Jej drzé vystupovanie, rockerský prístup v kombinácií s jemným popom robia z tejto dievčiny svetovú spevácku špičku.

Pink je rovnaká ako výfuky Sebring – drsný a zdravý zvuk, občas vystriedaný jemnými no výraznými tónmi. A tak niet divu, že tieto dve svetové hviezdy sa spojili a vzniklo tak niečo, čo tu asi ani ešte nebolo.

„Sebring a Pink sú ako stvorený jeden pre druhého“, povedala Angelika Krech, Sebring hief executive officer. „V našej hudobnej miestnosti sme vyvinuli jedinečný zvuk pre naše výfuky Sebring. Rovnako ako Pink vytvára jedinečné skladby tak, ako žiadna iná superstar. Od softu po hard, od popu k rocku, vďaka tomuto širokému pokrytiu hudobných štýlov, sa Pink stáva svetovou spevácou jednotkou rovnako, ako sa Sebring stal svetovou výfukovou špičkou“.


Sebring – PiNK IT UP
Pink štartovala svoje európske turné 27. septembra 2007, pričom návšteva Nemecka nebola výnimkou. Partnerstvo tejto nemeckej výfukovej firmy so speváčkou Pink je „srdcom“ reklamnej kampane Sebring-u.

Vďaka zastávke Pink v Nemecku, mohla firma Sebring uskutočniť fotografovanie potrebné pre úspešné zvládnutie tejto kampane, ako aj celej spolupráce. Zákazník si aj vďaka tomu môže na internete nájsť všetko o novej modelovej rade P!NK IT UP.

Táto modelová rada vznikla na základe inšpirácie vývojárov firmy Sebring, ktorý podľahli čaru tejto slávnej americkej speváčky. Výsledkom je tak celý zadný diel výfuku s tlmičom s perfektnými parametrami, dychberúcim lahodným zvukom a príťažlivým dizajnom koncovky v tvare eSíčka.

Všetko je dokopy zosúladené tak, aby bol dosiahnutý maximálny možný výkon, aký sa dá od výfukov očakávať. Použité materiály a koncová úprava sú výsledkom 40-ročných skúseností, takže naozaj nie je o čom pochybovať. Zákazník navyše získa plnú trojročnú záruku bez obmedzenia počtom najazdených kilometrov.


Fotogaléria na tému Sebring Pink It Up!:Sebring – PiNK IT UP !!!


Sebring – PiNK IT UP !!!


Aktuálny cenník výrobkov od firmy SEBRING si stiahnite tu:

preview
download
[ 387 kB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Aktuálny katalóg od firmy SEBRING si stiahnite tu:

preview
download
[ 12,0 MB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Spýtame sa tunerov, čo hovoria na výfuky značky Sebring?Viac informácií k ďalším typom a značkám výfukov nájdete na našej podstránke tu:

ŠPORTOVÉ VÝFUKYViac informácií k tejto novinke vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 40253x    hodnotenie: 84/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt