support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo Peugeot 206 Interceptor od Carzone Specials ! logo

Peugeot 206 Interceptor od Carzone Specials !

25.Nov.2006
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

PEUGEOT 206 BODY KIT INTERCEPTOR V PODANÍ CARZONE SPECIALS


Carzone Peugeot 206
Každý pozná kultovú 206-ku a preto hádam ani nie je potrebné predstavovať vám ho. Toto francúzske auto je na auto-moto-scéne nejaký ten rok, a za ten čas si získalo srdcia ľudí po celom svete, o tom niet pochýb. Svojim dizajnom, kompaktnosťou a popularitou sa stalo jedno z najobľúbenejších áut sveta. Veď o tom svedčí aj množstvo predaných kusov.

Aj napriek tomu toto autíčko nie je medzi tunermi až tak veľmi často vídané. Ak už ide o nejaký tuning, je skôr podaný v takom decentnejšom štýle a lá jemné plasty v kombinácii s efektnými diskami. Avšak na svete sú aj tuningové firmy, ktoré vedia oceniť charizmu tohto tátoša. Veď nie náhodou preňho pripravujú pomerne často stále nové a nové plastové časti, resp. kompletné bodykity. Aby sme boli konkrétni, máme na mysli belgickú firmu zaoberajúcu sa úpravou automobilov - Carzone Specials, ktorá najnovšie pripravila kompletný bodykit pre Peugeot 206 s názvom Interceptor.

V prípade Carzone Specials sme čím ďalej, tým viac zvyknutí na čoraz extravagantnejšie plastové doplnky na naše vozy.

V prípade tejto 206-ky ide o ozaj exkluzívny bodykit, z ktorého kvalita priam srší. Je tvorený predným nárazníkom, ktorý je, dovolím si povedať, dielom šikovnosti chlapcov tejto firmy. Jeho delenie je na štyri samostatné otvory predelené dvoma širokými priečkami s integrovanými halogénovými svetlami a hlavnou stredovou časťou.

Lakovanie tohto nárazníka je dvojfarebné, konkrétne vo farbe karosérie kombinované s neutrálnou šedou. Otvory sú pritom vyplnené štýlovou čiernou mriežkou, ktorá je medzi tunermi ozaj veľmi obľúbená. Musím povedať, že vyhotovenie a prevedenie tohto nárazníka ma mierne zaskočilo, samozrejme v dobrom slova zmysle. Nie každý deň prichádzajú tuningové firmy s tak atraktívnymi a odvážnymi dielmi.

Netreba tiež zabudnúť na samostatný diel, ktorý je určený namiesto sériovej masky.

Bodykit ďalej obsahuje prahové nadstavce, ktoré sa nesú v podobnom svetle, ako predný nárazník. Myslím tým dvojfarebné vyhotovenie - zlatistá/sivá. Tvarovanie týchto prahov je nápadité a veľmi dobre sa hodí k celkovému vzhľadu auta, resp. jeho karosérie.

Posledným prvkom je zadný nárazník. Aj tu nájdeme dvojfarebné prevedenie, pričom ak si dobre všimnete, sivé časti plastov na seba pekne nadväzujú. Mám tým na mysli nadväznosť ich línií od začiaktu auta, až na jeho koniec. Zadný nárazník má v zadnej časti umiestnené dva otvory pre prípadné koncovky výfukov a v strede je umiestnené to klasické červené svetlo do hmly.

Fotogaléria 206 Interceptor od Carzone Specials (na fotkách sa jedná o VT):Aktuálny cenník výrobkov od firmy CARZONE SPECIALS si stiahnite tu:

preview
download
[ 360 kB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Všetky spojlery od firmy Carzone Specials si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)preview
Firma CARZONE SPECIALS sa už vyše 15 rokov venuje exkluzívnej výrobe a predaju veľmi kvalitných spojlerov a plastov. CARZONE SPECIALS patrí tým medzi elitu Európskej tuningovej scény a svojím menom samozrejme ručí za kvalitu. V jej ponuke nájdete úplné novinky, ktoré zatiaľ dodáva máloktorý výrobca. Ide napríklad o extrémne nárazníky pre nové modely značiek BMW, FIAT, HONDA, OPEL, PEUGEOT, RENAULT, SEAT a VW, i celú radu spojlerov pre iné svetové značky. Firma dodáva diely samostatne, ale i formou celých montážnych sád, známych ako body kity alebo sady spojlerov na konkrétne auto.

Výrobný proces spojlerov vyzerá u firmy CARZONE SPECIALS nasledovne:

preview

preview
Firma Carzone Specials bola založená v roku 1972 a dnes má niekoľko sídiel. Vedenie sa nachádza v Belgicku, výroba v poľskom meste Rawa Mazowiecka, juhozápadne od hlavného mesta Varšava. V súčasnosti zastrešuje všetky náležitosti firemná skupina HERCO (HSM – Herco Styling & Manufacturing). Celkový počet zamestnancov činí 72 osôb, väčšina z nich sa, samozrejme, venuje priamo výrobe. Denne takto firma CARZONE SPECIALS vyrobí vyše 100 ks spojlerov. Výrobné priestory majú celkovú rozlohu zhruba 2 000 metrov štvorcových. Všetky sklady sú kompletne klimatizované, aby sa výrobky udržali v čo najlepšej kvalite. Všetky diely sú certifikované a homologované v krajinách EÚ, spĺňajú aj náročné kritériá a podmienky TÜV a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: Alfa Romeo / Model: 147
Značka: BMW / Model: 3 / Typ: E36


Značka: Citroen / Model: Xsara
Značka: Fiat / Model: Punto / Typ: III


Značka: Fiat / Model: Stilo
Značka: Ford / Model: Fiesta / Typ: MK5


Značka: Honda / Model: Civic
Značka: Opel / Model: Astra Coupé


Značka: Peugeot / Model: 206
Značka: Seat / Model: Leon


Značka: Renault / Model: Megane II
Značka: Seat / Model: Ibiza


Značka: VW / Model: Golf 3
Značka: Citroen / Model: C4...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.

Tu sme vám pripravili ešte trošku Carzoňáckej erotiky:Kompletná ponuka firmy Carzone Specials je pochopiteľne oveľa širšia než môžeme tu opísať alebo vystaviť na našom serveri. Preto sme pre Vás pripravili aj možnosť zakúpenia nového katalógu CARZONE SPECIALS 2005 + MAGAZINE 2005. Táto tuningová učebnica + erotický šlabikár na takmer 130 stranách môžu byť Vaše len za 99,- Sk. Objednajte si tento katalóg a radi Vám ho poštou zašleme.

Kúpiť si môžete katalóg rovno tu:

preview
preview
katalog
Objednávka katalóguProdukty firmy Carzone Specials si môžete zakúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Aký je váš názor na bodykit Interceptor od firmy Carzone Specials pre Peugeot 206? Nech sa páči, hlasujte:Ak sa chcete o firme Carzone Specials a ich výrobkoch dozvedieť a úpravách ešte viac, tak mrknite aj na naše podstránky:

CARZONE Tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Ford vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

PEUGEOT tuning


Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 18895x    hodnotenie: 37/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt