support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo peugeot Pakfeifer tentokrát na francúzsky spôsob – Peugeot 206 ! logo peugeot

Pakfeifer tentokrát na francúzsky spôsob – Peugeot 206 !

21.Apr.2006
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Sériový Peugeot 206


Peugeot 206

Peugeot 206 je obľúbeným autom vhodným najmä na prevoz v meste. Jedná sa o malý hatchback disponujúci skvelou ovládateľnosťou a obratnosťou. Obľúbenosť dokazuje aj fakt, že v roku 2002 sa stalo najpredávanejším modelom.

Peugeot 206 má veľa tvárí a to od lacnejších modelov s menším objemom motora a slabšou výbavu Urban, až po športovú verziu so slušným výkonom a bohatou príplatkovou výbavou v ktorej nájdeme aj napr. predné športové sedačky, metalízu, hliníkové disky, kožený interiér atp.

Jednou z nevýhod je hlučný motor, ktorý môže znepríjemniť cestu na väčšie vzdialenosti a malý priestor pre pasažierov a batožinu.

Peugeot 206 si môžete dopriať s benzínovým motorom 1,4e, alebo s dieselovým motorom HDi taktiež s obsahom 1,4 litra ale aj s 1,6HDi. Karoséria sa predáva 3 a 5 dverová.

Pakfeiler Peugeot 206


Pakfeifer Peugoet 206
Peugeot 206 je známe ako veľmi vhodný adept na tuning. Malý hatchback v jednoduchom prevedení a taktiež s celkom zaujímavými výkonnostnými parametrami hlavne pri v športových verziách, dosť dôvodov prečo upravovať. Chlapci z Pakfeileru taktiež neváhali a ukázali svetu svoj názor na to, ako má 206-ka vyzerať.

Firma Pakfeiler vždy podá upravovanému autu tú najviac športovú a streetracingovú podobu. Výnimkou sa nestal ani Peugeot 206. Aj tu nás zachvátia prepracovanosť tvarov a výborné aerodynamické vlastnosti celého bodykitu.

Dominantou sa stal „prekopaný“ predný nárazník, ktorý zaujme nielen nefalšovaným športovým vzhľadom a výborne vyriešenými sacími otvormi, ale výborným lícovaním s karosériou a celkovou dokonalosťou.

Inak na tom nie je ani kapota vybavená plne funkčnými odvetrávacími a nasávacími otvormi a vpredu ukončená „agresívnou“ podobou masky doplnenou mračítkami.


Fotky upraveného malého auta Peugeot 206 firmou Pakfeifer:


Pakfeifer Peugeot 206
Ďalším skvelým doplnkom je aj strešný nasávač, notoricky známy z áut WRC a tunerská klasika, bočné zrkadlá typu M3.

Veľmi zaujímavým dizajnom disponujú podprahy opticky znižujúce a rozširujúce a hlavne usmerňujúce vzduch správnym smerom.

Kapitolou samou o sebe je zadok. Hneď mi bolo jasné, že dačo podobné som ešte nevidel. Pakfeiler znova zaútočil originalitou a kvalitou.

Tvar unikátneho zadného nárazníku nebráni prúdeniu vzduchu a pôsobí príjemne decentne a športovo. Nájdeme v ňom výborne umiestnené dva koncové tlmiče výfuku pôsobia dojmom trysiek pripravených zarevať a odpáliť malú 206-ku čo najrýchlejšie dopredu.

Aerodynamický prítlak poskytuje dvojité krídlo na veku kufra a dokonalý vzhľad dotvárajú číre zadné svietidlá. Všetko toto podčiarkujú exkluzívne disky od talianskej firmy MOMO.

Keď si tak zhrniem všetky prvky, tak si poviem, že na bodykite tohto auta už fakt nič nechýba. Vidno, že firma Pakfeiler vždy prinesie niečo nové a preto sa teším na ich ďalšie výtvory.

V ponuke máme nasledovné diely:

Popis doplnkuMOC s DPH
- predný nárazník s mriežkami:16.960,-Sk / ks
- bočné prahové nadstavce s otvormi:9.990,-Sk / sada (2 ks)
- zadný nárazník s mriežkami:17.850,-Sk / ks
- bočné prahové nadstavce (pre 3-dv. verziu):10.640,-Sk / sada (2 ks)
- zadné krídlo "WRC-LOOK" na 5. dvere:8.480,-Sk / ks
- mega nasávač vzduchu na predné kapotu "F3V-LOOK":11.050,-Sk / ks
- predná športová maska chladiča:2.270,-Sk / ks
- športový výfukový systém "TWIN-STAINLESS-STEEL" 100mm:25.630,-Sk / sada
- strešné krídlo:4.170,-Sk / ks
- športové zrkadlá, 7 rôznych typov a tvarov:už od 799,-Sk / sada (2 ks)


Dúfame, že sa tieto doplnky budú páčiť všetkým majiteľom tejto značky auta ale i ostatným entuziastom a fanúšikom tuningu. Dodacie lehoty na výrobky od firmy Pakfeifer sa pohybujú okolo 10 dní odo dňa objednávky, pokiaľ tieto nie sú na sklade alebo vyrobené. Pri špeciálnych objednávkach a výrobkoch na zákazku sa dodacie lehoty určujú osobitne. Na všetky tieto výrobky poskytujeme plnú záruku (24 mesiacov). Vzhľadom k tomu, že sa pri väčšine týchto výrobkoch jedná o náročnejšie montáže tak vám odporúčame zveriť montáž špecializovaným firmám, ktorých je na Slovensku zaiste dosť.

Kompletný cenník výrobkov od firmy Pakfeifer si stiahnite tu

preview
download
[ 332 KB ]

Chceli by sme vás ale upozorniť na jednu skutočnosť, že isté ceny v týchto cenníkoch už nemusia byť najaktuálnejšie. Niektoré sa pomenili smerom hore, zvyčajne ale dole. V prípade aktuálneho dopytu vás prosíme nás pre kontrolu kontaktovať.

Všetky spojlery od firmy Pakfeifer si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)


preview
Pakfeifer sa už vyše 30 rokov venuje exkluzívnej výrobe a predaju veľmi kvalitných spojlerov a plastov. Firma sídli vo Viedni, teda hlavnom meste Rakúska. Bola založená v roku 1972. V jej ponuke nájdete spojlery, ktoré máloktorý úpravca dodáva a to najmä pre japonské značky. Má v ponuke napríklad extrémne nárazníky na autá značiek HONDA, MAZDA, MITSUBISHI, NISSAN, SUBARU, SUZUKI a TOYOTA. Nezabúda však ani na väčšinu značiek európskej produkcie, okrem iných napríklad AUDI, CITROEN, OPEL, PEUGEOT a VW. Firma dodáva jednak samostatné spojlery a nárazníky, ale taktiež celé montážne sady, teda bodykity alebo sady spojlerov na konkrétne auto.

Firma Pakfeifer je zatiaľ špecialistom iba na zovňajšok auta. Ich úpravy sa teda týkajú najmä športových nárazníkov, spojlerov, masiek, prahov, krídiel, líšt, kapôt, nasávačov, výdychov a množstva iných plastov v najvyššej kvalite. Všetky ich výrobky sú samozrejme certifikované a homologizované v EÚ a spĺňajú aj náročné kritéria a podmienky nemeckého TÜV (Technischer Überwachungs-Verein) a DEKRA (Deutscher Kraftfahrzeug-Überwachungsverein).

Tu ešte krátky výber z ich ostatného sortimentu spojlerov a „body kitov“:

Značka: HONDA / Model: Civic Coupe / Typ: EJ1-2
Značka: HONDA / Model: CRX Targa / Typ: EG2-EH6
Značka: HONDA / Model: Prelude / Typ: BB1-2-3
Značka: MAZDA / Model: 323 / Typ: FBJ
Značka: MAZDA / Model: MX3
Značka: MISTUBISHI / Model: Eclipse
Značka: NISSAN / Model: 300 ZX
Značka: TOYOTA / Model: Celica / Typ: T20

Značka: VW / Model: Golf 4

...a množstvo ďalších doplnkov pre ostatné modely hore uvedených značiek áut.


Produktový katalóg PAKFEIFER 2005
(PDF dokument)
preview
download
[ 20,4 Mb ]


Výrobky od firmy Pakfeifer si môžete kúpiť a nechať namontovať aj u takmer všetkých našich partnerov po celom území Slovenska:

ZOZNAM DÍLEROV


Ako sa vám páči tento upravený malý „Francúz“ ? Hlasujte, nech vieme aj vašu mienku:


Ak chcete ešte viac informácií k jednotlivým úpravám od firmy Pakfeifer, tak navštívte našu podstránku:

PAKFEIFER tuning


Viac informácií k možným úpravám áut značky Peugeot vám radi poskytneme. Zoznam článkov o autách tejto značky nájdete tu:

Peugeot tuning


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Patrik Sabo
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Martin Vyšný

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 35527x    hodnotenie: 129/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt