support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

Paris Tuning Show 2004

Paris Tuning Show 2004

10.Mar.2004
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Dátum podujatia: 26. február až 01. marec 2004
Miesto konania: Parc du Bourget, Paríž, Francúzsko

Tuning vo francúzskom rytme rozvášnenej harmoniky zatiaľ úspešne prezentoval len režisér Luc Besson vo filmoch TAXI o prekliato rýchlom Peugeote 406. Inak by sa o francúzskom tuningu nijako zvlášť, aspoň medzi českými tunermi, nevedelo. Avšak ani Francúzi nezostávajú pozadu, vrhli sa s chuťou do diela a začali organizovať Paris Tuning Show. Napriek tomu že by sa parížsky usporiadatelia tuning show mohli od svojich nemeckých susedov vo vystavovaní čo to priučiť, Francúzi zrejme nabrali správny vietor do plachiet a začínajú odvracať utkvelú predstavu, že o tuningu v hlavnom meste na francúzskej pôde nie je veľmi veľký záujem. "Le Paris Tuning Show 2004" totiž prilákala do výstavného parku v Paríži presne 131.084 návštevníkov (...tých sme samozrejme nepočítali :), medzi ktorými sme nechýbali ani my.

Päťdenná výstava tuningu a doplnkov začala vo štvrtok 26. februára a po piatich dňoch skončila úspešnou bilanciou 34% nárastom návštevníkov oproti minulému roku. Jediná hala vystavovateľov o výmere 33 tisíc metrov štvorcových neposkytla žiadne extra noviny, o ktorých by sa už skôr nepísalo, napriek tomu snaha usporiadateľov vyústila v účasť 155 vystavovateľov, čo je od roku 2003 devätnásťpercentný nárast. Francúzsky trh ovláda päť veľkých firiem a tuning rozhodne v tejto zemi nedominuje automobilovému priemyslu, prezradili nám manažéri firiem P&A TUNING a ESQUISS. Medzi vystavovanými vozidlami nechýbali v Paríži úpravy vozidiel Opel, Renault, Peugeot, Honda, Toyota a ďalších svetových výrobcov...

Tuning show v Paríži je najväčšia akcia v hlavnom meste Francúzska vôbec. Už pre tento titul by možno mohli usporiadatelia v nasledujúcich rokoch návštevníkom ponúknuť omnoho viac.

Kompletnú galériu obrázkov francúzskeho tuningu z výstavy nájdete tu:Poznáte aj vy túto tuning show? Boli ste ju už niekedy navštíviť? Hlasujte:Viac o tejto každoročnej výstave sa dozviete na stránkach organizátora:

PARIS TUNING SHOW


Viacej informácii k tejto výstave vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk
zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Valid HTML 4.01! Valid CSS!Tento dokument bol prečítaný 12417x    hodnotenie: 47/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt