support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo seat Seat Leon Cupra ST - športovo-rodinný predátor od JE DESIGN logo seat

Seat Leon Cupra ST - športovo-rodinný predátor od JE DESIGN

09.Dec.2015
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Seat Leon Cupra ST je v našich končinách pomerne vzácnym javom a skôr sa stretnete s bežnou verziou. Leon Cupra ST je ale ideálnou voľbou pre každého, kto sa nechce vzdať dynamickej jazdy a zároveň potrebuje prakticky zameraný model. Profesionálny tuning však nemôže uškodiť ani takýmto vozidlám.

Kombi sa zíde v mnohých prípadoch a niet sa teda čo čudovať, že vozidlá s touto karosériou majú neraz pod kapotou celkom dosť výkonu. Ak by sa vám Leon Cupra ST zdal byť málo športový, je tu najnovší paket od JE Design. Nezostalo samozrejme len pri vizuálnych úpravách.

V JE Design pripravili pre Seat Leon Cupra ST výrazný paket vizuálnych úprav


Novinka od spoločnosti JE Design je určená pre všetkých majiteľov modelu Leon Cupra ST, ktorí túžia po ešte športovejšom vzhľade svojho tátoša. V JE Design sa pri tvorbe doplnkov bodykitu celom jednoznačne inšpirovali špeciálom Leon Cup. Dostupný je totiž upravený predný nárazník, ktorý nadväzuje na pomerne výrazné rozšírenie blatníkov. Vďaka nim vyzerá Leon Cupra ST ešte o niečo masívnejšie a agresívnejšie.

Zadná časť taktiež nezostala bezo zmien, na rozšírené blatníky nadväzuje upravený nárazník s pomerne výrazným difúzorom, pričom novinkou je aj stredové LED svetlo. Nové sú aj koncovky výfukov, ktoré sa vedia postarať o to správne ozvučenie. V JE Design sa praktickejší Leon Cupra ST rozhodli vybaviť štýlovými 19-palcovými diskami.

seat leon cupra st bodykit vizualny paket styling je design

Už v úvode sme spomenuli, že v JE Design sa nevenovali len vzhľadu. „Pozreli“ sa tiež na podvozok a priestor pod prednou kapotou. Seat Leon Cupra ST v podaní JE Design tak nielenže vyzerá dravšie, ale je aj výkonnejší. Pod kapotou tohto modelu sa ukrýva dobre známy 2.0-litrový štvorvalec TSI, s ktorým majú úpravcovia už množstvo skúseností. V tomto prípade sa podarilo Cupre pridať ďalších 70 koní a to predovšetkým úpravou elektronickej jednotky a výfukovej sústavy. Celkovo sa tak môže pochváliť výkonom až 350 koní a nie je to v tomto prípade vôbec málo.

seat leon cupra st bodykit vizualny paket styling je design

Dodajme, že majiteľ tohto modelu bude mať tiež na výber medzi pružinami JE Design, prípadne podvozkovou sadou KW s elektronickým ovládaním. Ak teda uvažujete nad tým, či športové alebo rodinné auto, Seat Leon Cupra ST od JE Design by mohol byť tým správnym kompromisom.

seat leon cupra st bodykit vizualny paket styling je design

seat leon cupra st bodykit vizualny paket styling je design

seat leon cupra st bodykit vizualny paket styling je design

seat leon cupra st bodykit vizualny paket styling je design

Dúfame, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty na výrobky firmy JE Design sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri niektorých doplnkoch jedná o náročnejšie montáže, tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Aktuálny cenník spojlerov a diskov JE DESIGN si stiahnite tu:

preview
download
[ 352 KB ]
Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Všetko od firmy JE Design si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)


preview
Firma JE DESIGN sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou tuningových doplnkov pre koncernové značky AUDI, SEAT a VW. Ťažisko je najmä v oblasti dizajnových aerodynamických exteriérových úprav vo forme rôznych spojlerov a plastov. Tieto firma vyrába buď z PU RIM (tvrdený polyuretán) alebo ABS-plastu (vákuovo vstrekované a lisované plasty). Všetky ich výrobky sú samozrejme certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein). Vzhľadom na vysokú kvalitu výroby a využitie CAD-CAM technológie výroby plastov, JE DESIGN začal prednedávnom vyvíjať aj aerodynamické produkty pre iných známych úpravcov na svetovom trhu.

Krátke videá k autám SEAT Ibiza a SEAT Leon Cupra R v úprave JE DESIGN (formát: „WMV“):

preview
download
[ 2809 KB ]

preview
download
[ 1346 KB ]

preview
Firma JE DESIGN bola založená v roku 1990 pánom Jochenom Eckeltom v nemeckom meste Heilbron. Do roku 1994 sa firma venovala výlučne značke VW. Od roku 1995 pribudla do sortimentu výroby aj značka AUDI a od roku 1996 sa k tomu pripojili aj autá SEAT. 1997 sa JE DESIGN presťahoval do susedného mesta Heilbronn-Horkheim, lebo dopyt neustále rástol a bolo potrebné vybudovať nové výrobné priestory. V roku 1998 prezentovala firma prvý krát na tuningovej výstave ESSEN Motor Show svoj prvý vlastne vyvinutý ľahko zliatinový dvojdielny disk pod menom „VISAGE“. Od začiatku nového milénia sa firma rozhodla zobrať do svojho repertoáru aj výrobu výfukov a jeho častí ako aj interiérových doplnkov a vývoj elektronických riadiacich jednotiek na zvyšovanie výkonu áut.

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a bodykitov:

Značka: AUDI / Model: A3 / Typ: 8P
Značka: AUDI / Model: A4 / Typ: 8E
Značka: AUDI / Model: A8 / Typ: 4E
Značka: SEAT / Model: Altea / Typ: 5P
Značka: SEAT / Model: Ibiza / Typ: 6L + Facelift
Značka: VW / Model: Polo / Typ: 6N + Facelift
Značka: SEAT / Model: Alhambra
Značka: Škoda / Model: Octavia II / Typ: Combi

Značka: VW / Model: Lupo / Typ: 6X
Značka: VW / Model: Passat / Typ: 3B + 3BG

...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.


Produktový katalóg JE DESIGN na stiahnutie:
(PDF dokument)
preview
download
[ 6,3 Mb ]


Váš názor na vizuálny paket úprav pre Seat Leon Cupra ST od Je Design ? Nech sa páči, hlasujte:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy JE-Design, tak navštívte našu podstránku:

JE-DESIGN tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Seat vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

SEAT tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 2368x    hodnotenie: 2/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt