support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo naradie Pracovné náradie YATO pre údržbu a opravy – profi výbava do autodielne a garáže logo naradie

Pracovné náradie YATO pre údržbu a opravy – profi výbava do autodielne a garáže

23.Jun.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Každý správny tuner musí mať pre svoje úpravy vytvorené adekvátne podmienky. Tie nespočívajú len v samotnej garáži alebo dielni, ale aj zabezpečení si potrebného vybavenia. Každý technicky založený človek, čo sa rád „vŕta“ v autách, musí mať k dispozícii kvalitné náradie. My vám dnes ukážeme kompletnú ponuku náradia Yato, ktorým si môžete svoju dielňu či garáž vylepšiť a spraviť z nej tak perfektné miesto, kde žiadna oprava nebude problémom.

Profesionálne náradie a výbava Yato je určená pre každého domáceho kutila, či tuningového nadšenca. Ocenia ju ale aj automechanici a svoje uplatnenie si toto náradie nájde aj pri iných činnostiach ako úpravách a opravách áut. My sa ale zameriame na profesionálnu výbavu náradia a iného príslušenstva, ktoré sa vám rozhodne vo vašej garáži alebo dielni zíde.

Skrinky na náradie


Náradie a nástroje je potrebné udržiavať a mať medzi nimi poriadok, aby ste vždy vedeli nájsť to, čo práve potrebujete. V ponuke náradia a príslušenstva Yato nájdete rôzne druhy poličiek, skriniek a odkladacích priestorov. K dispozícii sú aj celé odkladacie sety a poličky na kolieskach. Zakúpiť si môžete tiež hotové skrinky s náradím, plastovými priečinkami a ďalšími praktickými pomôckami. Vďaka týmto šikovným odkladacím priestorom môžete mať vo vašej garáži a dielni vždy poriadok.

Kladky a elektrické navijaky


Dvíhanie ťažkých predmetov bude vďaka kladkám a navijakom Yato omnoho jednoduchšie. Výrobca ponúka tento nástroj vo viacerých prevedeniach, dostupné sú jednoduché vyťahovacie zariadenia, ale aj elektrické navijaky s nosnosťou od 300 kg až po 2 000 kg.

Náradie na kolesá


V žiadnej dielni správneho motoristu nesmie chýbať sada na odmontovanie kolesa. Výrobca tohto náradia uviedol rôzne skladacie kľúče na kolesá, nástavce, kliešte, momentové kľúče a páky na nasadzovanie pneumatík. K dispozícii je tak kompletný sortiment pre starostlivosť o kolesá, vrátane obúvania pneumatík a vyvažovania.

Maznice a príslušenstvo na mazanie


Mazanie pohyblivých častí je dôležitou súčasťou rôznych opráv. Medzi náradím Yato nájdete rôzne druhý mazníc, pištolí na mazanie a ďalšie príslušenstvo, aby sa mazací prípravok dostal vždy na potrebné miesto.

Nabíjačky a testery autobatérií


Potreba nabiť alebo aspoň „premerať batériu“ sa z času na čas zíde. Dlhšie odstavenie vozidla sa spoľahlivo postará o vybitie batérie. K opätovnému nabitiu poslúžia nabíjačky, zistiť v akom stave je autobatéria sa vám zas podarí vďaka digitálnemu testovaciemu zariadeniu.

Náradie na starostlivosť a servis brzdovej sústavy


Starostlivosť a úprava prvkov brzdovej sústavy vám pôjde oveľa lepšie so správnym náradím. V ponuke náradia Yato nájdete nástroje na rozťahovanie brzdových čeľustí, kľúče na montáž strmeňov a taktiež rôzne súpravy na montáž kotúčových bŕzd.

Náradie na opravu motora


Ak sa častejšie venujete priestoru pod prednou kapotou, určite oceníte širokú ponuku rôznych nástavcov na sviečky, klieští a meracích prístrojov na zistenie kompresného tlaku. Nechýba samozrejme ani príslušenstvo na utesňovanie a ohýbanie.

V ponuke náradia Yato nájdete aj ďalšie praktické príslušenstvo, ktoré sa vám vo vašej garáži a dielni určite zíde. Za pozornosť stoja aj kompletné sady, ktoré vám uľahčia výmenu oleja, náradie na opravu závitov, sady náradia na odstraňovanie starých skrutiek. Ak sa chystáte niečo pripevniť alebo zafixovať, zídu sa vám pevné sťahovacie pásy a svorky. Pri práci je dôležité samozrejme aj poriadne osvetlenie, v ponuke nájdete stroboskopické a rôzne montážne lampy.

Hlavné výhody profesionálneho náradia Yato:
- kompletné kolekcie náradia
- odolné náradie z najkvalitnejších materiálov
- vybaviť svoju garáž alebo dielňu bude hračkou
- uľahčí a skráti čas opráv a technických zásahov
- cenová dostupnosť
- vhodné pre začiatočníkov ako aj profesionálov
- využitie si nájdu aj v domácnosti a na stavbe


profesionálne náradie do garáže autodielne domácnosti na stavbu pracovné pomôcky yato

Kompletné ponúkané náradie si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)logo yato

Yato – značka nielen pre profíkov


Táto značka má naozaj veľmi široký záber a uspokojí potreby každého profesionálneho remeselníka, či náročnejšieho amatéra. V ponuke sa nachádza takmer všetko, čím sa dá vybaviť veľmi slušná dielňa, či garáž, nájdeme tu okrem iného: kladivá, sekery, šraubováky, rôzne typy kľúčov, vrtáky, brúsky, pneumatické náradie, sady do autodielní a ochranné doplnky. Zo všetkých značiek má práve Yato najširší záber a tieto produkty sa tešia veľkej popularite, okrem kvalitného prevedenia sa tieto produkty vyznačujú aj veľmi vydareným dizajnom a čo je najdôležitejšie, vysokou úžitkovou hodnotou. Samozrejme, na všetky produkty sa vzťahuje štandardná dvojročná záruka.

Potrebujete pneumatické, elektrické alebo iné ručné náradie YATO? Nech sa páči, kliknite sem:

thumbthumbthumb


Ako sa vám pozdáva toto pracovné náradie od výrobcu YATO pre údržbu, starostlivosť a opravu vozidiel? Hlasujte tu:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým výrobkom od firmy YATO, tak navštívte našu podstránku:

YATO


Viac informácií k tomuto pracovnému náradiu Vám radi poskytneme.

Ostatné náradie nájdete v zozname našich článkov tu:

NÁRADIE


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 15166x    hodnotenie: 23/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt