support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo BMW 1 – ľadový borec od firmy Rieger Tuning logo

BMW 1 – ľadový borec od firmy Rieger Tuning

09.Jul.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nemeckého úpravcu Rieger nie je treba zvlášť predstavovať. Aj menej znalí tuneri vedia, že ich produkty patria medzi špičku v tunerskej oblasti. V dnešnej novinke Vám predstavujeme bavorský model radu 1 (E187) práve v úprave od firmy Rieger.

Rukopis firmy Rieger je zjavný pri každom pohľade na toto vozidlo. Firma Rieger kladie dôraz na detaily a každá časť bodykitu je navrhnutá s najväčším dôrazom na kvalitu, estetiku a športový výraz automobilu. Predný nárazník je dobrou ukážkou tejto filozofie. Svojim tvarom kopíruje sériový nárazník ale sú v ňom pridané veľké otvory pre nasávanie vzduchu, prekryté sieťovinou. V bočných otvoroch sú pridané hmlové svetlomety. Touto jednoduchou zmenou prednej časti sa ešte viac podčiarkol športový výzor BMW-čka. Všetko ostatné vpredu je zo série. Ďalšie úpravy sa dotkli bočných prahov. Rieger vybral pre ne inovatívny dizajn, s otvormi v prednej časti a aj zadnej časti. Veľmi dobre nadväzujú na líniu predného nárazníka a svojimi rozšírenými koncami pôsobia mohutným dojmom. V zadnej časti pribudol k nárazníku spodný spojler. Takisto ako vpredu, aj tu sú tri otvory prekryté sieťovinou. V dvoch krajných sú umiestnené športové dvojkoncovky výfuku. Nad zadným sklom je umiestnený spojler. Neplní len športovo-estetickú úlohu ale aj zlepšuje prítlak na zadnú nápravu. Úplnou samozrejmosťou sú päťlúčové, chrómové disky kolies značky WORK, cez ktoré na svet pozerajú kotúče brzdového systému. Obuté sú nízkoprofilovými pneumatikami, čim sa celkovo agresívny a športový vzhľad auta potvrdzuje.

Firma Rieger zase dokázala, že veľmi jednoduchými úpravami možno docieliť výnimočný vzhľad vozidla. Opäť dokázali, že patria medzi svetovú elitu a tešíme sa na ďalšie novinky z ich dielne.

Riegerova úprava na jednotkovom BMW je prichystaná v tejto galérii:Rieger podľa nás opäť zabodoval so svojou úpravou, a tak sme si dovolili pripraviť opäť nejaký ten „wallpaper“, teda pozadie pre váš monitor. Dúfame, že bude skrášľovať vašu pracovnú plochu na počítači. Ak si neviete rady ako vložiť resp. inštalovať takéto pozadie na vašu obrazovku monitora, tak nás prosím kontaktujte, radi vám pomôžeme.

Wallpaper "Rieger BMW 1" (pozadie pre plochu vášho monitora) si môžete stiahnuť tu v troch rozlíšeniach:

preview

800x600
1024x768
1600x1200


V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- predný nárazník s mriežkami: 17.955,-Sk / ks
- predný nárazník s výrezmi pre ostrekovače svetiel: 18.405,-Sk / ks
- predný nárazník s výrezmi pre ostrekovače svetiel a PCD: 18.855,-Sk / ks
- predný spojler pod nárazník (nie pre modely Sport): 8.955,-Sk / ks
- prídavný „DTM“ difúzor pod predný nárazník (plast): 5.750,-Sk / ks
- prídavný „DTM“ difúzor pod predný nárazník (Carbon-Look): 6.450,-Sk / ks
- bočné prahové nadstavce (s dvoma výrezmi + mriežky): 13.410,-Sk / sada (2 ks)
- zadný nárazník s mriežkami: 18.405,-Sk / ks
- zadný nárazník s mriežkami a PCD: 19.305,-Sk / ks
- zadný spojler pod nárazník s mriežkami: 8.955,-Sk / ks
- zadné, strešné krídlo, plochá verzia: 7.605,-Sk / ks
- zadné, strešné krídlo, vysoká verzia: 8.055,-Sk / ks
- kompletná sada chrómových diskov WORK VS-KF 8,5 a 10,0x19“: na dopyt

Dúfame, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty na výrobky firmy Rieger Tuning sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri niektorých týchto doplnkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.


Aktuálny cenník výrobkov od firmy RIEGER si stiahnite tu :

preview
download
[ 310 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.Všetko od Riegera si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma Rieger Tuning sídli v mestečku Eggenfelden, východne od mesta Mníchov smerom na Passau v nemeckom Bavorsku. Bola založená v roku 1987, kedy Toni Rieger (majiteľ) začal vo svojej domácej garáži v nemeckom mestečku Hebertsfelden pracovať na prvých úpravách áut ako VW Scirocco a Golf I. To bol počiatok úspešnej kariéry firmy Rieger Tuning. Od založenia zrealizovala 5 výstavieb priestorov. Dnes je firma rozložená na celkovej ploche 21.000 metrov štvorcových, pričom je vyše polovica z toho zastavaná. Celkový počet zamestnancov dnes činí 48 osôb, väčšina z nich sa venuje výrobe a predaju.


Celková ponuka je samozrejme niekoľkonásobne pestrejšia než hore uvedené novinky 2005, tu zopár ďalších príkladov:


Rieger je špecialistom na vývoj, výrobu a predaj športových autodoplnkov. Kľúčovým ťažiskom je ale oblasť aerodynamických doplnkov ako sú spojlery, krídla, nárazníky, masky, prahy, lišty, kapoty, nasávače, výdychy a množstvo iných plastov. Takmer všetky sú vyrábané na plnoautomatických vákuových lisovacích strojoch z recyklovaného ABS-plastu, čo je fakticky najkvalitnejší materiál ktorý sa dá použiť. Je veľmi pružný, ľahký, odolný voči poveternostným podmienkam, veľmi ľahko a jednoducho sa lakuje (možné bez náročných povrchových úprav a príprav). 85% celkovej ponuky firmy Rieger pochádzajú z vlastnej domácej produkcie. Všetky ich výrobky sú certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: Audi / Model auta: A4
Značka: Opel / Model auta: Vectra


Značka: Audi / Model auta: A3 Sportback
Značka: Audi / Model auta: A6 Avant


Značka: BMW / Model auta: 5 E34
Značka: BMW / Model auta: 3 E46


Značka: BMW / Model auta: M3 CS-Look
Značka: Ford / Model auta: Galaxy


Značka: Mercedes / Model auta: SLK W170
Značka: Mercedes / Model auta: W202


Značka: Opel / Model auta: Calibra
Značka: VW / Model auta: Polo 6N...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.


Kompletná ponuka firmy Rieger je pochopiteľne ďaleko širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu RIEGER TUNING 2005 (nemecká verzia). Táto tuningová učebnica plná najrôznejších doplnkov na vyše 770 stranách môže byť Vaša len za 249,- Sk:

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
katalog
Objednávka katalóguDoplnky od RIEGERA si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska.

ZOZNAM DÍLEROV


Ako sa vám páči úprava tohto bavoráka od Riegera? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Ak chcete ešte viac informácii k výrobcovi a ovládate cudzie jazyky tak mrknite aj na stránky nášho partnera:

RIEGER TUNING


Viac informácií k novému katalógu 2005 od firmy Rieger Tuning ako aj ich produktom vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 11825x    hodnotenie: 18/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt