support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo land-rover Ranger Rover Velar s optickým tuningom - bodykit CLR GT od Lumma Design logo land-rover

Ranger Rover Velar s optickým tuningom - bodykit CLR GT od Lumma Design

13.Oct.2017
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber


Range Rover Velar sa na trhu ešte poriadne ani neohrial a v Lumma Design už presne vedia, ako vylepšia jeho vzhľad. Modelu, ktorý sa verejnosti predstavil len pred pár mesiacmi prinášajú nový bodykit a ďalšie doplnky v rámci úprav označených ako CLR GT. Toto luxusné SUV tak bude pôsobiť ešte agresívnejšie.

Lumma Design predstavuje bodykit radu CLR GT pre Range Rover Velar


Range Rover Velar CLR GT máme možnosť zatiaľ vidieť v podobe celkom podrobných nákresov. Finálny produkt bude hotový už čoskoro a rozhodne sa máme na čo tešiť. Velar dostane od Lumma Design rozširujúci bodykit, ktorý vhodným spôsobom dopĺňa originálne krivky tohto SUV. V prednej časti môžeme okrem nového predného spojleru obdivovať napríklad aj novú výplň prednej masky a otvorov v nárazníku.

Pri pohľade zboku najviac udrú do očí 22-palcové disky Lummar CLR z ľahkej zliatiny, na ktoré sú obuté pneumatiky s rozmermi 305/35. Ako sme už spomenuli, vďaka rozšíreniu blatníkov pribral Range Rover Velar na každej strane pár centimetrov a pre ešte lepší efekt siahol úpravca po rozširujúcich podložkách diskov.

Dynamicky ladenej zadnej časti bude po úpravách dominovať výraznejší difúzor s novými koncovkami výfuku. Na zozname voliteľnej výbavy je set dekoračných prvkov, ktorý zvýrazňuje vybrané detaily týchto partií. V Lumma Design majú pripravené riešenie aj pre tých, ktorí by Range Rover Velar radi odľahčili. Vybrať si totiž môžete aj novú karbónovú kapotu. K dispozícii bude aj niekoľko stupňov výkonnostného vylepšenia. Na viac informácií si ale v tomto prípade musíme ešte počkať.

Ak by ste teda hneď po kúpe mali pocit, že Range Roveru Velar je potrebné dodať športovú iskru a zvýrazniť jeho línie, v Lumma Design už bude pripravené ďalšie riešenie.

range rover velar lumma design tuning

range rover velar lumma design tuning

range rover velar lumma design tuning

range rover velar lumma design tuning

Pokiaľ si chceš takto športovo upraviť svoje auto, kontaktuj nás, radi ti pomôžeme:

cobra tuning kontakt


Aktuálny cenník výrokov od LUMMA TUNING si stiahnite tu:

preview
download
[ 343 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Čiastočný sortiment Audi, Opel, Seat a VW spojlerov od firmy LUMMA máme na webe zahrnutý pod rubrikou RIEGER TUNING.

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 26. Pri jednorazových objednávkach nad 150,- € s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)lumma design logo

LUMMA DESIGN


Firma Lumma Tuning sídli v meste Winterlingen neďaleko Stuttgartu v nemeckom Baden-Württemberg. Bola založená v roku 1987, začala teda so svojou výrobou už veľmi dávno, a patrí tak medzi elitu Európskej tuningovej scény a svojím menom samozrejme ručí za kvalitu.

To činí a potvrdzuje aj vysokú kvalitu a nádherný dizajn týchto výrobkov. Lumma sa snaží i napriek časov všeobecnej recesie v západnej Európe konať aktívne proti tomuto negatívnemu trendu a to najmä stálymi investíciami a novými produktmi. Neprejde snáď mesiac, v ktorom nevyvinú nové sady spojlerov pre nejaké vozidlo a to i pre tie najnovšie modely áut, ktoré v sériovej podobe sotva zazreli svetlo života. Spoločnosť je dnes hrdá, že má dokonca vlastné dizajnérske oddelenie, ktoré sa neustále venuje novým konceptom. Zvyčajne sú to firmy ako Lumma, ktoré dokážu tvoriť trendy a hýbať nimi.

V ponuke tejto firmy nájdete úplné novinky, ktoré máloktorý úpravca dodáva, napr. extrémne nárazníky na Audi, BMW, Opel, VW a celú radu spojlerov pre iné európske značky. Firma dodáva jednak samostatné spojlery a nárazníky, ale taktiež celé montážne sady, teda „body kity“ alebo sady spojlerov na konkrétne auto. Lumma Tuning je teda špecialistom IBA na vonkajšok áut, teda najmä pre športové nárazníky, spojlery, masky, prahy, krídla, lišty, nasávače, výdychy a kvantum iných plastov v najvyššej kvalite. Všetky ich výrobky sú samozrejme certifikované a homologované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Katalóg Lumma na stiahnutie:

preview
download
[ 23,3 MB ]


Čo vravíš na celkovú optickú zmenu pre Range Rover Velar od dizajnérov z Lumma Design?


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Lumma Design, tak navštív našu podstránku:

LUMMA DESIGN tuning


Ostatné úpravy áut značky Land Rover / Range Rover nájdeš v zozname našich článkov tu:

LAND ROVER - RANGE ROVER tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 2835x    hodnotenie: 2/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt