support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

PIAA - svetlá pre profesionálov !

PIAA - svetlá pre profesionálov !

23.Feb.2007
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

PIAA je motošportom preverená firma v oblasti prídavných osvetlení pre motošport, rally, off-road 4x4 a cestné dopravné prostriedky. Pre neustále zdokonaľovanie vlastností výrobkov je PIAA vodcom na trhu v osvetlení dopravných prostriedkov. Veľa výrobkov PIAA bolo vyvinutých za tvrdých podmienok v prostredí motošportu. Teraz s ľahkosťou spĺňajú požiadavky všetkých motoristických súťaží. Životnosť výrobkov počas náročných pretekov dáva punc kvality výrobkom PIAA. Prídavné osvetlenie a autožiarovky PIAA môžete aplikovať do všetkých dopravných prostriedkov, k použitiu za hmly alebo ako diaľkové svetlá.

PIAA


Prídavné svetlá PIAA

S vysokým výkonom PIAA uvidíte lepšie do diaľky aj v hmle. Hmlové svetlomety zlepšia Vašu viditeľnosť z dopravného prostriedku v hmle, za dažďa a sneženia. Plocha osvetlenia je voliteľná podľa auta. Hmlové svetlá sa vyrábajú v žltej a čírej farbe.
PIAA PIAAVšetky hmlové svetlomety PIAA sú neklamne najlepšie hmlové svetlomety ktoré využívajú šošovky osvetľujúce vozovku z hora, neobťažujú ostatných vodičov a znižujú odraz svetla do Vašich očí.

PIAA
PIAA


Diaľkové svetlá sú skonštruované pre zväčšenie viditeľnej vzdialenosti a zvýšenie osvetlenia Vášho dopravného prostriedku. Pri vyšších rýchlostiach pomôžu skôr rozoznať riziko a dopravné značky dávno predtým, než by boli viditeľné za normálneho osvetlenia. Všetky diaľkové svetlá sú mimoriadne jasné.

PIAA
PIAA


Široké diaľkové svetlá zväčšia osvetlenie. Tvar svetelného lúča je obzvlášť vhodný pre tmavé rizikové cesty so stúpaním, klesaním s tmavými miestami.

PIAA
PIAA


Úzke diaľkové svetlá sú skonštruované s mimoriadne úzkym lúčom pre maximálnu dĺžku osvetlenia. Úzky lúč je doporučovaný pre cestné a terénne preteky.
PIAA PIAA


Výrobky PIAA sú zastúpené v každom motošporte.


PIAA
PIAA
PIAA
PIAA
PIAA
PIAA
PIAA
PIAA
PIAA
PIAA
PIAA


PIAA vyrába prídavné osvetlenia aj pre motocykle a ATV pod názvom POWERSPORTS

PIAA
PIAA

PIAA
PIAA
PIAA
PIAA
PIAA
PIAA
PIAA
PIAA
PIAA
PIAA
PIAA
PIAA


PIAAŽiarovky PIAA

Najobľúbenejšie Xtreme white plus žiarovky sú konečne homologizované už aj pre európsku úniu. Xtreme white plus žiarovky dokážu rozsvietiť Vaše svetlá ako máloktorá žiarovka a to sú v zhode s pravidlami EU. Výkon 60/55W prevedú na 110/100W svietivosti a tak osvietia vzdialené body omnoho skôr ako štandardné halogénové žiarovky.

PIAA
PIAA
Jedinečná technológia umožňuje žiarovkám Xtreme white plus dosiahnuť farebnú teplotu až 4.000K


PIAA


PIAA
PIAA
Klasická halogénová žiarovka
Xtreme white plus


S touto farebnou teplotou žiarovky dosahujú jasnejšie biele svetlo ktoré sa približuje dennému svetlu. Xtreme white plus sú žiarovky najvyššej kvality zo sériovo vyrábaných žiaroviek. Jednoducho vymeňte Vaše štandardné halogénové žiarovky za vyššiu verziu žiaroviek Xtreme white plus vo Vašom dopravnom prostriedku a už nikdy nebudete javiť záujem o štandardné halogénové žiarovky. K dispozícii máte typy H4, H3, H1, H7.

PIAA
PIAA
PIAA
PIAA
Kto nevidel svietiť prídavné svetlá a žiarovky Xtreme white plus od výrobcu PIAA neuverí, že aj v noci je možné používať denné svetlo. Ak chcete dobre vidieť a chcete aby aj Vás na ceste bezpečne videli, neváhajte. 110W-á svietivosť pri odbere klasických 55W-ov. Nezaťažuje baterku, alternátor ani kabeláž Vášho dopravného prostriedku.

Pozrite sa, akými žiarovkami svietite doma ? Ak Vám doma nestačí 60W svietivosti na to aby ste dobre videli prečo vo Vašom vozidle používate len 55W ? Vaša bezpečnosť na cestách a v teréne je na prvom mieste !Výrobca PIAA, Japonsko www.piaa.co.jp Distribútor pre Európu www.piaa.co.uk


Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: PIAA

Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 37526x    hodnotenie: 204/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt