support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo svetla Renovácia plastových svetiel za super ceny - kvalitné opravné sady Carex logo svetla

Renovácia plastových svetiel za super ceny - kvalitné opravné sady Carex

27.Jun.2015
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Kvalitné sady Carex na renováciu svetlometov Určite ste sa už stretli so zájdenými krytmi svetlometov, ide o jav častý najmä pri vybraných modeloch vozidiel. K znehodnoteniu plastových krytov svetlometov dochádza predovšetkým vplyvom slnečného žiarenia, pôsobením chemikálií alebo zájdením drobných nečistôt. Našťastie netreba kupovať hneď nové svetlá, na trhu je viacero kvalitných prípravkov na ich renováciu.

Novinkou v našej ponuke sú kvalitné sady Carex, ktoré sú vhodné aj pre profesionálov. Bez problémov s nimi však zvládnete renovovať plastové kryty svetlometov aj vtedy, ak ste to nikdy predtým nerobili. Vďaka súpravám Carex na renováciu plastových krytov svetlometov budú svetlá vášho auta vyzerať opäť ako nové. Zároveň týmto spôsobom vaše auto opticky omladne. Carex súpravy na renováciu svetlometov sú vhodné nielen pre predné, ale aj zadné svetlá.

Carex sadu na renováciu plastových krytov svetiel zvládnete použiť aj vy!


Správnym použitím Carex sady na renováciu svetlometov nielenže zlepšíte vzhľad vášho auta, ale čo je ešte dôležitejšie, zabezpečíte si lepšie svetelné vlastnosti, čo má celkový vplyv na bezpečnú jazdu. Narušením resp. zájdením plastov svetlometov dochádza k tlmeniu svetelného účinku a v prípade predných svetlometov teda k horšiemu osvetleniu cesty.

Na mechanickú renováciu svetlometov potrebujete špeciálny set, ktorý pozostáva z viacerých kotúčov a ochranných prípravkov. Vďaka takejto súprave odstránite nielen matnosť svetiel, ale aj drobné škrabance, odreniny a vrypy. Po správnom aplikovaní renovačnej sady na svetlomety od Carex budú plasty svetiel vášho auta také, ako keď bolo nové. Samotná renovácia pritom nie je žiadna veda, potrebovať budete vŕtačku, vodu, čistiaci prípravok na riad alebo tekuté mydlo.

Z ponuky si stačí už iba vybrať tú správnu súpravu pre vaše potreby. Od firmy Carex je k dispozícii sada na leštenie a ochranu svetlometov, malá sada na renováciu svetlometov a veľká sada na renováciu svetlometov. Súčasťou balenia sú nielen leštiace kotúče s rôznou zrnitosťou (4x240, 4x600, 4x1200, 4x2000, 4x3000), ale aj leštiaci vosk a pasta na dodatočnú ochranu plastov. Po renovácii stačí svetlá už iba doleštiť špeciálnym jemným aplikátorom.

Mechanické leštenie plastov svetlometov predstavuje najlepšie riešenie, ako môžete svetlám svojho auta opätovne dodať lesk a svetelné vlastnosti ako keď bolo nové. Zároveň ide v porovnaní s jemným ručným leštením o efektívnejšie a trvácnejšie riešenie.

Hlavné výhody Carex súpravy na renováciu plastov svetlometov:
- Jednoducho sa používa
- Využívané aj profesionálmi
- V balení kotúče s rôznou zrnitosťou
- Vhodné aj pre výrazne poškodené plasty
- Účinné riešenie s dlhou trvácnosťou
- Už žiadne problémy s viditeľnosťou v tme


sada na opravu leštenie povrchu svetlometov

Sady na leštenie a renováciu povrchu svetlometov si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Aký je váš názor na takúto sadu s pomôckami na opravu krytov predných svetlometov ? Nech sa páči, hlasujte tu:


Viac informácií k svetlám Vám radi poskytneme. Nájdete ich v zozname našich článkov tu:

SVETLÁ


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
a Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 4910x    hodnotenie: 2/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt