support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo audi Zníženie podvozku športovými pružinami, stabilizátory a podložky pod disky pre Audi A3 od Eibach logo audi

Zníženie podvozku športovými pružinami, stabilizátory a podložky pod disky pre Audi A3 od Eibach

11.Mar.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nová generácia prémiového kompaktu vzbudila mimoriadne veľa pozornosti nielen u motoristickej verejnosti, ale aj u firiem, ktoré sa venujú úpravám. K nim môžeme zaradiť aj nemeckých profesionálov na podvozkové diely, firmu Eibach, ktorá sa blysla kompletnou podvozkovou sadou pre novú Audi A3. Predstavíme vám vylepšené pružiny, stabilizátory a podložky pod disky, ktoré sa postarajú o výrazne lepšie jazdné vlastnosti.

Audi A3 je prémiovým hatchbackom na každý deň. Najviac pozornosti vzbudil tento model ani nie tak svojim dizajnom, ako skôr technikou. V súvislosti s týmto modelom sa totiž snáď najčastejšie spomína nová koncernová platforma, ktorú chce Volkswagen postupne uplatňovať pri väčšine modelov naprieč rôznymi triedami. Práve nová koncernová platforma MQB sľubuje, že A3 bude oproti svojmu predchodcovi agilnejšia a bude s ňou na cestách väčšia zábava. Zároveň to ale má byť auto, ktoré poskytne pohodlné zvezenie a príkladné filtrovanie nerovností. Nepochybujeme o tom, že nová Audi A3 tieto očakávania dokáže naplniť, no určite sa dá z jej podvozku vyťažiť oveľa viac. Nové podvozkové diely od spoločnosti Eibach vám otvoria dvere k novým jazdným zážitkom, po ktorých vám ostane široký úsmev na tvári.

Eibach má pre Audi A3 pripravené pružiny, tlmiče, stabilizátory a podložky pod disky


Podvozok novej Audi A3 si teda môžete vďaka spoločnosti Bilstein vylepšiť viacerými spôsobmi a je iba na vás ako jednotlivé úpravy skombinujete. Úpravu svetlej výšky môže dosiahnuť inštalovaním športovej sady pružín Eibach B12 Pro-Kit, ktorá je dodávaná spolu s optimalizovanými tlmičmi Bilstein. Ak vám postačí základný set pružín, pripravené sú pre vás Eibach Pro-Kit, ktoré sa postarajú o zníženie svetlej výšky, konkrétne o 40 mm.

Tí najnáročnejší môžu siahnuť po sete skrátených športových pružín z rady Pro-Street-S. Vďaka tejto sade sa od podvozku svojej Audi A3 dočkáte lepších reakcií a ovládateľnosti. Veľkou výhodou je aj možnosť dodatočnej konfigurácie svetlej výšky v rozmedzí zníženia od 20 do 70 mm. Tieto nastaviteľné pružiny sú samozrejme vyrobené z tej najkvalitnejšej nehrdzavejúcej ocele a sú spracované tak, aby vydržali po celú dobu životnosti vozidla aj pri náročnejších podmienkach.

Ďalším zo spôsobov ako si od Audi A3 dopriať lepšie jazdné vlastnosti je Anti-Roll kit. Ide o sadu stabilizátorov pozostávajúcich z kvalitne spracovaných rozperných tyčí. Ich použitie pre upravený podvozok je nevyhnutné v prípade, ak chceme zabrániť náklonom a „krúteniu“ karosérie. Stabilizátory od spoločnosti Eibach sú navrhnuté a skonštruované tak, aby odolali väčšej záťaži, a aby im nerobila problém rýchla a nešetrná jazda.

Podložky pod disky Pro-Spacer dodajú Audi A3 stabilitu


V Eibach nezabudli ani na originálne podložky pod disky s označením Pro-Spacer. Tie sú vyrobené z ľahučkej hliníkovej zliatiny, ktorá sa vyznačuje mimoriadnou pevnosťou a vďaka použitému hliníku aj odolnosťou proti prehrdzaveniu. Podložky pod disky sa nielenže postarajú o lepší dojem z kolies po znižovaní auta, ale aj o výrazne lepšie jazdné vlastnosti, vďaka väčšej stabilite.

Všetky podvozkové diely Eibach sú spracované v súlade s najprísnejšími štandardmi, čo dokazuje aj certifikát TUV. Táto nemecká spoločnosť sa už roky venuje výrobe a vývoju podvozkových dielov, ktoré sú používané aj pri pretekárskych špeciáloch, preto ich voľba nemôže byť krokom vedľa.

audi a3 zníženie podvozku športovými pružinami pružiny tlmiče stabilizátory podložky pod disky znížený podvozok eibach

eibach pružiny tlmiče podvozkové diely audi a3

eibach pružiny pro kit

eibach podložky pro spacer

Aktuálny MO cenník výrobkov od firmy EIBACH z Nemecka.

preview
download
[ 382 KB ]

Chceli by sme vás upozorniť na skutočnosť, že isté ceny v tomto cenníku už nemusia byť aktuálne. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.Aktuálny katalóg výrobkov od firmy Eibach Springs si stiahnite tu:

preview
download
[ 10,0 MB ]


Eibach Springs v praxi a v motoršporte (formát: „FLV“):Ak sa Vám video nezobrazuje, stiahnite si a inštalujte Adobe Flash Player: Inštalácia prehrávača


Viac o produktoch Eibach Springs sa dozviete v tomto článku

Eibach Springs


Váš názor na set športových podvozkových dielov od firmy Eibach pre zníženie svetlej výšky novej Audi A3 ? Hlasujte tu:


Ak chcete ešte viac informácií o produktoch firmy Eibach, tak navštívte našu podstránku:

EIBACH


Ak chcete ešte viac informácií k úpravám vozidiel značky Audi, tak navštívte našu podstránku:

AUDI tuning


Zoznam článkov o podvozkoch, tlmičoch a odpruženiach nájdete tu:

PRUŽINY, TLMIČE & PODVOZKOVÉ KITY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 5264x    hodnotenie: 3/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt