support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo land rover Range Rover Mystére v ružovo-chrómovej wrap fólii a bodykitom Hamann logo land rover

Range Rover Mystére v ružovo-chrómovej wrap fólii a bodykitom Hamann

18.Sep.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber


Aktuálna generácia Range Roveru sa sále častejšie stáva cieľom rôznych tuningových spoločností. Spoločnosť Hamann, ktorá sa modelom Range Rover venovala aj v minulosti nemôže samozrejme zaostať a pod názvom Mystére predstavuje komplexný tuningový program. Nie je to však žiadna nuda, úpravcovia tentoraz viac popustili uzdu svojej fantázie, a výsledkom je extravagantné prevedenie s výrazným bodykitom.

Range Rover Mystére od Hamann: poriadne výstredná úprava


SUV s aristokratickými koreňmi Range Rover vám určite nemusíme nejako zvlášť predstavovať. V rámci svojej triedy ide o klasiku, ktorá si po celom svete získala množstvo fanúšikov a automobilka sa na nízke predajné čísla rozhodne nemôže sťažovať. V dielňach spoločnosti Hamann modely tejto značky dôverne poznajú a aj predchádzajúcu generáciu Range Roveru obdarili viacerými štýlovými doplnkami. Teraz však zašli ešte trochu ďalej a pre súčasný Range Rover pripravili úpravy, ktoré sa rozhodne nebudú dať prehliadnuť. Range Rover Mystére dostal výrazný bodykit a viacero veľmi efektných úprav.

Prvé čo vás na tomto vozidle určite zaujme je jeho netradičný lak s lesklým „chrómovým efektom“. Sme síce toho názoru, že k Range Roveru by sa hodila iná než ružovo-fialová farba, no ale nech... Ak tvorcovia chceli aby Range Rover Mystére spoľahlivo upútal všade, kde sa objaví, tak týmto spôsobom sa im to naozaj podarilo. Extravagantne pôsobí aj športový bodykit, ktorý toto SUV rozširuje až o 80 mm.

Stavbu tela tohto Range Rovera rozširujú výraznejšie blatníky. Výrazne sa zmenili aj črty prednej časti, ktorej dominuje členitý nárazník s integrovanými diódami pre denné svietenie. Masívne pôsobí aj upravená kapota. Zadná časť sa nesie už v umiernenejšom štýle, nájdete tu decentný zadný spojler a mierne upravený nárazník. Všetky dodatočné diely, ktoré sa v spoločnosti Hamann rozhodli tomuto modelu dopriať, sú vyrobené z karbónu. Predišlo sa tak zbytočnému zvyšovaniu hmotnosti. Bodkou za vzhľadovými úpravami bolo osadenie výrazných trojdielnych diskov s priemerom 23 palcov. Na všetkých štyroch nájdete obuté pneumatiky Continental s rozmermi 305/30. Range Rover Mystére je vybavený elektronickým systémom znižovania svetlej výšky.

Individuálny prístup si v dielňach Hamann zachovali k úpravám interiéru. Zákazník si môže nechať upraviť vnútrajšok svojho SUV podľa svojich predstáv a na výber bude mať z veľmi širokej ponuky dekoračných materiálov a čalúnenia. K dispozícii je ušľachtilá oceľ, hliník, koža, alcantara, karbón a to všetko v rôznych farbách. Logo úpravcu nájdete na výplniach dverí a exkluzívnych velúrových koberčekoch. Pre úplnosť dodajme, že team spoločnosti Hamann v súčasnosti pracuje na výkonnostných úpravách tohto modelu. Performance balíka sa ako prvý dočká 5.0-litrový osemvalec.

range rover mystere hamann

range rover mystere hamann

range rover mystere hamann

range rover mystere hamann

range rover mystere hamann

range rover mystere hamann

range rover mystere hamann

range rover mystere hamann

Hamann Range Rover Mystére vo fotogalérii:hamann logo

Váš názor na upravený RANGE ROVER s prívlastkom MYSTÉRE od nemeckých tunerov z dielne HAMANN? Nech sa páči, hlasujte:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Hamann, tak navštívte našu podstránku:

HAMANN tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Land Rover vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

LAND ROVER tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava, kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 2378x    hodnotenie: 2/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt