support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo renault Renault Clio 200 Cup – športový hatchback s wrap autofóliami od Cam Shaft logo renault

Renault Clio 200 Cup – športový hatchback s wrap autofóliami od Cam Shaft

14.Jun.2012
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nie je to prvý raz, čo vám predstavujeme štýlové wrap fólie od nemeckých profíkov z firmy Cam Shaft. Tentoraz však toho bude trochu viac a úpravy ani zďaleka neskončili jedinečným polepom zovňajšku. Renault Clio, ktorý vám dnes predstavíme prichádza s poriadne naladeným motorom a špičkovou technikou na úrovni profesionálnych športových modelov. Nepredbiehajme však a poďme sa na tohto francúzskeho krpca s veľkým apetítom pre dynamickú jazdu pozrieť pekne postupne.

KVALITNÉ FÓLIE OD CAM SHAFT AJ PRE FRANCÚZSKY HOT-HATCH CLIO


Renault Clio ako tradičného zástupcu tejto francúzskej automobilky v segmente malých hatchbackov vám určite predstavovať nemusíme. Reč však nebude o obyčajnom sériovom modeli. Pred sebou máte Renault Clio 200 Cup, ktorý rozhodne má čo povedať aj na svetoznámom okruhu Nürburgring, kde sa už niekoľkokrát predviedol. V prípade tohto exempláru vás hneď na prvý pohľad zaujme štýlová žiarivá oranžová fólia, ktorá príjemne ladí so športovými stylingovými doplnkami. Pozornému čitateľovi však určite neujde vrchná – tmavá časť polepu, ktorá obsahuje jemné vzory tvorené logami výrobcov, ktorých produkty boli pri úprave tohto krpca použité. Celkom zaujímavá alternatíva k lepeniu emblémov na ľavé predne dvere. Fólie však nenájdete len vonku, ale aj na vnútorných výplniach dverí. Po otvorení dverí vám určite spadne sánka, avšak aj z iného dôvodu, ku ktorému sa o chvíľu dostaneme. V súvislosti s týmto novým kabátom pre Renault Clio spomeňme, že odborníci z firmy Cam Shaft tentoraz vsadili na kvalitné fólie Bruxafol.

wrap polep autofolie bruxafol renault clio 200 cup cam shaft premium wrapping

Ako sme už ale spomenuli v úvode, ambíciami tohto krpca nie je zaujať len vizuálne, ale aj svojimi ukážkovými výkonmi. Už vonkajšie športové prvky akým je zadný spojler, difúzor, či predný nárazník v štýle RS dávajú tušiť, že nepôjde len tak o nejaké obyčajné „prezlečené“ Clio. Tento drobec v sebe ukrýva výkon 200 koní pochádzajúci z výkonného dvojlitrového štvorvalca. Tento malý dravec v sebe ukrýva len tú najlepšiu techniku, z toho množstva môžeme spomenúť napríklad športové pruženie KW a brzdy Brembo so zvýšenou účinnosťou, ktoré sa postarajú o výrazné zlepšenie jazdných vlastností. Naopak, vylepšenie výkonu môžeme pripísať mimo iné aj osadeniu športového filtra K&N, výkonnej výfukovej sústave Akrapovic Evolution, či preprogramovanej riadiacej jednotky. Dodajme ešte, že zovňajšok dopĺňajú športové disky OZ Alleggerita HTL.

wrap polep autofolie bruxafol renault clio 200 cup cam shaft premium wrapping

RENAULT CLIO 200 CUP SA MÔŽE POCHVÁLIŤ PROFESIONÁLNE SPRACOVANÝM KOKPITOM


Naznačili sme vám už, že interiér vás určite prekvapí. Tu totiž zostalo len to najpodstatnejšie v záujme zníženia hmotnosti a splnenia všetkých bezpečnostných limitov asociácie FIA pre závodné automobily. Tento kúsok je pre závodný okruh ako stvorený o čom svedčia aj škrupinové sedadlá Sparco Evo, športový volant a kompletne prepracovaná palubná doska, na ktorej ostalo opäť len to najpodstatnejšie.

wrap polep autofolie bruxafol renault clio 200 cup cam shaft premium wrapping

wrap polep autofolie bruxafol renault clio 200 cup cam shaft premium wrapping

wrap polep autofolie bruxafol renault clio 200 cup cam shaft premium wrapping

wrap polep autofolie bruxafol renault clio 200 cup cam shaft premium wrapping

wrap polep autofolie bruxafol renault clio 200 cup cam shaft premium wrapping

Fotogaléria Renault Clio 200 Cup - wrapping autofóliami od Cam Shaft:cam shaft logo

Firma Cam Shaft z nemeckého mestečka Kempen pritom na trhu pôsobí len od roku 2010, jej zakladatelia sú už v motoristickom fachu však viac než 14 rokov, čím získali dôležité skúsenosti a najmä kontakty. V Cam Shaft sa okrem iného špecializujú na prémiové polepy vozidiel a svoju prácu už neraz predviedli aj na tých najvýkonnejších autách sveta. O kvalite ich práce svedčí aj to, že polepy vyrábajú a aplikujú aj pre tuningové firmy ako Hamann, Brabus, či Startech. Venujú sa však aj reklamným polepom, či individuálnym prácam pre jednotlivcov. Vo svete tuningu nie je nič nemožné a v Cam Shaft to dokazujú najmä veľmi originálnymi nápadmi pri navrhovaní wrap fólií.

Ako sa Vám páči polep autofóliami na športovom Renault Clio 200 Cup špecialistom na wrapping Cam Shaft ?Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám áut od firmy Cam Shaft, tak navštívte našu podstránku:

CAM SHAFT tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Renault vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

RENAULT tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Martin Cyprian
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 7118x    hodnotenie: 5/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt