support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo interier Polička do kufra auta - pre poriadok a viac miesta v batožinovom priestore logo interier

Polička do kufra auta - pre poriadok a viac miesta v batožinovom priestore

21.May.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Udržiavať poriadok v batožinovom priestore nemusí byť vždy jednoduché a dosť to závisí aj od povahy človeka. Ukážeme vám ale veľmi praktickú pomôcku, vďaka ktorej budete mať v kufri svojho auta vždy poriadok a bez problémov nájdete to, čo potrebujete. Navyše, ani pri ostrejšej jazde vám nebudú veci v kufri „lietať“ a budú adekvátne zabezpečené proti pohybu. Spoľahlivé uloženie vašich vecí v kufri vám zabezpečí kvalitná polička od Autostyle, ktorej montáž je veľmi jednoduchá. Prinášame vám navyše nové odkladacie poličky pre súčasné modely značiek Škoda, Ford, Fiat, Hyundai a iných. Predstavíme vám hlavné výhody tohto jednoduchého a veľmi užitočného riešenia.

Poličky do kufra od Autostyle vám pomôžu k poriadku a lepšej organizácii


Batožinový priestor vozidla má množstvo využití a v mnohých prípadoch slúži aj na prepravu vecí dennej potreby. Miesto tu majú ale aj predmety, ktoré sú akousi poistkou pri neočakávaných udalostiach. Veľa ľudí však v kufri vozí aj množstvo nepotrebných vecí, ktoré nielenže zbytočne zvyšujú zaťaženie vozidla, ale spôsobujú neporiadok, čiže v prípade potreby sa neviete dostať k tomu, čo práve hľadáte. Ďalším negatívnym javom je aj neželaný pohyb predmetov počas jazdy, z batožinového priestoru sa potom ozývajú rôzne rušivé zvuky. K poriadku a dobrej organizácii predmetov batožinovom priestore vám pomôže praktická polička do kufra od Autostyle vyrábaná pre konkrétne modely aby čo najlepšie zodpovedala rozmerom batožinového priestoru.

Na tieto odkladacie poličky sa toho zmestí naozaj dosť. Ideálne sú pre bezpečné uloženie autolekárničky, trojuholníka, náradia, či napríklad dáždnika. Zmestí sa na ne samozrejme aj menší nákup, či jednotlivé veci, ktoré by ste nemali ako inak v batožinovom priestore uchytiť. Vďaka týmto poličkám si budete môcť veci vo svojom batožinovom priestore dobre rozložiť a mať v nich poriadok.

Samotná montáž je veľmi jednoduchá a poličky sú vyrábané pre konkrétne modely, tak aby presne pasovali vášmu autu. Celá inštalácia spočíva v položení pod zadné plato kufra. Odkladacie poličky do kufra od Autostyle sa môžu pochváliť nielen svojim presným tvarovaním ale aj kvalitným materiálom. Tým je pevný ABS plast potiahnutý semišovou vrstvou, ktorá je príjemná na dotyk. Poličky sú v decentnom čiernom prevedení a pôsobia nenápadne.

Hlavné výhody odkladacej poličky v kufri do auta:
- Presné tvarovanie pre konkrétne modely
- Vysoká úžitková hodnota
- Skvelý spôsob ako udržať poriadok v kufri
- Kvalitný materiál potiahnutý príjemným semišom
- Spoľahlivá ochrana uložených predmetov
- Jednoduchá a rýchla montáž
- Priehradky s rôznymi veľkosťami

led autožiarovky diódy parkovacie svetlá osvetlenie tabuľky s EČV interiér podsvietenie

Odkladaciu poličku od Autostyle si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Váš názor na odkladaciu poličku v kufri auta? Nech sa páči, hlasujte tu:


Viac informácií k interiérovým autodoplnkom Vám radi poskytneme. Ostané články o interiérových doplnkoch nájdete na našej podstránke:

INTERIÉR AUTODOPLNKY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 15297x    hodnotenie: 10/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt