support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo naradie Náradie Yato do garáže, domácnosti aj na záhradu: základ dobre odvedenej práce logo naradie

Náradie Yato do garáže, domácnosti aj na záhradu: základ dobre odvedenej práce

04.Apr.2014
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Základným predpokladom pre dobre odvedenú prácu je použitie správneho a kvalitného náradia. U nás vám ponúkame kompletnú kolekciu profesionálneho náradia Yato a ďalšieho príslušenstva, ktoré vám prácu výrazne uľahčí. Týmto náradím je možné kompletne vybaviť dielňu, garáž, či iné pracovné miesto. Jednotlivé náradie je možné zakúpiť aj osobitne alebo v rámci cenovo zvýhodnených súprav. Zvýšte úroveň svojej práce s novým a kvalitným náradím!

Náradie Yato - profesionálna výbava aj pre autodielňu a garáž


Aktuálna ponuka náradia Yato je mimoriadne široká a každý domáci kutil si v nej určite nájde to, čo potrebuje. Toto náradie však nie je vhodné iba na použitie v domácnosti ale aj pre servisné dielne, záhradkárov, stavbárov a zámočníkov. Súčasťou ponuky je bežné ručné a elektrické náradie, nechýba však ani pneumatické a stavebné náradie. Aby ste si mohli zabezpečiť adekvátnu bezpečnosť pri práci, siahnuť môžete po ochranných pracovných pomôckach, ktoré sú určené aj profesionálom. Náradím Yato môžete zároveň kompletne vybaviť svoju autodielňu - k dispozícii sú aj rôzne skrinky na náradie, kľúče, náradie na kolesá, navijaky a zdviháky.

Profesionálne náradie Yato je vhodné aj pre tuning


V ponuke náradia Yato nájdete všetko to, čo potrebuje správny tuner pre úpravy svojho štvorkolesového miláčika. Pri práci vám výrazne pomôžu montážne lampy, pumpy, rôzne druhy zdvihákov a kompletné sady náradia určené pre bežnú opravu automobilov. V ponuke sú ale aj špecializované sady určené na údržbu brzdového systému, opravy motorov, závitov a taktiež kompletné náradie pre výmenu oleja. Nájdete tu tiež praktické príslušenstvo v podobe štartovacích káblov, skúšačiek napätia a nabíjačiek na akumulátory. Na výber je aj veľké množstvo rôznych fixačných riešení.

Yato uvádza aj nové záhradné náradie


Nezanedbateľnou kategóriou je záhradná technika, v rámci ktorej spoločnosť Yato ponúka všetky bežné doplnky určené na starostlivosť o záhradu. Vďaka takto širokej ponuke si môžete ľahko a rýchlo vybaviť svoj záhradný domček špičkovým náradím. Nechýba ani polievacia technika a motorové píly. Najmä v rodinných domoch a v chatách zase môžete využiť krbové príslušenstvo.

Medzi novinky v sortimente náradia Yato patrí tavná lepiaca pištoľ Lund, v ponuke tiež nájdete nové vŕtačky a leštičky. Rozšírená bola aj ponuka ručného náradia a to o nové kliešte a nože. Záhradkárov potešia nové nástavce na hadice a nastaviteľný zavlažovací systém.

Či už sa pripravujete na tuning auta, motorky alebo na práce okolo domu a záhrady, dobré vybavenie je vždy základom. Spoločnosť Toya svoju svoju ponuku náradia a pracovných pomôcok stále rozširuje a pravidelne aktualizuje. Môžete si byť istý kvalitou, pevnosťou a presnosťou týchto doplnkov. Spoločnosť má aj dlhoročné skúsenosti vo vybavovaní profesionálnych autodielní, rôznych servisov a výrobných priestorov.

Hlavné výhody náradia Yato:
- Mimoriadne široká ponuka rôzneho náradia
- Pravidelne aktualizovaný sortiment
- Uľahčí vám prácu
- Výborná výbava pre vašu dielňu, garáž a záhradu
- Kvalitné spracovanie jednotlivých pomôcok a náradia
- Cenovo dostupné
- Vhodné pre profesionálov aj začiatočníkov
- Dostupné aj rôzne kolekcie náradia


profesionálne náradie do garáže autodielne domácnosti na záhradu pracovné pomôcky yato

Kompletné ponúkané náradie a pracovné pomôcky YATO si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)logo yato

Yato – značka nielen pre profíkov


Táto značka má naozaj veľmi široký záber a uspokojí potreby každého profesionálneho remeselníka, či náročnejšieho amatéra. V ponuke sa nachádza takmer všetko, čím sa dá vybaviť veľmi slušná dielňa, či garáž, nájdeme tu okrem iného: kladivá, sekery, šraubováky, rôzne typy kľúčov, vrtáky, brúsky, pneumatické náradie, sady do autodielní a ochranné doplnky. Zo všetkých značiek má práve Yato najširší záber a tieto produkty sa tešia veľkej popularite, okrem kvalitného prevedenia sa tieto produkty vyznačujú aj veľmi vydareným dizajnom a čo je najdôležitejšie, vysokou úžitkovou hodnotou. Samozrejme, na všetky produkty sa vzťahuje štandardná dvojročná záruka.

Potrebujete pneumatické, elektrické alebo iné ručné náradie YATO? Nech sa páči, kliknite sem:

thumbthumb


Oslovila vás bohatá ponuka pracovného náradia a pomôcok zn. YATO ? Hlasujte tu:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým výrobkom zn. YATO, tak navštívte našu podstránku:

YATO


Viac informácií k tomuto pracovnému náradiu Vám radi poskytneme.

Ostatné náradie nájdete v zozname našich článkov tu:

NÁRADIE


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 5696x    hodnotenie: 2/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt