support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo potahy Novinky od Simoni Racing: poťahy na volant a sedadlá, arómy do auta a rôzne dekoračné prvky logo interier

Novinky od Simoni Racing: poťahy na volant a sedadlá, arómy do auta a rôzne dekoračné prvky

06.Jul.2014
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Talianska spoločnosť Simoni Racing rozširuje svoju ponuku o nové dekoračné prvky určené do interiéru vozidla. Počítajte s kvalitným spracovaním a originálnym dizajnom, ktorý vášmu autu dodá šmrnc. Vylepšiť si interiér svojho auta môžete presne podľa svojich predstáv, výrobky od Simoni Racing sú veľmi pestré a neopozerané.

Firmu Simoni Racing už určite poznáte. Ak vám z akéhokoľvek dôvodu tento názov nič nehovorí, tak vedzte, že ide o taliansku firmu, ktorá sa už dlhé roky venuje výrobe a distribúcii tuningových autodoplnkov. Hovoriť môžeme o dieloch, ktoré vaše auto vylepšia zvonku aj zvnútra a sú medzi úpravcami dlhodobo veľmi obľúbené. Vďaka neprebernému množstvu rôzneho príslušenstvo si môžete auto upraviť presne podľa vašich predstáv. Čo pribudlo tentoraz? V ponuke nájdete nové dekoračné hlavy na radiace páky, nové poťahy na sedadlá a volant, pribudla tiež nová aróma a vizuálnu stránku zovňajška vášho auta si môžete vylepšiť novou koncovkou výfuku.

Nové dekoratívne hlavy na radiacu páku


Zdá sa vám byť originálna hlava radiacej páky vášho auta príliš fádna a obyčajná? Riešenie je veľmi jednoduché. Aj v ponuke doplnkov Simoni Racing nájdete rôzne hlavy na radiacu páku, ich montáž je veľmi jednoduchá a pozornosť pritiahnu svojim zaujímavým spracovaním. V ponuke nájdete rôzne motívy, pričom niektoré sú naozaj extravagantné a veľmi nápadité. Z nových typov môžeme spomenúť najmä motív hracej kocky, lebky, či elegantnú chrómovú hlavu radiacej páky v retro štýle.

Poťahy na sedadlá a na volant


Nemalé zastúpenie v ponuke autodoplnkov od Simoni Racing majú poťahy na sedadlá. Tie sú dodávané vo viacerých prevedeniach, s rôznymi farbami a vzormi. Spoľahlivo ochránia sedadlá vášho auta a spestria jeho interiér. Predávané sú v rámci viacdielnych univerzálnych setov. K dispozícii sú pritom aj rôzne praktické poťahy na volant, aj v tomto prípade je na výber z viacerých druhov a farieb, vybrať si teda môžete presne podľa svojich potrieb.

Osviežovače vzduchu do auta


Simoni Racing rozširuje aj ponuku osviežovačov do auta. Vďaka nim dokážete rýchlo vyčarovať v interiéri auta skvelú atmosféru. Na výber je teraz aj zo štyroch nových parfémov do auta, ktoré rýchlo prevoňajú vnútrajšok vášho auta. K dispozícii sú rôzne svieže arómy.

Športové koncovky výfuku


Rozšírenie ponuky autodoplnkov nastalo aj v prípade koncoviek výfuku. Ide o jednoduchý a veľmi obľúbený spôsob vylepšenia, ktorý vášmu autu dodá športovejší vzhľad a lepší zvukový prejav. Novinkou je okrúhla koncovka výfuku Titanium s priemerom 89 mm a dĺžkou 150 mm. Inštalácia tejto koncovky výfuku pritom nie je vôbec zložitá. Prispôsobená je na vstupný priemer 57 mm a na výfuk sa upevňuje pomocou trojice skrutiek.

Hlavné výhody autopríslušenstva Simoni Racing:
- Kvalitné spracovanie
- Originálny dizajn doplnkov
- Pre exteriér aj interiér vozidla
- Univerzálne
- Dlhodobo obľúbené medzi tunermi
- Dodajú vášmu autu štýlový vzhľad


SIMONI RACING - DEKORATÍVNE HLAVY NA RADIACU PÁKU, POŤAHY NA SEDADLÁ A VOLANT, OSVIEŽOVAČE VZDUCHU, ŠPORTOVÉ KONCOVKY VÝFUKU


interiérové doplnky simoni racing dekorativne hlavy radiacej paky potahy na volant sedadla sportove koncovky vyfuku osviezovace vzduchu

Audodoplnky značky SIMONI RACING si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Váš názor na autodoplnky od svetoznámeho výrobcu SIMONI RACING? Hlasujte tu:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým výrobkom od firmy Simoni Racing, tak navštívte našu podstránku:

SIMONI RACING


Viac informácií k tejto téme vám radi poskytneme. Zoznam článkov o interiérových doplnkoch nájdete na našej podstránke:

INTERIÉROVÉ DOPLNKY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
a Slavomír Majerník
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 7008x    hodnotenie: 10/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt