support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo potahy Luxusné autopoťahy MAD – kvalitné poťahy na autosedačky, sedadlá a opierky do interiéru logo potahy

Luxusné autopoťahy MAD – kvalitné poťahy na autosedačky, sedadlá a opierky do interiéru

10.Apr.2014
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

originálne poťahy vášho auta už vyšúchané, potrhané alebo vyblednuté? Dodajte interiéru svojho auta modernejší a atraktívnejší vzhľad s novými presne tvarovanými poťahmi MAD, ktorých výhody z nich robia najlepší produkt v rámci tohto segmentu. Tieto poťahy v sebe spájajú viacero predností, či už hovoríme o samotnej kvalite spracovania alebo ich vzhľade. Autopoťahy značky MAD sú navyše dostupné pre všetky bežné modely, takže z ponuky si určite vyberiete!

Poťahy sedadiel MAD v modernom a atraktívnom vzhľade


Ochrana originálnych poťahov je často aktuálnou otázkou nielen pre majiteľov starších ale aj novších vozidiel. Druhou možnosťou je, ak sa vám originálne poťahy svojim vzhľadom jednoducho nepozdávajú. Či už je to tak alebo onak, skvelú alternatívu v tomto smere predstavujú kvalitné autopoťahy MAD, ktoré interiéru vášho auta dodajú hodnotnejší a pôsobivejší vzhľad. Ako je to možné? Tieto poťahy sú precízne vyrobené pre konkrétne modely a inštalované tak, ako keby boli na sedadlách už od výroby. Poťahy nielenže pôsobia luxusným dojmom, ale sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré vydržia veľmi dlho.

Vnímanie dizajnovej stránky interiéru je vždy veľmi individuálnou a subjektívnou záležitosťou. Každému sa skrátka páči niečo iné a nie vždy sa vedia výrobcovia vozidiel a návrhári poťahov "trafiť" do vášho vkusu. Práve poťahy sedadiel celkom výrazne ovplyvňujú celkový dojem z interiéru. Ak vás omrzela kombinácia sivej a čiernej, alebo sa vám interiér z iného dôvodu zdá byť nudný a fádny, vybrať si môžete zo širokej palety rôznych materiálov a farebných kombinácií.

Na stave poťahov záleží aj v prípade starších vozidiel. Ak sú poťahy fľakaté, znečistené, prípadne poprepaľované a potrhané, pôsobí to veľmi zle a posádka sa v takomto aute rozhodne nemusí cítiť pohodlne. A pritom pohodlie a spokojnosť posádky je to, o čo by malo ísť každému svedomitému šoférovi. Toto všetko sa dá napraviť.

Výber materiálov a farieb je pri poťahoch MAD veľmi pestrý


V ponuke autopoťahov MAD nájdete rôzne prevedenia a farebné kombinácie. Poťahy tak môžete nechať prispôsobiť presne podľa vášho vkusu prípadne farebného zladenia vozidla. Spoločnosť MAD využíva na výrobu svojich poťahov iba tie najkvalitnejšie materiály. Vybrať si môžete napríklad pravú kožu, alcantaru, umelú kožu, či rôzne druhy textílie. Autopoťahy MAD sú dostupné v rámci rôznych štýlových kolekcií, z ktorých každá sa vyznačuje jedinečnou kombináciou materiálov a mierne upraveným vzhľadom. Tieto autopoťahy sú dostupné nielen v celotextilnom, ale aj polokoženom prevedení, zaujímavé sú tiež poťahy kombinujúce trojicu materiálov - alcantaru, perforovanú alcantaru a umelú kožu Leather Look. Uvedené materiály sa používajú aj v prvovýrobe.

Výber prémiových poťahov na sedadlá od MAD je teda viac než pestrý nielen z pohľadu samotného sfarbenia, ale aj použitých materiálov. Ďalšou zo zásadných výhod autopoťahov MAD je ich spracovanie. Poťahy sú presne prispôsobené tvaru sedadiel konkrétneho modelu. Tvar sedadla presne kopírujú a teda pôsobia, ako keby boli súčasťou vozidla už od výroby. Povrch poťahov je teda stále vyrovnaný, nekrčí sa a nenastáva problém s jeho deformáciu. V prípade týchto poťahov je veľmi dôležitá precízna montáž. Autopoťahy MAD sa stanú výbornou ozdobou vášho auta, dlho vydržia a dodajú vnútrajšku vášho auta modernejší vzhľad.

V súvislosti s tým, že autopoťahy MAD sú vyrobené na mieru konkrétnym modelom, treba spomenúť aj to, že poťahy nezabraňujú vystreleniu airbagov v prípade nehody. Poťahy sú tak prispôsobené, aby v prípade nehody nijako neznižovali účinok airbagu umiestneného v sedadle, čo je bezpochyby základnou požiadavkou pre bezpečnosť. Investíciou do týchto autopoťahov nič neriskujete. V neposlednom rade sa určite oplatí spomenúť, že poťahom nechýba TUV certifikácia. Autopoťahy MAD sú vyrábané v súlade s normou ISO 9001:2000.

Autopoťahy MAD sú dostupné pre všetky bežné značky áut


Autopoťahy MAD sú vyrábané na Slovensku s použitím najmodernejších a najpresnejších technológií. Vďaka tomu sú tieto poťahy prepracované do najmenších detailov. Očakávať môžete presné tvary, kvalitné obšitie a výborné vlastnosti. Z pohľadu dizajnu a kvality uspokoja tieto poťahy aj tých najnáročnejších.

Ako sme už spomenuli vyššie, autopoťahy MAD sú prispôsobené pre konkrétne modely jednotlivých automobiliek, čím je zabezpečená maximálna kompatibilita a presné tvarovanie. Nemusíte sa však obávať, pretože tieto autopoťahy sú dnes dostupné pre väčšinu bežných modelov značiek Audi, Alfa Romeo, BMW, Citroen, Ford, Kia, Hyundai, Honda, Mazda, Mercedes-Benz, Opel, Peugeot, Renault, Škoda, Volkswagen a ďalšie. Poťahy sú samozrejme dodávané ako celá sada pre všetky sedadlá (predné aj zadné) a zároveň aj pre opierky hlavy.

Predpokladom pre maximálnu spokojnosť s poťahmi MAD je ich správna montáž, ktorú vám rád zabezpečí náš tím Cobra Tuning.sk. Nechajte si u nás nainštalovať poťahy MAD, je to rýchle a pre vás veľmi pohodlné - následne si stačí už iba užívať nové pokrytie sedadiel!

Hlavné výhody autopoťahov MAD:
- mimoriadne kvalitné autopoťahy - precízna výroba najmodernejšími technológiami
- dodajú interiéru vášho auta modernejší vzhľad
- vyrábané na Slovensku
- špeciálne prispôsobené pre konkrétne modely
- zabezpečená maximálna kompatibilita
- presne kopírujú tvar sedadiel
- vyrobené z kvalitných materiálov: textil, koža, umelá koža, alcantara
- množstvo rôznych farebných kombinácií
- pre všetky bežné modely áut
- dodávané ako sada pre predné aj zadné sedadlá a opierky hlavy
- dlhá životnosť poťahov
- certifikácia TUV


NOVINKA: Autopoťahy MAD z materiálu Classic


potahy autopotahy sedadiel opierok mad gt1 cobra tuning

Cena už od 57,-€ za poťah (bez odbornej montáže).


Upozornenie: Cena je len orientačná. Cena za poťahy MAD a kompletnú montáž sa určuje individuálne, v závislosti od značky a modelu auta.

Informujte sa telefonicky, alebo e-mailom.

Autopoťahy MAD - z materiálu Classic si môžete objednať tu:

katalog
Autopoťahy Classic
Cena s DPH: od 57,-€ / (odporúčame kliknúť na konfigurátor tu nižšie)

KONFIGURÁTOR AUTOPOŤAHOV MAD:


Vyber si AUTOPOŤAH podľa svojho priania - ceny uvedené už priamo pri konfigurátore:
konfigurator autopoťahov mad


Poťahy MAD na sedadlá a opierky pre bežné modely vozidiel


autopoťahy mad

vzorky autopoťahy mad


Tu si môžete stiahnuť objednávkový FORMULÁR vo formáte XLS:


preview
download


V prípade objednávky poprosíme správne vyplnený formulár zaslať následne na náš e-mail.


Bližšie informácie k autopoťahom MAD Vám radi poskytneme. Kontaktujte nás:

cobra tuning kontakt


Autopoťahy INDIVIDUAL od MAD SR - Cesta od výroby k zákazníkovi :Ako sa vám pozdávajú autopoťahy MAD na sedadlá a opierky, ktoré sú presne tvarované pre konkrétne vozidlá ? Hlasujte tu:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým produktom od spoločnosti MAD, tak navštívte našu podstránku:

MAD


Viac informácií k autopoťahom vám radi poskytneme. Zoznam článkov nájdete tu:

AUTOPOŤAHY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 18441x    hodnotenie: 43/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt