support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo land rover Range Rover Velar s novým bodykitom CLR GT optické upravy a disky od Lumma Design logo land rover

Range Rover Velar s novým bodykitom CLR GT optické upravy a disky od Lumma Design

15.Jan.2018
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Spoločnosť Lumma Desing ako jedna z prvých uvádza na trh tuning paket pre Range Rover Velar. Nové luxusné SUV dostalo do svojej výbavy pôsobivý bodykit s karbónovými prvkami a disky z ľahkej zliatiny. Čoskoro navyše pribudnú aj výkonnostné vylepšenia.

Range Rover Velar je po úpravách ešte agresívnejší a luxusnejší


Range Rover Velar sa stal v prvej polovici minulého roka doslova ozdobou ponuky tejto automobilky. Novinka sa zaraďuje medzi menší model Evoque a Range Rover Sport. Velar prichádza s množstvom moderných prvkov a vo viacerých smeroch je naozaj pokrokový. Vidno to už na prvý pohľad, napríklad ak sa pozriete na vonkajšie kľučky či spracovanie zadných svetiel.

Veľmi moderne pôsobí Velar aj v interiéri, kde dominujú dva veľké displeje, pričom väčšina prvkov výbavy sa ovláda práve cez ne. Nie je prekvapením, že modle Velar prilákal aj pozornosť úpravcu Lumma Design, kde sa už roky špecializujú na luxusné modely. A Range Rover Velar rozhodne v ich ponuke chýbať nemôže.

Range Rover Velar dostal od Lumma Design kompletný rozširujúci bodykit s označením CLR GT. Ide o produktovú radu doplnkov, ktoré sme mali možnosť vidieť už na viacerých modeloch rôznych značiek. Ak spomíname rozširujúci bodykit, rozhodne nepreháňame. Luxusné SUV sa môže pochváliť novými prahmi a krytmi blatníkov, ktoré mu na každej strane pridávajú až 50 mm. Jednotlivé časti bodykitu, teda nárazník, prahy, blatníky a zadný nárazník sú vyrobené z odľahčeného plastického materiálu PU-RIM a doplnené o karbónové prvky.

Dizajn týchto dielov bol navrhnutý tak, aby Velar pôsobil ešte agresívnejšie. Vidieť to môžeme najmä v prednej časti, ktorej dominuje pomerne členitý nárazník s aerodynamickými prvkami, ktorý plynulo nadväzuje na už spomínané rozšírené blatníky. Celkovo pôsobí Velar nielen agresívnejšie ale aj majestátnejšie, pričom tento dojem umocňuje aj zadná časť s výrazným difúzorom a stmavenými svetlami. Pre Range Rover Velar má úpravca pripravené celkom nové disky z ľahkej zliatiny a s priemerom 23-palcov.

range rover velar clr gt lumma design

K tomuto paketu úpravca už čoskoro predstaví aj vylepšenie výkonu, na to si však treba ešte chvíľku počkať. Zastavme sa teda ešte v interiéri, kde vďaka Lumma Design pribudol športový trojramenný volant. Ďalej si môžete vnútrajšok vylepšiť celou plejádou dekoračných prvkov z karbónu a hliníka, rovnako je dostupné aj luxusné čalúnenie. Range Rover Velar vás teda môže obklopiť ešte väčším luxusom než ponúka výrobca.

range rover velar clr gt lumma design

range rover velar clr gt lumma design

range rover velar clr gt lumma design

range rover velar clr gt lumma design

range rover velar clr gt lumma design

range rover velar clr gt lumma design

range rover velar clr gt lumma design

Pokiaľ si chceš aj ty takto (alebo podobne) upraviť svoje auto, kontaktuj nás, radi ti pomôžeme:

cobra tuning kontakt


lumma design logo

Aktuálny cenník výrokov od LUMMA TUNING si stiahnite tu:

preview
download
[ 343 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Čiastočný sortiment Audi, Opel, Seat a VW spojlerov od firmy LUMMA máme na webe zahrnutý pod rubrikou RIEGER TUNING.

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma Lumma Tuning sídli v meste Winterlingen neďaleko Stuttgartu v nemeckom Baden-Württemberg. Bbola založená v roku 1987, začala teda so svojou výrobou a dizajnom spojlerov už pred viac ako 17 rokmi a patrí tým medzi elitu Európskej tuningovej scény a svojím menom samozrejme ručí za kvalitu.

To činí a potvrdzuje aj vysokú kvalitu a nádherný dizajn týchto výrobkov. Lumma sa snaží i napriek časov všeobecnej recesie v západnej Európe konať aktívne proti tomuto negatívnemu trendu a to najmä stálymi investíciami a novými produktmi. Neprejde snáď mesiac, v ktorom nevyvinú nové sady spojlerov pre nejaké vozidlo a to i pre tie najnovšie modely áut, ktoré v sériovej podobe sotva zazreli svetlo života. Spoločnosť je dnes hrdá, že má dokonca vlastné dizajnérske oddelenie, ktoré sa neustále venuje novým konceptom. Zvyčajne sú to firmy ako Lumma, ktoré dokážu tvoriť trendy a hýbať nimi.

V ponuke tejto firmy nájdete úplné novinky, ktoré máloktorý úpravca dodáva, napr. extrémne nárazníky na Audi, BMW, Opel, VW a celú radu spojlerov pre iné európske značky. Firma dodáva jednak samostatné spojlery a nárazníky, ale taktiež celé montážne sady, teda „body kity“ alebo sady spojlerov na konkrétne auto. Lumma Tuning je teda špecialistom IBA na vonkajšok áut, teda najmä pre športové nárazníky, spojlery, masky, prahy, krídla, lišty, nasávače, výdychy a kvantum iných plastov v najvyššej kvalite. Všetky ich výrobky sú samozrejme certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: Audi / Model auta: TT
Značka: BMW / Model auta: 3 / Typ: E36
Značka: BMW / Model auta: 3 / Typ: E46
Značka: BMW / Model auta: 3 / Typ: E90
Značka: BMW / Model auta: 6 Cabrio
Značka: BMW / Model auta: X3
Značka: Mercedes / Model auta: Trieda C Combi
Značka: Opel / Model auta: Astra H

Katalóg Lumma na stiahnutie:

preview
download
[ 23,3 MB ]


Tvoj názor na takto upravený Range Rover Velar od majstrov z dielne Lumma Design? Nech sa páči, hlasuj tu:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Lumma Design, tak navštívte našu podstránku:

LUMMA DESIGN tuning


Ostatné úpravy áut značky LAND ROVER nájdete v zozname našich článkov tu:

LAND ROVER tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 1915x    hodnotenie: 3/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt