support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Najlepšie sedadlá na tuningovej scéne – Recaro Sportline

26.Jun.2006
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Myslím, že ani netreba zdôrazňovať, že tuning sa v dnešnej dobe týka už aj tých najmenších častí auta. Či sú to skrutky na kolesách alebo hoci aj kľučky na dverách, všetko sa už dá vymeniť alebo zmeniť na iné, športovejšie oproti tomu sériovému. Tuning nie je len o štýle a nablýskaných diskoch a karosérií, ale je to tiež o bezpečnosti. So vzrastajúcim výkonom, treba posilniť napríklad brzdy, alebo vystužiť karosériu oceľovými rámami. K pojmu bezpečnosť v oblasti tuningu patria aj sedadlá. Tie najlepšie neostanú bez povšimnutia. To platí pre tuningovú firmu Recaro a ich modelovú radu Speed.

DVE OCENENIA NARAZ


recaro speed seat
O kvalitách produktov firmy Recaro snáď nemôže pochybovať nikto. Už 100 rokov vyrábajú diely či pre závodné autá, alebo pre tuningový svet.

Nie je ľahké sa udržať na špici tak dlho, ako to dokázala a stále dokazuje firma Recaro. Svojimi produktami a kvalitou výroby si zabezpečila popredné miesto v auto moto-svete.

Buďme už konkrétni. Firma Recaro má v ponuke niekoľko modelov ergonomických tuningových sedadiel, ale momentálne vyčnieva jeden konkrétny model. Nesie označenie Speed.

Jedná sa o športovú sedačku typu „škrupina“, ktorá okrem toho, že ponúka vysokú bezpečnosť je aj ergonomicky tvarovaná tak, aby šetrila vašu chrbticu, krk a všetky ostatné ohyby vášho tela. Ponúkaná je buď v prevedení kože alebo semišu.

Farebných kombinácií pri tejto modelovej rade je neúrekom veľa, napríklad červená/čierna, žltá/čierna, modrá/čierna, čierna a mnoho ďalších. Kombinovať sa dá buď 4 alebo 3-bodovými bezpečnostnými pásmi. Samozrejme, že jej poloha je voľne nastaviteľná v závislosti pohodlia majiteľa.

V roku 2006 firma Recaro oslavuje 100-rokov svojej existencie a pri tejto príležitosti bola jej práca náležite ocenená. Jedná sa hneď o dve ceny zahraničných auto-časopisov Auto Szene a Auto Motor und Sport, alebo ináč povedané, ich čitateľov.

Vďaka sedačke s označením Speed bola firma Recaro ocenená dvoma cenami za prvé miesto a to „Best Brand“ a „Most popular tuning brand“. Tieto prestížne ocenenia zabezpečili firme Recaro zaslúžené „number one“ miesto v motor-svete.

Ako vďaku zákazníkom za podporu v tejto „súťaži“ sa rozhodla firma Recaro znížiť cenu tejto tak populárnej sedačky s označením Speed na konečných 450 eúr.

preview
preview
preview
Stotožňujete sa s vyhlásením výsledkov a ocenení pre sedadlá značky Recaro? Prosím, hlasujte::


Viac o výrobcovi RECARO a jeho produktoch nájdete tu:

RECARO


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt

S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 8624x    hodnotenie: 21/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt