support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Podvozkové novinky od HR a KW Suspensions

Podvozkové novinky od HR a KW Suspensions

16.Jul.2005
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Nesmierne plodné sú nemecké firmy, pôsobiace na trhu so športovými podvozkami. Takmer súčasne, respektíve s minimálnym oneskorením reagujú na automobilové novinky, a uspokojujú tak čoraz väčší dopyt po vylepšeniach jazdných vlastností, alebo aspoň vzhľadu nových modelov automobilov.

preview
Typickým príkladom je firma H&R, ktorá ponúka sady znížených športových pružín snáď pre všetky vozidlá na trhu v Európe, okrem toho je i oficiálnym dodávateľom tímu Mercedes – Benz v seriáli DTM. Najnovším prírastkom sú kity pre Mazdu 5, Citroen C1 a Mercedes triedy B. Miera zníženia u Mercedesu i Citroenu dosahuje 35 mm, u Mazdy je to 40 mm.


Tu prikladáme zopár obrázkov v poradí Mercedes, Citroen a Mazda:

preview
preview
previewVšetky produkty od firmy H&R si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Dodacie lehoty na podvozky a komponenty od firmy H&R sa pohybujú od 14 do 20 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto sú na sklade alebo vyrobené výrobcom. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri všetkých týchto podvozkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

V tejto galérii sme pre vás pripravili zopár impresií produktov firmy H&R:Pripravili sme vám opäť nejaký ten „wallpaper“, teda pozadie pre váš monitor. Dúfame, že bude skrášľovať vašu pracovnú plochu na počítači. Ak si neviete rady ako vložiť resp. inštalovať takéto pozadie na vašu obrazovku monitora, tak nás prosím kontaktujte, radi vám pomôžeme.

Wallpaper "H&R Ford Mustang" (pozadie pre plochu vášho monitora) si môžete stiahnuť tu v troch rozlíšeniach:

preview

800x600
1024x768
1600x1200


Kto sa chce o tomto výrobcovi a jeho špičkových podvozkoch dozvedieť ešte viac, tak nech mrkne sem:

HR
preview
O niečo ďalej zašli v konkurenčnej firme KW Suspensions. Zameriavajú sa skôr na vývoj a predaj kompletných podvozkových kitov. Ich novinkami sú kity pre VW Fox, Seat Toledo a Subaru Impreza STi. Pre prvé dve menované autá je k dispozícii variant 1 s pevne zadefinovanými parametrami, alebo variant 2 s možnosťou nastavenia svetlej výšky. Podvozok pre Subaru je ponúkaný výlučne vo variante 3, teda s nastaviteľnou svetlou výškou i tuhosťou, navyše vo vyhotovení Inox Line z nerezovej ocele.

V tejto galérii si môžete pozrieť, ako KW upravil spomínané autá. V poradí značky Subaru, Seat, VW:Kompletný sortiment výrobkov od firmy KW si môžete pozrieť a zakúpiť na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Ilustračné obrázky produktov od firmy KW Suspensions nájdete tu:Viac o firme KW a jej produktoch nájdete v našej staršej recenzii tu:

KW NewsKto sa chce o tomto výrobcovi a jeho špičkových podvozkoch dozvedieť ešte viac, tak nech mrkne sem:

KWVýrobky od firiem KW a H&R si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska.

ZOZNAM DÍLEROV


Aké máte skúsenosti so športovými podvozkami všeobecne? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:Viac informácií k tejto novinke, aktuálnym cenám, akciám a ostatným výrobkom firiem KW a H&R vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 9908x    hodnotenie: 19/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt