support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo subaru Športové podvozkové diely od TEIN - nastavenie podvozku pre Toyota GT86 a Subaru BRZ logo toyota

Športové podvozkové diely od TEIN - nastavenie podvozku pre Toyota GT86 a Subaru BRZ

19.Aug.2012
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Popredný výrobca podvozkových dielov firma Tein pripravila pre japonskú športovú novinku Toyotu GT86 a jej dvojča Subaru BRZ novú podvozkovú sadu, ktorá zlepší jazdné vlastnosti a o opäť posunie limity tejto ostrej dvojice smerom k extrémnym výkonom.

Toyota GT86 a Subaru BRZ sú výsledkom spolupráce dvoch významných automobiliek a na tomto aute je to naozaj poznať. Perfektne vyladený celok vyčaruje úsmev na tvári každému, kto má rád vôňu spáleného benzínu a teší ho riadiť poriadne divoké stádo koní. Tieto dve autá sú stvorené pre zábavu za vcelku rozumné peniaze a stihli si už vyslúžiť množstvo pochvál od odbornej verejnosti. Nám sa tieto podarené dvojčatá predviedli už na tohtoročnom bratislavskom salóne a môžeme vám povedať, že ak vás náhodou toto auto nedostane vzhľadom, tak po jazde ho budete vytrvalo chcieť všetkými desiatimi. Vo svete tuningu však stále platí, že nič nie je také dokonalé už v sérii a vždy je skrátka čo vylepšiť. V duchu tejto filozofie si popredný výrobca podvozkových dielov dovolil uviesť na trh svoje štyri pakety, ktoré posúvajú obe autá o čosi dopredu.

KITY PODVOZKOVÝCH DIELOV OD FIRMY TEIN PRE AUTÁ TOYOTA GT86 A SUBARU BRZ


Jadrom ponuky je výškovo nastaviteľný tuhší podvozok, s ktorými si jazdu užijete ešte o trochu viac a navyše vám dáva možnosti rôznych konfigurácií. Tie môžete striedať napríklad v závislosti od toho, či sa so svojou Toyotou GT86 chystáte na okruh, alebo len na bežnú jazdu.

Celkovo ponúka firma Tein štyri sady: Control Master Flex, Street Advance, Luxury Master a Winding Master Flex, pričom posledná menovaná je dostupná len pre japonský trh a ponúka veľmi rozsiahle možnosti úprav podvozkových dielov a veľmi široký rozsah pre nastavenie svetlej výšky.

Pri Contol Master Flex použitom na Toyote GT86 môžete počítať so znížením svetlej výšky o 20 mm vpredu aj vzadu a pri Subaru BRZ so znížením o 30 mm vpredu a 25 mm vzadu. Kit Street Advance ponúka už o niečo širšie možnosti nastavenia rozsahu svetlej výšky. Rozdiely v číselných údajoch medzi Toyotou GT86 a Subaru BRZ súvisia predovšetkým s rozdielnou výškou svetlometov a hmloviek, podľa čoho museli byť v súlade s technickými normami jednotlivé sady prispôsobené.

Podvozkové diely Tein sa prejavia v tom najlepšom svetle. Predovšetkým sa môžete tešiť na úžasné jazdné vlastnosti, presnejšie riadenie a zároveň vyšší komfort. Úprava podvozku za to rozhodne stojí aj pri takom aute, akým je Toyota GT86 resp. Subaru BRZ.

Hlavné VÝHODY podvozkových dielov pre Toyotu GT86 a Subaru BRZ:
- vysoká technická prepracovanosť
- lepšie jazdné vlastnosti
- tuhšie pruženie
- skvelé pre ostrú jazdu
- široké možnosti nastavenia svetlej výšky v rozsahu desiatok mm
- kvalitná konštrukcia tlmičov a ostatných dielov
- jednoduché a rýchle nastavovanie


výškovo nastaviteľný športový podvozok podvozky podvozkové diely pružiny tein toyota gt86 subaru brz

výškovo nastaviteľný podvozok podvozkové kity diely športové pružiny tlmiče tein

Tein je zárukou maximálnej kvality a trvácnosti a svoje využitie nachádza v množstve motoršportových podujatí a eventoch.
podvozok podvozky tein

Tieto japonské, športové podvozky TEIN si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Viac o produktoch (japonských podvozkoch) TEIN sa dozviete v týchto článkoch:

thumbthumbthumb


Aký máte názor na podvozkové diely od firmy TEIN pre tuhšie nastavenie podvozkov Toyoty GT86 a Subaru BRZ ? Hlasujte tu:


Viac informácií k podvozkom vám radi poskytneme. Podvozky rôznych značiek a druhov nájdete na našej podstránke:

PODVOZKY, TLMIČE & KITY


Viac informácií k japonskému producentovi firme TEIN nájdete na našej podstránke:

TEIN


Viac informácií k možným úpravám áut značky Toyota vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

TOYOTA tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Subaru vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

SUBARU tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: Archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Zdeno Hladký
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 8313x    hodnotenie: 4/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt