support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo power magazine POWER TUNING PARTY 2015 Autosalón Nitra - pozvánka logo power magazine

POWER TUNING PARTY 2015 Autosalón Nitra - pozvánka

28.Sep.2015
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber


Termín: 11.október 2015 (nedeľa)
Miesto: Autosalón 2015, (areál Agrokomplex), Nitra

Koniec leta je vždy predzvesťou nejakého veľkolepého podujatia, ktoré uzatvorí sezónu nadšencov jedinečných áut. Česko-slovenská scéna sa rozlúči s aktívnym obdobím spoločne v rámci podujatia Power Tuning show, ktoré sa uskutoční počas nitrianskeho autosalónu 2015 v dňoch od 10. do 11.októbra. Účastníkom veľkého finále medzinárodného seriálu TotalDip Tuning Battle budú vo výstavnom areáli Agrokomplex k dispozícii haly M4 a S, ktoré sa začnú krásnymi vozidlami obsadzovať v piatok 9.10., aby sa počas víkendu rozprúdila grandiózna oslava umenia ladenia áut.

Na dejisko dorazí vyše stovka unikátnych mašín, ktoré sa kvalifikovali do finálového kola počas roka, nazbieraním dostatočného počtu bodov v rámci daných kategórií - určených po novom v tomto roku podľa úrovne prestavby. V triedach od "Level1" až po "Level8" bude v Nitre vystavená špička toho, čo sa v garážach ukrýva u nás doma ale i okolitých krajinách. Hodnotiť sa bude v rámci každej triedy opäť exteriér, interiér, motorový priestor, čistota, lak aj mechanické úpravy a na záver výstavy sa odbornou porotou určia víťazi kategórií a určí sa takisto aj prestížna TOP osmička v absolútnom ponímaní, TOP 15 z hostí, ceny za aranžmá aj audio zástavbu. Okrem spomenutých pohárov si svoje doplnkové trofeje odovzdá takisto i redakcia motoristického časopisu Power magazine a do tohto hodnotenia sa zapoja všetky exponáty, aj tie okrem finalistov celoročného šampionátu.

Popri oficiálnych účastníkoch finále Tuning Battle si v halách Power Tuning show nájdu miesto aj iné exotické skvosty, americké muscle cars a pretekárske špeciály, o ktorých sa počas rozhovorov s ich majiteľmi verejnosť dozvie mnoho zaujímavých informácií. Ostré závodné stroje určené na štvrťmíľu budú mať svoje opodstatnenie aj vďaka skutočnosti, že sa v nedeľu odovzdajú ceny Slovenského šprintérskeho šampionátu 2015.

Doplnkový program bude už tradične veľmi bohatý, no tentokrát to bude o prekvapeniach, o ktorých predom prezradíme iba niekoľko faktov: Kolesá budú vo vzduchu, očista áut prebehne tak po našom, oklame sa gravitácia pôsobiaca aj na motocykle, pojem go-go sa tentokrát posunie od diskoték na výstavné haly, odhalia sa počmárané telá a po prvý krát sa na pôde agrokomplexu postaví aj tuningová dielňa i účelové foto štúdio... Vstupné na Autosalón je 5€ a zvlášť sa do sekcie Power Tuning show vstupné vyberať nebude. Tešíme sa na vás ;)

Ďalšie informácie nájdete na stránke: POWER TUNING PARTY - AUTOSALÓN NITRA 2015

power tuning party nitra

power tuning party nitra

power tuning party nitra

power tuning party nitra

power tuning party nitra

Viac informácií k tejto akcii vám radi poskytneme. Zoznam našich reportážií zo zrazov nájdete tu:

AKCIE a ZRAZY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: www.powermagazine.sk

Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 2576x    hodnotenie: 3/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt