support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Handsfree do auta - Parrot - kvalita za super ceny pre Vás

Handsfree do auta - Parrot - kvalita za super ceny pre Vás

21.Feb.2010
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Určite každý z nás už riešil „problematiku“ telefonovania v aute. Najvhodnejším riešením je asi v aute netelefonovať vôbec, no čo ak je to veľmi dôležité, resp. súrne? Prichádzajúci hovor by nás mal prinútiť zastaviť niekde na krajnici a hovor si vybaviť, no aj tu sa vynára otázka, čo ak sa niekam ponáhľame alebo situácia na ceste nám skrátka neumožní zastaviť? V tom prípade je jedinou odpoveďou hands free sada do auta, najlepšie nové modely s integrovanou bluetooth technológiou.

Bluetooth hands free sady sú v poslednom čase veľmi obľúbenými pomocníkmi na cestách, keďže telefonovanie za volantom je u nás zakázané a pomerne intenzívne sankciované. No na druhej strane, položme si ruku na srdce, telefonovanie za volantom je aj dosť nebezpečná záležitosť, v zime ani nehovoriac. Bluetooth hands free sady do auta vám tak umožňujú plne sa venovať šoférovaniu, nezamestnávajú vaše ruky a niektoré modely aj dobre vyzerajú. Inštalácia nie je vôbec zložitá, zvládne ju azda každý sám.

Veď nie náhodou sa hands free prekladá ako „voľné ruky“, teda k telefonovaniu ich nebudete vôbec potrebovať a namiesto toho môžu celý čas ostať na volante a venovať sa tak riadeniu. Akokoľvek sa na túto problematiku pozeráme, tak nielen bluetooth hands free sady do auta sú neuveriteľne chytrým vynálezom.

HANDS FREE DO AUTA - PARROT


Popis doplnkuMOC s DPH
preview
katalog
Objednať
Parrot Minikit Univerzálna prenosná handsfree bluetooth súprava vhodná pri častej zmene vozidla. 64,- €
(1928,-Sk)
sada
preview
katalog
Objednať
Parrot Minikit Slim Parrot Minikit Slim je prenosná handsfree sada s veľmi kompaktnými rozmermi, obzvlášť svojou štíhlosťou.Toto handsfree je ideálne ako pre domáce použitie, tak aj pre použitie do vozidla, kde je možné ho pripnúť aj na slnečnú clonu. 78,50€
(2365,-Sk)
sada
preview
katalog
Objednať
Parrot Minikit Slim Chick Parrot Minikit Slim Chic je prenosná handsfree sada s veľmi kompaktnými rozmermi, obzvlášť svojou štíhlosťou. Toto handsfree je ideálne ako pre domáce použitie, tak aj pre použitie do vozidla, kde je možného ho pripnúť aj na slnečnú clonu. Špeciálny dizajn ! 78,50€
(2365,-Sk)
sada
preview
katalog
Objednať
Parrot CK3000 Evolution Bluetooth handsfree súprava na namontovanie do prístrojovej dosky 88,50 €
(2666,-Sk)
sada
preview
katalog
Objednať
Parrot CK3100 Handsfree bluetooth súprava je funkciami podobná modelu CK3000 Evolution, no je vybavená aj LCD displejom 128,-€
(3856,-Sk)
sada
preview
katalog
Objednať
Parrot CK3200 Handsfree bluetooth sústava z radu CK obsahuje farebný LCD displej. 158,-€
(4760,-Sk)
sada
preview
katalog
Objednať
Parrot MKi9000 Každá MKi sada je dodávaná s nezávislým RF ďiaľkovým ovládaním - umiestnené tam, kde Vám to vyhovuje. Ďiaľkové ovládanie, ktoré ovládate prstami, vám dáva maximálnu kontrolu. 128,-€
(3856,-Sk)
sada
preview
katalog
Objednať
Parrot MKi9100 Parrot MKi sady ponúkajú výkonnú kombináciu dvojitého externého mikrofónu a nového softvéru, ktorý eliminuje vonkajšie hluky, ako aj hluk z auta s plne obojstrannou a bezozvenovou kryštáľovo čistou konverzáciou. 157,-€
(4730,-Sk)
sada
preview
katalog
Objednať
Parrot MKi9200 Ďalšia jedinečná funkcia - displej Parrotu MKi9100 a MKi9200 je odnímateľný od konzoly pre najvyššiu bezpečnosť. Parrot MKi 9200 je hands-free systém s 2,4" farebným TFT displejom s vysokým rozlíšením. 197,50€
(5950,-Sk)
sadaPARROT CAR AUDIO SYSTEMS


preview
katalog
Objednať
Parrot RKi8400 Parrot RKi8400 je FM/AM RDS autorádio, so všetkými požadovanými pripojeniami pre digitálnu a analógovú hudbu. Je to tiež Bluetooth hands-free sada pýšiaca sa sofistikovanými telefónnymi funkciami. Kompletne zabudovaná do audio systému vozidla. Hudba a konverzácia budú reprodukované cez reproduktory vozidla pre maximálnu kvalitu. 297,50€ (8963,-Sk)
sada
preview
katalog
Objednať
Parrot SK4000 Pre bezpečnú jazdu, má sada Parrot SK4000 funkciu inovatívneho bezdrôtového diaľkového ovládania, ktoré je umiestnené na riadidlách a vie sa prispôsobiť akémukoľvek typu riadidiel.Ľahko umožní prístup k funkciám bez pustenia raididiel: odpovedať, zavesiť, vybrať si zdroj, atď. 151,-€ (4549,-Sk)
sadaPARROT HOME AUDIO SYSTEMS


preview
katalog
Objednať
Parrot Party Parrot Party Bluetooth stereo reproduktory prehrávajú zvukové záznamy z MP3 prehrávača, mobilného telefónu, PC nebo bluetooth zariadenia schopného zaznamenávať alebo prehrávať zvuk. Pre vysokú kvalitu stereo zvuku je použitá najnovšia digitálna technológia 93,50€ (2817,-Sk)
sada
preview
katalog
Objednať
Parrot Party Black Parrot Party BLACK Bluetooth (v čiernom dizajne) stereo reproduktory prehrávajú zvukové záznamy z MP3 prehrávača, mobilného telefónu, PC nebo bluetooth zariadenia schopného zaznamenávať alebo prehrávať zvuk. Pre vysokú kvalitu stereo zvuku je použitá najnovšia digitálna technológia 74,50€ (2244,-Sk)
sada
preview
katalog
Objednať
Parrot PHOTO VIEWER Digitálny LCD foto rámček. Do pamäti PHOTO VIEWERu môže byť uložených až 100 alebo až 500 fotografi v závislosti na veľkosti rámčeku. Fotografie je možné ľubovoľne nastavovať alebo ich nechať rotovať v časových intervaloch (slideshow). Rámček PHOTO VIEWERu je navrhnutý v niekoľkých farebných i materiálových variantoch (drevo alebo imitácia kože), takže je vhodný do každého interiéru. 182,23€ (5490,-Sk)
3,5"

232,03€ (6990,-Sk)
7"
preview
katalog
Objednať
Parrot CONFERENCER Plne integrovaná Internetová komunikácie, najmä vďaka dokonalému integrovanému SKYPE™ rozhraniu. Farebná obrazovka CONFERENCERu zobrazuje telefónny zoznam tak, ako je uložený v zariadení. Samozrejmosťou je nastavenie užívateľa. Vysoká kvalita zvuku je zaručená smerovými mikrofónmi a digitálnym procesorom pre potlačenie echa. Ako všetky iné produkty z dielne Parrot je CONFERENCER 100 % kompatibilný s Bluetooth mobilnými telefónmi/PDA na súčasnom trhu. 271,86€ (8190,-Sk)
sada
preview
katalog
Objednať
Parrot BOOMBOX Pre najvyššiu kvalitu zvuku využíva Parrot BOOMBOX A2DP hudobný profil (digitálna technológia prenosu zvuku). Parrot BOOMBOX má vlastný zosilňovač. Užívateľské nastavení sa robí pomocou ovládacích prvkov umiestnených na hornej strane monobloku. Parrot BOOMBOX je vybavený linkovými vstupmi pre počúvanie hudby i z iných (nieBluetoothových) zariadení. 216,-€ (6507,-Sk)
sada
preview
katalog
Objednať
Parrot SOUND SYSTEM Zostava obsahuje dva samostatné reproduktory s výškovým reproduktorom, jedným stredobasovým reproduktorom a basreflexom, nechýba ani zosilovač. Pre najvyššiu kvalitu zvuku využíva Parrot SOUND SYSTEM A2DP hudobný profil (digitálna technológie prenosu zvuku). Užívateľské nastavenie sa robí pomocou ovládacích prvkov umiestnených na prednej strane reproduktorov. 464,38€ (13990,-Sk)
sada

Parrot SOUND SYSTEM


stereo reproduktorová zostava

Zostava obsahuje dva samostatné reproduktory s výškovým reproduktorom, jedným stredobasovým reproduktorom a basreflexom. Pre najvyššiu kvalitu zvuku využíva Parrot SOUND SYSTEM A2DP hudobný profil (digitálna technológie prenosu zvuku). Parrot SOUND SYSTEM má vlastný zosilňovač. Užívateľské nastavenie sa robí pomocou ovládacích prvkov umiestnených na prednej strane reproduktorov.

Technická špecifikácia:
- dosah až 10 metrov
- Bluetooth: 2.0+EDR modul
- Digitálny dvojkanálový zosilňovač
- 60 W RMS výstup na dvojpásmové repro
- Kmitočtový rozsah: 50 Hz - 20 kHz
- Vstupní signál: audio and MP3*
- MP3* decoder: 192, 160, 128, 112 Kbps
- SBC decoder: 320, 275, 250 and 150 Kbps
- PC software je dodávaný na CD
- Nastavenie: hlasitosť, R/L Balance, Mute
- RCA line-in vstup pre všetky audio zariadenia
- Napájacie napätie: 100 V - 240 V, 50 - 60 Hz
- Rozmery reproduktorov: 19 x 29,5 x 21,5 cm
- Hmotnosť: 4 kg
- Farba: biela lesk (iPod)

Parrot SOUND SYSTEM:


Parrot BOOMBOX


stereo reproduktorový monoblok

Zostava obsahuje 2x výškový reproduktor, 1x stredobasový reproduktor a 2x basreflex. Pre najvyššiu kvalitu zvuku využíva Parrot BOOMBOX A2DP hudobný profil (digitálna technológia prenosu zvuku). Parrot BOOMBOX má vlastný zosilňovač. Užívateľské nastavení sa robí pomocou ovládacích prvkov umiestnených na hornej strane monobloku. Parrot BOOMBOX je vybavený linkovými vstupmi pre počúvanie hudby i z iných (nieBluetoothových) zariadení.

Technická špecifikácia:
- Dosah až 10 metrov
- Bluetooth: 2.0+EDR modul
- Výkon: 60 W
- 1x basswoofer repro, 2x širokopásmové repro
- Kmitočtový rozsah: 80 Hz - 20 kHz
- MP3* decoder: 192, 160, 128, 112 Kbps
- SBC decoder: 320, 275, 250 and 150 Kbps
- RCA line-in vstup pre všetky audio zariadenia
- Napájacie napätie: 100 V - 240 V, 50 - 60 Hz
- Rozmery: 43 x 15 x 22,5 cm
- Hmotnosť: 5,6 kg
- Farba: čierna matná

Parrot BOOM BOX:


Parrot CONFERENCER


Stolná Bluetooth hadsfree súprava pre konferenčné hovory v atraktívnom designe, s displejom, klávesnicou a integrovanými mikrofónmi a reproduktorom.

Plne integrovaná Internetová komunikácie, najmä vďaka dokonalému integrovanému SKYPE™ rozhraniu. Farebná obrazovka CONFERENCERu zobrazuje telefónny zoznam tak, ako je uložený v zariadení. Samozrejmosťou je nastavenie užívateľa. Vysoká kvalita zvuku je zaručená smerovými mikrofónmi a digitálnym procesorom pre potlačenie echa. Integrované dobíjacie batérie umožňujú momentálnu prevádzku i bez prívodu elektrickej energie. Po spárovaní s mobilným zariadením príde k synchronizácii telefónnych adresárov (ako u všetkých produktov Parrot) a je teda možno vytáčať a robiť konferenčné hovory priamo z CONFERENCERu.
Ako všetky iné produkty z dielne Parrot je CONFERENCER 100 % kompatibilný s Bluetooth mobilnými telefónmi/PDA na súčasnom trhu.

Technická špecifikácia:
- Plne kompatibilné s Bluetooth zariadeniami: mobilní telefóny, PDA, PC
- Plný duplex
- Výborne ošetrené špecifické echo
- Optimalizované pre všetky druhy miestností
- Kvalitný farebný LCD displej TFT
- Rozlíšenie: 160 x 128 bodov
- Počet farieb: 262 144
- Ošetrené ukladanie súkromných telefónnych zoznamov
- Jednoduché užívateľské ovládanie
- Plne integrované SKYPE™
- Vysoká citlivosť mikrofónov v dosahu 360°
- 5W dynamický reproduktor
- Množstvo kontaktov: 6000 maximum
- Konektivita: Bluetooth, SKYPE ™ cez USB dongle
- Režim: Normálny – pohotovosť – Power ukladá
- Vstavané 3 vysoko-kapacitné Ni-MH dobíjacie batérie
- Doba prevádzky: až 10 hodín
- Dobíjanie: 4 hodiny
- Rozmery: 27,7 x 25,5 x 5,5 cm
- Hmotnosť: 641 g


Parrot CONFERENCER:


Parrot PHOTO VIEWER


Bluetooth foto rámček určený k prehliadaniu fotografií z mobilného telefónu/PDA, z PC alebo iného mobilného zariadenia.

Digitálny LCD foto rámček. Do pamäti PHOTO VIEWERu môže byť uložených až 100 alebo až 500 fotografi v závislosti na veľkosti rámčeku. Fotografie je možné ľubovoľne nastavovať alebo ich nechať rotovať v časových intervaloch (slideshow). Rámček PHOTO VIEWERu je navrhnutý v niekoľkých farebných i materiálových variantoch (drevo alebo imitácia kože), takže je vhodný do každého interiéru. Môžete ho zavesiť alebo ho voľne postaviť. Pri zmene orientácie rámčeku sa automaticky prispôsobí zobrazená fotografia na výšku i na šírku.

Technická špecifikácia:
- Zabudovaný svetelný senzor
- Kompatibilní formáty: JPEG
- Automatická rotácia obrázkov pri horizontálnej alebo vertikálnej orientácii rámčeku
- Automatická úprava veľkosti a vycentrovanie obrázku
- Menu: režim prehliadania, mazania, premiestnenia (určenia pozície fotografie), voľba jazyka, možnosť nastavenia času zapnutia/vypnutia, nastavenie 3 osobných profilov pri zobrazovaní
- Montáž: voľne stojaci alebo k zaveseniu na stenu
- Design rámčekov: drevo alebo imitácia kože
- Napájacie napätie: 100 V - 240 V, 50 - 60 Hz
- Efektívna veľkosť LCD: 3,5 palca a 7 palcov
- LCD TFT s vysokým rozlíšením: 320 x 234 bodov pri 3,5“ modeli (720 x 480 bodov pri 7“ modeli)
- 262 144 farieb
- Vnútorná pamäť: 32 MB pri 3,5“ modeli (512 MB pri 7“ modeli)
- operačná pamäť SDRAM 128 MB
- Přibližný počet uložených fotografií: až 100 pri 3,5“ modeli (až 500 bodov pri 7“ modeli)
- Vstavaný Bluetooth: verzia 1.2 pri 3,5“ modeli (verzia 2.0 +EDR bodov pri 7“ modeli)
- Rozmery: 8,6 x 10,6 x 1,5 cm pri 3,5“ modeli (21 x 16,5 x 2 cm bodov pri 7“ modeli)
- Hmotnosť: 260 g pri 3,5“ modeli (490 g bodov pri 7“ modeli)
- Bluetooth profil podporuje: FTP, OPP a BIP
- Dosah až 10 metrov, nevyžaduje trvalé spárovanie
- Software možno prehráva cez Bluetooth

Parrot PHOTO VIEWER:


Čo poviete na výrobky Parrot?Viac informácií k výrobcovi PARROT nájdete na našej podstránke:

PARROT


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Autor textov: Ján Kaduk
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 36224x    hodnotenie: 236/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt