support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo powermagazine POWER TUNING PARTY - oslava krásnych áut sa blíži logo powermagazine

POWER TUNING PARTY - oslava krásnych áut sa blíži

16.Jul.2014
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Organizátor: POWERMAGAZINE
Akcia sa konala dňa: 26.júla (sobota) 2014
Miesto konania: Shopping Palace, Bratislava

Úspešný príbeh predošlých ročníkov stretnutia prívržencov jedinečných vozidiel pod značkou Power Tuning party pokračuje a dočasným domovom kurióznych mašín bude v poslednú, júlovú sobotu opäť naše hlavné mesto. Majitelia najnovších i starších automobilových skvostov sa stretnú 26.júla opäť v lukratívnom areáli nákupného centra Shopping Palace v Bratislave, na Zlatých Pieskoch, s cieľom vybojovať si cenné trofeje v súťaži vyladených strojov. Návštevníkov čaká okrem výstavy nádherných exponátov aj bohatý, doplnkový program a nebudú chýbať ani unikátne atrakcie.

Jednodňová motoristická show sa bude - pokračujúc v tradícii, opäť niesť v duchu nádherných, prestavaných áut, famóznych vystúpení a obľúbeného hudobného žánru hip-hop. Na dejisko koncom júla dorazia upravené vozy s cieľom porovnať sa v jednotlivých triedach šampionátu TotalDip Tuning Battle 2014, ktoré budú opäť doplnené o viaceré kategórie organizátora zrazu. Okrem tuningových automobilov sú do exkluzívneho dejiska zrazu očakávané i zreštaurované youngtimery, luxusné superšporty, veľké železá spoza veľkej mláky a tiež aj custom bike. Najkrajšie autá sa navyše predstavia v moderovanom Show&Shine na vyhradenej ploche za asistencie nádherných modeliek. Ani tento rok sa Power Tuning party nezaobíde bez hlasitého revu motorov - merať sa budú decibely výfukov a hodnotiť aj krása zvukového prejavu vozidiel.

Ako je to zvykom pri takýchto akciách, decibely sa nebudú šíriť len z kovových rúr, ale aj s extrémnych auto hi-fi systémov. Subwoofre sa budú triasť pod taktovkou profesionálnej poroty v rámci súťaže dB Drag vo vyhradenej zóne. Okrem merania akustického tlaku si na svoje prídu i fanúšikovia kvalitného ozvučenia, keďže sa bude súťažiť aj v disciplíne EASCA Sound Quality. Doplnkový program bude naozaj bohatý a zahŕňa aj exhibíciu Mustang klubu a amerických muscle cars, konať sa bude zraz kultovej značky Subaru, ženská krása sa patrične prejaví v rámci obľúbeného "Sexi car wash" a fotoaparáty budú určite cvakať aj pri zápase dievčat v blate. Vrcholom adrenalínovej show bude priam neuveriteľné predstavenie maďarského motokaskadéra v "Guľa smrti"...

Podvečer sa k slovu dostane atraktívna disciplína „Light tuning“ s nádhernými svetelnými kreáciami v interiéroch a tiež exteriéroch vyleštených áut, čerešničkou na torte bude následne vystúpenie populárneho rapera EGO, ktorý to pred vysvietenými kárami a nabudeným obecenstvom roztočí na plné obrátky.

Dôležitou informáciou pre verejnosť je fakt, že tento festival krásnych áut je bezplatný a ani registrácia do boja o trofeje pre vyladené autá nebude spoplatnená. "Brány" areálu vonkajších parkovacích plôch nákupného centra Palace Shopping sa otvárajú o 12.00, kde sa budú kvôli obmedzenej kapacite púšťať výlučne vozidlá adekvátne zameraniu akcie. V prípade daždivého počasia sa mokrá varianta usporiada v krytých parkovacích priestoroch v zadnej časti centra.

power tuning party

power tuning party

power tuning party

power tuning party

power tuning party

power tuning party

Ďalšie informácie nájdete na stránke www.powermagazine.sk

Ing. Peter Kovács
info@powermagazine.sk


Viac informácií k tejto akcii vám radi poskytneme. Zoznam našich reportážií zo zrazov nájdete tu:

AKCIE a ZRAZY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: www.zrychlenie.sk

Text: Ing. Peter Kovács
Foto: SŠA
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 2480x    hodnotenie: 13/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt