support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo parkovacie systémy Parkovací asistent wi-fi - s kontrolou tlaku v pneumatikách – ´Parkboy V´ od in.pro. logo pneumatiky

Parkovací asistent wi-fi - s kontrolou tlaku v pneumatikách – ´Parkboy V´ od in.pro.

05.Feb.2011
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Aj ten najskúsenejší vodič niekedy potrebuje pri parkovaní pomoc. Jednoducho existujú situácie, kedy skúsenosti nestačia a od škody na aute delí vodiča len pár centimetrov. Nehovoriac o tom, že tie najextrémnejšie prípady parkovania zaberú pomerne dosť času, zbytočne. Navyše, ak nemáte čas skontrolovať si tlak v pneumatikách kvôli bezpečnosti pri jazde, môže sa váš celkom bežný automobilový deň zmeniť na nepríjemný súboj s časom a nervami. Renomovaný nemecký výrobca autoplnkov, firma in.pro. však prichádza s riešením, ktoré poteší každého majiteľa auta bez sériovo montovanej parkovacej asistencie. A nielen to.

Najnovší produkt nemeckej firmy in.pro. nesie názov Parkboy V. Poznáte to, drahé hotely si najímajú poslíčkov, ktorých úlohou je parkovanie vozidiel hostí hotela. Parkboy V má podobnú funkciu – v maximálnej možnej miere vám uľahčí parkovanie v hocijakej situácii a na hocijaké miesto, keď sa vaše vozidlo dokáže vtesnať. Parkovací asistent Parkboy V je vybavený štvoricou vysokocitlivých senzorov (40 kHz) umiestnených v zadnej časti a ďalšou štvoricou v časti prednej (na požiadanie), ktoré na centimeter presne merajú vzdialenosť objektov od nárazníka a to všetko premietnu na interiérový displej s nastaviteľnou farbou podsvietenia.

Nespornou výhodou tohto systému je fakt, že nie sú potrebné žiadne špeciálne znalosti k namontovaniu a spojazdneniu tohto pomocníka. Senzory s hlavnou jednotkou nie sú spojené káblom, ako sme zvyknutí pri parkovacích senzoroch, ale asistent Parkboy V vyžíva bezdrôtovú Wifi technológiu k prepojeniu senzorov s hlavnou jednotkou. Aby toho nebolo málo, môže byť váš parkovací poslík Parkboy V vybavený dodatočnou štvoricou senzorov na meranie tlaku v pneumatikách, pre každú zvlášť. Ak tlak klesne pod istú hodnotu, systém vás na to ihneď upozorní.

Systém taktiež neustále zobrazuje aktuálny stav tlaku pre každé koleso zvlášť. Nie je to len zvýšenie pohodlnosti, ale taktiež bezpečnosti, pretože nízky tlak v pneumatikách môže spôsobiť vážne problémy, končiace často krát dopravnou nehodou. Parkboy V ale myslí na všetko!

Výhody parkovacieho asistenta Parkboy V:
- pohodlné a bezpečné zaparkovanie vášho vozidla
- rýchle a včasné zareagovanie v kritickej situácii
- žiadne káble – spojenie senzorov a hlavnej jednotky je prostredníctvom bezdrôtovej technológie Wifi
- interiérový displej zobrazujúci všetky potrebné informácie, s nastaviteľnou farbou podsvietenia
- dodatočné štyri senzory pre meranie tlaku v pneumatikách
- parkovací asistent s dodatočnou kontrolou tlaku v pneumatikách
- osem vysokocitlivých senzorov pracujúcich na frekvencii 40 kHz

PARKOVACÍ ASISTENT WI FI - IN PRO


parkovací asistent bezdrôtový wi fi in.pro.

Parkovací asistent in.pro. (4 senzory):

katalog
Parkovací asistent in.pro. 4-senzorový za 429,-€ / sada

Parkovací asistent in.pro. (8 senzorov):

katalog
Parkovací asistent in.pro. 8-senzorový za 549,-€ / sada

..................................................................................................................................
..................................................................................................................................

Aktuálny cenník výrobkov od firmy IN.PRO. si stiahnite tu:

preview
download
[ 430 Kb ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.


Aktuálny katalóg od firmy IN.PRO. si stiahnite tu:

preview
download
[ 47,5 MB ]
In.Pro. logo

Majú autá duše? Môže byť karoséria eroticky príťažlivá? Môže byť 80 km otvorenej diaľnice lepšie, než opera? Prečo naše ženy začínajú žiarliť na našu prácu po 22. rokoch?

V roku 1978 v Nemecku, okná na automobiloch boli otvárané a zatvárané manuálne – periodicky! Elektricky ovládané okná boli len pre „vyššiu“ skupinu šoférov. Avšak bol to problém, ktorý sa dal jednoducho vyriešiť.

„Elektrické okná pre každého, určené pre každý typ auta“. S touto ideou prišiel Jörg Knoblich, koncept orientovaný na zákazníka sa stal realitou – okamih narodenia firmy In.Pro.

Dnes, po vyše dvadsiatich rokoch a viac ako 120 000 kitov elektrických okien, prispievajú na pohodlí celej posádky auta. Spolu s elektricky ovládanými oknami prišli aj iné užitočné doplnky v interiéry, komforte, bezpečnosti a ochrany vozidla.

Na začiatku boli obavy z predaja týchto automobilových prvkov a doplnkov, distribuovaných firmou In.Pro., no štatistika predaja z minulého roka hovorí za všetko – 12 miliónov eur. V roku 1996 prišla certifikácia ISO a nové výrobné priestory o celkovej rozlohe 3,400 m2. Dnes firma In.Pro. zamestnáva vyše 40 ľudí a v jej vlastníctve je aj reklamná agentúra.

Nový 196-stranový katalóg je pripravený pre oči verejnosti. Tešiť sa môžete na nové, inovatívne produkty, ktoré sa stanu skutočnou lahôdkou. História je niekde blízko svojho konca a elektricky ovládané okná budú vždy súčasťou tohto príbehu. S tým môžete počítať!

Váš názor na bezdrôtového parkovacieho asistenta od firmy in.pro.?


Viac informácií k tejto novinke vám radi poskytneme. Zoznam článkov o Parkovacích systémoch nájdete tu:

PARKOVACIE SYSTÉMY


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy IN.PRO., tak navštívte našu podstránku:

IN.PRO.


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Milan Dzadík
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 17414x    hodnotenie: 1/5, 4 hodnotenia


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt