support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo motor Recirkulačný blow-off ventil do motora od Forge Motorsport pre Audi S3 logo audi

Recirkulačný blow-off ventil do motora od Forge Motorsport pre Audi S3

14.Aug.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Britská spoločnosť Forge Motorsport zameraná na vývoj a výrobu komponentov na performance tuning opäť rozširuje svoju ponuku. Tentoraz je novinka určená pre všetkých majiteľov športového hatchbacku z Ingolstadtu – Audi S3. Nový recirkulačný ventil je vhodný pre modely s upravovaným prepĺňaním. Inštaláciou ventilu získa prepĺňaný dvojliter TFSI v Audi S3 viac života, tešiť sa budete môcť z jeho pohotovejších reakcií, redukcie turbodiery a samotný ventil si nevyžaduje náročnú údržbu.

Spoločnosť Forge Motorsport je známa po celom svete svojim špičkovými výrobkami, ktorými zásobuje nielen profesionálne tuningové dielne ale aj individuálnych úpravcov. Vysoká technická prepracovanosť komponentov od spoločnosti Forge Motorsport je už takpovediac povestná a tieto výrobky používajú aj profesionálne dielne pripravujúce pretekárske modely. Jednotlivé diely sú navyše presne koncipované pre konkrétne vozidlá, takže je vždy zaručená ich maximálna kompatibilita.

Recirkulačný ventil Forge Motorsport pomôže zefektívniť činnosť 2.0 TFSI v Audi S3


Tak je tomu aj v prípade nového recirkulačného ventilu pre športové Audi S3 (model 8P) s rokom výroby od 2010. Ak ste sa pustili do úprav prepĺňaného dvojlitra tohto modelu, myslieť treba na všetky jeho komponenty aby sa predišlo ich rýchlejšiemu opotrebovaniu resp. aby bol efekt výkonnostných úprav čo najlepší.

Sériovo dodávaný ventil je nastavený pre potreby konkrétneho motora, avšak po výkonnostných úpravách a úpravách turbodúchadla už nemusí stačiť. Prichádza k jeho nadmernému opotrebovávaniu a zároveň neumožňuje plne využiť potenciál prepracovaného prepĺňania. Presne pri tejto situácii sa oplatí siahnuť po recirkulačnom blow-off ventile od spoločnosti Forge Motorsport. Rozširuje možnosti regulácie, zvyšuje spoľahlivosť a zároveň zlepšuje reakcie motora. Inštalácia tohto ventilu so sebou prináša aj ďalšie pozitívne efekty v podobe dlhšej životnosti v porovnaní so sériovým dielom, poradí si totiž aj so zvýšeným tlakom.

Súčasťou balenia sú všetky diely potrebné pre správnu montáž ventilu vrátane podrobného návodu. Ventil od Forge Motorsport si rozumie aj s riadiacou jednotkou motora, po správnej montáži vás teda nečaká žiadne nemilé prekvapenie v podobe rozsvietenej chybovej kontrolky.

RECIRKULAČNÝ VENTIL OD FORGE MOTORSPORT PRE AUDI S3


recirkulačný ventil audi s3 8p forge motorsport

Recirkulačný ventil od Forge Motorsport si môžete objednať tu:

katalog
Recirkulačný ventil pre Audi S3 (8P) za 209,-€/sada(cena uvedená bez dopravy na Slovensko)


Aktuálny cenník výrobkov od firmy FORGE si stiahnite tu:

preview
download
[ 1,45 MB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


forge motorsport logo

Anglická firma Forge Motorsport funguje už približne osem rokov a za ten čas sa stala jedným z najväčších výrobcov racingových a streetových dielov. Samozrejmosťou je kontrola kvality ISO 9002. V posledných rokoch firma Forge Motorsport začala vyvážať svoje produkty aj do Európy a Ameriky a zriadili si pobočku v americkom Orlande. Kúpou produktov Forge Motorsport si kupujete prvotriednu kvalitu.

A čo je vlastne hlavnou náplňou tejto anglickej firmy? Výroba, predaj a distribúcia performance dielov pre rôzne typy áut, resp. takmer všetky, ktoré bežne vídame na nielen našich cestách. Konkrétne sa jedná o: actuator a jeho náhradné diely ako napr. tuhšie pružiny, zliatinové chladiče, olejové nádržky a univerzálne nádržky rôznych objemov, mechanické regulátory tlaku turba, BOV + inštalačné komponenty, rozširovacie podložky, rozperné tyče, racingové benzínové nádrže, chladiče turba, ECU software, silikónové hadice, spoje atď.

Ak chcete kvalitu, zvoľte Forge Motorsport.

FORGE MOTORSPORT - video prezentácia:Aký je váš všeobecný názor na motorové diely od FORGE MOTORSPORT ? Hlasujte tu:


Viac informácií k možným úpravám áut značky Audi vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

AUDI tuning


Viac informácií k motorovým úpravám vám radi poskytneme. Zoznam článkov o motorovom tuningu nájdete tu:

MOTOR & PERFORMANCE tuning


Zoznam článkov o Forge Motorsport nájdete tu:

FORGE MOTORSPORT


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 13258x    hodnotenie: 1/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt