support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo renault Renault Captur a bezpečnostné ochranné rámy od Cobra Tuning & Lifestyle logo renault

Renault Captur a bezpečnostné ochranné rámy od Cobra Tuning & Lifestyle

18.Dec.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nový mestský crossover francúzskej automobilky Renault odštartoval svoje predaje už aj u nás. Novinka vychádzajúca z modelu Clio sa vyznačuje zvýšeným podvozkom a viacerými prvkami typickými pre triedu crossover. Počítať teda môžete nielen s vyššou svetlou výškou ale aj ochranným oplastovaním spodnej časti karosérie. Túto jeho výbavu však môžete vďaka spoločnosti Cobra Tuning & Lifestyle rozšíriť o ďalšie prvky.

Chrómové ochranné rámy od Cobra Tuning & Lifestyle už aj pre Renault Captur


Renault Captur predstavuje nový model v rozrastajúcej sa triede malých mestských vozidiel so zvýšenou odolnosťou. Svojimi rozmermi sa hodia aj do úzkych mestských uličiek, vyššiu svetlú výšku zas oceníte na menej kvalitných cestách. Trúfnuť si s ním šofér môže aj na ľahký terén. Svoju odolnosť prezrádza Captur výrazným oplastovaním spodnej časti, ktoré ale dizajnéri zvládli celkom slušne a tak toto riešenie nepôsobí rušivo. Ak chcete schopnosti Renaultu Captur ešte vylepšiť, v Cobra Tuning & Lifestyle majú riešenie v podobe chrómových ochranných prvkov.

Ak potrebujete dodať Renaultu Captur trochu „off-road vzhľadu“ a zlepšiť jeho odolnosť, siahnuť môžete po nových ochranných rámoch od spoločnosti Cobra Tuning & Lifestyle. Spoločnosť tieto produkty ponúka pre množstvo rôznych modelov a nový crossover od Renaultu nemôže byť výnimkou. V sortimente tejto spoločnosti nájdete predný rám vyrobený z kvalitnej ocele o priemere 60 mm. Doplniť sa dá o diódy pre denné svietenie, hmlovky alebo dodatočné LED osvetlenie. Predný rám môžete samozrejme ponechať aj bez dodatočného osvetlenia. Rám ochraňuje prednú časť a zároveň pomáha ochrániť aj spodné partie pri prejazdoch príliš kopcovitým terénom. Ďalšími v ponuke sú bočné ochranné rámy, ktoré zároveň aj uľahčia nastupovanie do vozidla, vďaka vytvarovaným miestam s protišmykovou úpravou. Tieto rúry s priemerom 80 mm spoľahlivo ochránia bočnú časť.

Samozrejmosťou pri oboch dieloch je plné schválenie a homologizácia. Predný rám zároveň vyhovuje aj prísnym požiadavkám na ochranu chodcov stanovených smernicou EÚ z roku 2009. Okrem zvýšenej ochrany, získa Renault Captur vďaka týmto prvkom aj „off-road look“.

Dodajme, že na všetky výrobky Cobra Tuning & Lifestyle sa vzťahuje dvojročná záruka.

ochranné rámy renault captur cobra technology & lifestyle

ochranné rámy renault captur cobra technology & lifestyle

ochranné rámy renault captur cobra technology & lifestyle

ochranné rámy renault captur cobra technology & lifestyle

ochranné rámy renault captur cobra technology & lifestyle

ochranné rámy renault captur cobra technology & lifestyle

COBRA TECHNOLOGY & LIFESTYLE


V roku 1982 začala firma Cobra Technology & Lifestyle s výrobou príslušenstva pre terénne vozidlá. Vďaka permanentnému vývoju je dnes táto firma jedným z najväčších dodávateľov príslušenstva pre autá „Off road“ a „SUV“ na svete. Spolupráca s 30 výrobcami vozidiel a 36 medzinárodnými partnermi ukazuje, že rozvoj firmy šiel správnou cestou.

Od založenia podniku sa firma zamerala na produkciu vysoko kvalitného príslušenstva. To podniku rýchlo prinieslo status špecialistu. Produkcia rozširovala svoj sortiment, mohla dodávať príslušenstvo pre mnoho typov áut. Preto má taktiež firma neustále na zreteli aktuálny vývoj a trendy. Z klasickej ponuky bočných schodov cez ochranné rámy, disky z ľahkých zliatin, až k systému spracovania plastov - to všetko je zahrnuté v súčasnej ponuke. Výroba vysoko kvalitného príslušenstva je samozrejme prevádzaná prostredníctvom najmodernejších strojov, lebo vyžaduje najvyššiu presnosť. Laserové 3D stroje, riadené počítačmi a špeciálne vyškolený personál garantujú presné a kvalitné vyhotovenie.

Zopár ďalších úprav áut od firmy Cobra Technology & Lifestyle nájdete v tejto galérii:logo cobra technology & lifestyle


Cobra Technology & Lifestyle vyrástla z remeselného k industriálnemu podniku, čo znamená stály rozvoj vo výrobe.

Jeden z najdôležitejších základných bodov je zaručenie stáleho presadzovania inovačných myšlienok, rozvoj a produkcia nových výrobkov. A to všetko na vyše 18.000 štvorcových metrov krytých hál naplnených “High-Tech“ vybavením, prístrojmi a materiálmi. Produkciu zaisťuje moderná technika a prístroje pre zváranie a ohýbanie. Cez 110 špeciálne vyškolených zamestnancov, je nedeliteľnou súčasťou výroby a produkcie doplnkov.


Aktuálny cenník výrobkov od firmy Cobra Technology & Lifestyle si stiahnite tu:

preview
download
[ 3,77 Mb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Váš názor na ochranné rámy pre Renault Captur od firmy Cobra Technology & Lifestyle ? Hlasujte tu:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy COBRA TECHNOLOGY & LIFESTYLE, tak navštívte našu podstránku:

COBRA TECHNOLOGY & LIFESTYLE


Viac informácií k možným úpravám áut značky Renault vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

RENAULT tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor: Matej Klamo
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 4192x    hodnotenie: 12/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt