support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo tlmice Podvozkové diely (tlmiče, pružiny) značky WEITEC - zníženie a skvalitnenie podvozku logo pruziny

Podvozkové diely (tlmiče, pružiny) značky WEITEC - zníženie a skvalitnenie podvozku

31.May.2013
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Úpravy podvozku dokážu s autom spraviť doslova zázraky. Použitie športových pružín a tlmičov vám dovolí vychutnať si jazdné vlastnosti vášho auta naplno. Investícia do kvalitných podvozkových dielov sa rozhodne oplatí a oproti sériovému prevedeniu sa dočkáte lepších jazdných vlastností, predvídateľných reakcií a v neposlednom rade lepšej ovládateľnosti. Do skvalitnenia podvozku sa rozhodne oplatí investovať!

Na tento účel boli stvorené kvalitné podvozkové diely od nemeckej spoločnosti Weitec, ktorá v tejto oblasti patrí medzi svetovú špičku. Do ponuky teraz pribudlo približne 220 nových dielov Weitec, čím sa výrazne rozšírila aj paleta modelov, pre ktoré sú tieto podvozkové diely určené.

Športové pružiny a tlmiče Weitec sa postarajú o lepšie jazdné vlastnosti Vylepšenie podvozku športovými tlmičmi alebo pružinami prináša citeľnú zmenu v jazdných vlastnostiach. Podvozok získa o niečo tuhší charakter, no zároveň sa zlepší riadenie a filtrovanie nerovností. Ak patríte medzi vyznávačov športovej jazdy, tak podvozok so športovými tlmičmi a pružinami budú pre vás perfektným riešením. Vhodné sú samozrejme aj na bežné jazdenie, spoľahlivo zvládnu aj pokojnú jazdu v rámci predpisov.

Modifikácie podvozkovej časti ovplyvňujú obvykle aj zovňajšok a to znížením svetlej výšky. Toto je však vo väčšine prípadov nastaviteľný parameter, takže ak sa chystáte na cesty, ktoré sú v horšom stave, podvozok svojho auta môžete tomu relatívne rýchlo prispôsobiť. Dnes sa zameriame na novinky nemeckej spoločnosti Weitec, ktorá sa vývoju a výrobe podvozkových dielov venuje už viac než 13 rokov.

Športové pružiny Weitec znížia svetlú výšku


Značka Weitec patrí do skupiny výrobcov, v ktorej pôsobí aj spoločnosť KW a preberá niektoré jej technologické riešenia. Oproti tejto spoločnosti však ponúka Weitec cenovo dostupnejšie podvozkové diely pri zachovaní adekvátnej kvality a veľmi dobrých vlastností. Pružiny Weitec sú vyrábané z kvalitnej chrómovanej ocele. Pružiny sú vytáčané za studena a vďaka epoxidovej vrstve je zabezpečená ich dlhá životnosť aj pri menej šetrnom jazdení na horšom povrchu. Spoločnosť Weitec má vo svojej ponuke rôzne druhy pružín rozdelené podľa použitia. Športové pružiny Weitec umožňujú zníženie svetlej výšky od 20 mm do 45 mm.

Športové tlmiče Weitec GT vám umožnia užiť si jazdu naplno


Športové tlmiče Weitec GT sa vyznačujú kvalitným spracovaním a dvojitým plášťom – Twin Tube. Piest pracuje vo vnútri trubice, pričom vonkajšia trubica je používaná ako vyrovnávací priestor na hromadenie stlačeného oleja. Športové tlmiče Weitec si veľmi rozumejú s tuhšími pružinami od tejto spoločnosti. Tieto tlmiče boli navrhnuté s ohľadom na dlhú životnosť a poskytnutie čo najlepšieho pocitu z jazdy, najmä ak radi z času na čas poriadne šliapnete na plynový pedál.

Ponuka podvozkových dielov Weitec sa teraz rozrastá o približne 220 nových produktov. Kvalitné športové tlmiče a pružiny od tohto výrobcu sú najnovšie dostupné už aj súčasnú generáciu Audi A6, Audi A1, Alfa Romeo Giulietta, BMW 3 (F30) , Ford Focus III, VW Up a Volkswagen Beetle. Podvozkové diely sú dostupné taktiež pre modely Škoda, Peugeot, Opel a Citroen, nezabudlo sa samozrejme ani na autá americkej produkcie, z nich môžeme vybrať napríklad Dodge Challenger, či Chrysler 300C.

Hlavné výhody podvozkových dielov značky WEITEC:
- Kvalitné podvozkové diely s dostupnou cenou
- Zníženie svetlej výšky od 20 mm do 45 mm
- Pružiny vyrobené z kvalitnej ocele
- Postarajú sa o výrazne lepšie jazdné vlastnosti
- Lepšie a predvídateľnejšie odozvy podvozku
- Zhotovené tak aby boli odolnejšie
- Dostupné pre väčšinu bežných modelov

tlmiče pružiny podvozky weitec

Športové podvozkové tlmiče, pružiny - podvozky WEITEC si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Aktuálny MO cenník výrobkov od firmy WEITEC z Nemecka.

preview
download
[ 289 KB ]

Chceli by sme vás upozorniť na skutočnosť, že isté ceny v tomto cenníku už nemusia byť aktuálne. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.Aktuálny katalóg výrobkov od firmy Weitec si stiahnite tu:

preview
download
[ 4,83 MB ]


weitec logo

Čo vaše skúsenosti s podvozkovými dielmi ako napr. tlmiče a pružiny od spoločnosti Weitec ?


Ak chcete ešte viac informácií o produktoch značky Weitec, tak navštívte našu podstránku:

WEITEC


Zoznam článkov o podvozkoch, tlmičoch a odpruženiach nájdete tu:

PRUŽINY, TLMIČE & PODVOZKOVÉ KITY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 14595x    hodnotenie: 6/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt