English French German Italian Russian Spanish
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy

Porovnanie cien na Pricemania.sk
Partnerské weby:
TOPlist

Práca – aktuálna ponuka – pozícia: Predajca, internetový predaj v Cobra Tuning

06.Oct.2018
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Baví ťa tuning a všetko čo súvisí s motorizmom? Aktívne sa o tuning a autá zaujímaš, si zodpovedný a chceš byť nápomocný aj ostatným? Tak možno hľadáme práve teba! Pridaj sa k nám do tímu a staň sa PREDAJCOM v našej kammenej predajni a zároveň aj predajcom na internetovom shope.

Pre každého, kto žije autami a tuningom prinášame zaujímavú pracovnú pozíciu, kde sa môžeš venovať tomu čo ťa baví a napĺňa. Pracovať budeš v mladom kolektíve, budeš sa môcť zúčastniť aj na rôznych tuningových akcií a vždy budeš mať prehľad o aktuálnom dianí v tunerskom svete. Okrem toho budeš môcť využívať zaujímavé zamestnanecké zľavy, takže s touto prácou urobíš radosť aj svojmu autu ;)

Čo od teba budeme požadovať?

Nie je to nič zložité, stačia základné znalosti zo sveta obchodu, prax je samozrejme vítaná, ale táto pozícia je vhodná aj pre absolventov. Tvojou hlavnou úlohou bude starostlivosť o zákazníkov, poradenstvo a všetko to, čo vieme pre spokojnosť nášho zákazníka urobiť. Medzi tvoje povinnosti bude okrem toho patriť práca s pokladňou, starostlivosť o predajňu, inventúra, kontrolovanie a oceňovanie tovaru.

Vážime si pracovné nasadenie a ochotu učiť sa nové veci, v tvojej osobnostnej výbave by nemalo chýbať príjemné vystupovanie, komunikatívnosť a schopnosť zvládať stres. Oceníme základné znalosti anglického či nemeckého jazyka a základy ovládania programov MS Office.

Ak máš rád tuning, autá a motoršport, toto je pre teba super príležitosť ako pracovať v mladom a perspektívnom prostredí!

Ponúkame do trvalého pracovného pomeru ( TPP ) pozíciu PREDAJCU (v predajni a internetový predaj): schopného, mladého, ambiciózneho človeka, ktorý sa pridá do nášho teamu Cobra Tuning.

Náplň práce:

Poradenstvo a obsluha zákazníkov + komunikácia s nimi na pokročilej úrovni

Predaj tuningových dielov v predajni, aktívne vyhľadávanie produktov na internete, v katalógoch pre konkrétne požiadavky zákazníka. Vybavovanie objednávok prijatých telefonicky, mailom, faxom. Prijímanie tovaru na sklad, organizácia tovaru na predajni.

Ponúkaný plat: 950,-€ (brutto) + gastrolístky na obedy

Termín nástupu: ihneď

Miesto práce: Vrakunská cesta 22, Bratislava ( mapa)

Požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou

Cobra Tuning predajňa
Vítané znalosti (nie sú nutnosťou):
strojopis, fakturácia, pokladňa

Počítačové znalosti: MS OFFICE, MS Outlook, internet

Vodičský preukaz: typ B

Ďalšie požiadavky na kandidáta:
- prax v aktívnom predaji výhodou
-príjemné vystupovanie a komunikácia so zákazníkom na pokročilej úrovni
- tímová práca
- prístup k autám a tuningu výhodou
- sebestačný, schopný organizácie práce, aktívne myslenie
- komunikatívny
- priebojný
- iniciatívny
- zodpovedný

V prípade záujmu o prácu v teame COBRA TUNING prosíme, pošli nám svoj životopis na tento e-mail:

gomory@tuning.sk

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?

TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?

TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt

S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 4485x    hodnotenie: 1/5, 3 hodnotenia

Home | Download | Tuning Shop | Kontakt