support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Riegerova úprava bestsellera - Volkswagen Polo 6N logo

Riegerova úprava bestsellera - Volkswagen Polo 6N

24.May.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Opäť Rieger na scéne. Tentokrát s Volkswagenom POLO 6N. Toto veľmi obľúbené európske mini vozidielko je malým univerzálnym autom nielen pre mladé rodiny, ale aj pre nás – tunerov :) Malé autá sú dobrou korisťou pre úpravu nielen pre kompatibilitu, ale aj športovejší vhľad. Prečo? No jednoducho. Pripomína kupé, ale v lacnejšej verzii :-) Ale teraz vážne. Priblížme si sériové vozidlo Polo 6N v nasledujúcich riadkoch.

Niečo o sériovke:

Polo je vhodné takmer pre všetky kategórie, ale skôr pre menšie postavy. Nie je to len nákupná taška. Je to malé obratné autíčko, s dobrými jazdnými vlastnosťami. Motor VW sa dodával v objeme 1,4l s výkonom 44kW/60k a 1,6l s výkonom 55kW/75k. Auto sa vyrábalo v troj- a päťdverovej verzii. Najviac obľúbená bola trojdverová verzia aj z dôvodu univerzálnosti pohybu a lepšiemu parkovaniu v mestách. Ďalší brat tohto Pola bol Polo Classic v sedan verzii, ktoré bolo výborným riešením pre mladé rodiny.

Úprava auta od firmy RIEGER:

Pohľad na sériový Polo je priam provokatívny k vylepšeniu auta aj po estetickej stránke. Túto úlohu si zobral na seba známy nemecký úpravca Rieger, a vylepšil Polo vlastným body-kitom. Predný nárazník so spojlerom, bočné prahy, zadný nárazník, „emkové“ športové spätné zrkadlá, predĺžená lišta strechy na zadných piatych dverách sú základom novej série plastu od Riegera. Dizajn týchto doplnkov kopírujú s líniami auta. Nárazníky pôsobia tak, ako majú – masívne so športovým vzhľadom. Otvory pre prívod resp. odvod vzduchu boli navrhované pre tieto komponenty v štýle dizajnu navrhované pre tento typ auta. Rieger tak pokračuje v kvalitnom štýle európskeho dizajnu pochádzajúceho z Nemecka. Hmlové bodové svetlá doplňujú imidž auta. Čierne mriežkovanie je doplnené vo výrezoch nárazníkov a bočných líšt. Široké nízkoprofilové pneumatiky s vynikajúcimi viaclúčovými diskami zaobľujú spolu s nárazníkmi toto auto viac, čo je aj pre malé autá charakteristické, a v celku im to pristane. Malým doplnkom celého body-kitu je predné zamračenie pozdĺž celej strany hrany prednej kapoty.


Tu sme pripravili pre vás pár fotografií VW Pola upraveného od Riegera:V ponuke máme nasledovné doplnky:

Popis doplnkuMOC s DPH
- predný nárazník s mriežkami: 13.455,-Sk / ks
- prídavný „DTM“ difúzor pod predný nárazník: 4.950,-Sk / ks
- prídavné hmlové svetlá „Laser Line“, biele: 2.400,-Sk / sada (2 ks)
- prídavné hmlové svetlá „Laser Line“, žlté: 2.700,-Sk / sada (2 ks)
- predná maska (rám) bez loga: 3.555,-Sk / ks
- predná maska (vnútorná mriežka) bez loga: 2.500,-Sk / ks
- bočné prahové nadstavce (2 typy): 8.910,-Sk / sada (2 ks)
- zadný nárazník s mriežkami: 13.455,-Sk / ks
- zadné strešné krídlo bez 3. brzdového svetla: 8.055,-Sk / ks
- kompletná sada kolies WRD MESH 9,0x15“ a 215/40 R15: na dopyt

Dodacie lehoty na tieto doplnky sa pohybujú okolo 14 až 20 dní odo dňa objednávky pokiaľ daný tovar nie je na sklade. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.


Aktuálny cenník výrobkov od firmy RIEGER si stiahnite tu :

preview
download
[ 310 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.Všetko od Riegera si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Krátky popis celkového sortimentu v novom katalógu Rieger 2005 nájdete tu:

katalóg rieger tunnig 2005


Kompletná ponuka firmy Rieger je pochopiteľne ďaleko širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu RIEGER TUNING 2005 (nemecká verzia). Táto tuningová učebnica plná najrôznejších doplnkov na vyše 770 stranách môže byť Vaša len za 249,- Sk:

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
katalog
Objednávka katalóguDoplnky od RIEGERA si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska.

ZOZNAM DÍLEROV


Ako sa vám páči úprava Pola od Riegera? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Ak chcete ešte viac informácii k výrobcovi a ovládate cudzie jazyky tak mrknite aj na stránky nášho partnera:

RIEGER TUNING


Viacej informácii k tejto novinke, aktuálnym cenám, akciám a ostatným výrobkom od firmy Rieger vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 12525x    hodnotenie: 31/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt