support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo schone-sterne Schöne Sterne 2013: veľkolepé stretnutie fanúšikov značky Mercedes-Benz logo mercedes

Schöne Sterne 2013: veľkolepé stretnutie fanúšikov značky Mercedes-Benz

14.Nov.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Len nedávno sa pri nemeckom meste Hattingen na ploche niekdajšej továrne konalo veľkolepé stretnutie všetkých fanúšikov značky Mercedes-Benz. Autá so striebornou hviezdou na prednej maske bolo vidieť prakticky všade a slušné zastúpenie tu mali všetky ročníky. Najviac účastníkov bolo samozrejme z Nemecka, stretnutie však neodignorovali ani tuningové spoločnosti a samotná automobilka. Fanúšikovia Mercedesov si na tejto víkendovej akcii rozhodne prišli na svoje. Pozrime sa ako to tam vyzeralo a čo všetko ste na tomto podujatí mohli vidieť.

Schöne Sterne 2013: Akcia pre sériové aj vytuningované Mercedesy


Bývalé priestory továrne, ktoré dnes aj spolu s priľahlým areálom slúžia ako múzeum, sa stali dejiskom veľkolepého stretnutia fanúšikov značky Mercedes-Benz. Na akcii s príznačným názvom Schöne Sterne 2013 nechýbali ani zástupcovia z automobilky, motoristických magazínov a tuningových spoločností. Okrem bohatého sprievodného programu ste mali možnosť vidieť stovky krásnych Mercedesov, pričom nešlo iba o osobné automobily, ale vidieť ste mohli aj autobusy, či nákladiaky.

Medzi zúčastnenými nechýbali ani Mercedesy upravené novou divíziou BINZsport, ktorá sa venuje športovým úpravám vozidiel s trojcípou hviezdou. Vidieť budeme od nich stále viac a viac počinov, pričom určite nebude núdza o veľmi zaujímavé kreácie. Na akcii Schöne Sterne 2013 sa firma predviedla športovo upraveným „Áčkom“. Núdza o profesionálne vytunignované modely rozhodne nebola. Spoločnosť VATH, ako jeden z hlavných partnerov akcie, ukázala viacero svojich počinov, pričom nechýbali ani ich upravené retro modely. Popri nich sa vynímal nový Mercedes E500 v atraktívnej úprave, ktorý ponúkal pohľad na rozdiely medzi dnešnými a vtedajšími Mercedesmi.

Ak fandíte skôr fabrickému tuningu, vychutnať ste si mohli viacero noviniek od divízie AMG. Na akcii nemohol chýbať ani dlhoročný partner automobilky Mercedes-Benz, výrobca svetiel Hella. Z každej strany bolo vidieť nadšenie a entuziazmus. Mercedesy v rôznych úpravách, ale aj sériové kúsky, ste v priestoroch továrne videli prakticky všade, nechýbali ani modely v zvláštnom sfarbení. Veď napríklad taká slonovinová biela sa najviac hodí k modelu W123 (Piano) , ktorý bol využívaný ako taxi. A ten tam samozrejme nemohol chýbať.

Stretlo sa aj množstvo bežných majiteľov Mercedesov, ktorí mali možnosť ukázať svoje vozidlá a pochváliť sa nimi. Z akcie Schöne Sterne sa stáva veľmi pekná tradícia, ktorá má do budúcna šancu osloviť množstvo fanúšikov tejto nemeckej značky.

mercedes benz schone sterne 2013

mercedes benz schone sterne 2013

mercedes benz schone sterne 2013

mercedes benz schone sterne 2013

mercedes benz schone sterne 2013

mercedes benz schone sterne 2013

mercedes benz schone sterne 2013

Schöne Sterne 2013 Hattingen (Mercedes-Fans.de):Schöne Sterne 2013 Hattingen 1. časť (MovieTakeTV):Schöne Sterne 2013 Hattingen 2. časť (MovieTakeTV):Schöne Sterne 2013 Hattingen 3. časť (MovieTakeTV):schone sterne logo

Aký je váš názor na stretnutie fanúšikov a majiteľov vozidiel značky Mercedes-Benz s názvom Schöne Sterne ? Hlasujte tu:Viac informácií k tejto akcii vám radi poskytneme. Zoznam našich reportážií zo zrazov nájdete tu:

AKCIE a ZRAZY


Viac informácií k možným úpravám áut značky Mercedes-Benz vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

MERCEDES-BENZ tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 3396x    hodnotenie: 10/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt