support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo pagani Pagani Zonda Roadster F – karbónový špeciál logo pagani

Pagani Zonda Roadster F – karbónový špeciál

17.Mar.2006
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Pagani Zonda Roadster F
Motor 7,3 liter AMG V12, výkon 650 hp pri 6200ot/min, zrýchlenie 0-100km/h za 3,6 sekundy, maximálna rýchlosť 360km/h !!!

Automobilka Pagani je pyšná na predstavenie svojho nového pokladu prírastku v rodine označujúcim pod menom Roadster F. Roadster F je ručne robená limitovaná séria v počte 25 kusov v ateliéri Pagani. Je to jeden z najlepších rýchlych automobilov bez strechy. Roadster F ostáva vybavený jazdeckou schopnosťou a výkonnosťou coupe, rozšírený a zosilnený pre potešenie a radosť z jazdy s „jemným“ vánkom vo vlasoch.

Ďakovanie za originálnu strechu vyrobenú z karbónového vlákna, ktorá je odstrániteľná v pár sekundách, a daň za použitie karbónu pre konštrukciu podvozku a šasi, karosérie a interieru bolo možné udržovať váhu 1230kg, ktorá je v pomere váha/výkon 1,89Kg/1k pre ,,clubsport,, verziu. Ľahká a tuhá karoséria, ktorá je poháňaná mocnou silou 7,3 litrového motoru dodávaného firmou AMG pod označením AMG V12 so silou 650koní a 780Nm je schopná vystreliť z 0-200km/h za 9,8sekúnd a pár okamžikov na to presahuje hodnotu 300km/h.

Pagani Zonda Roadster F
Roadster F, krása a sila, ktorá sa zlúči spolu so špeciálne tvarovanými líniami. Je to kľukatá a aerodynamická karoséria, ktorá je oholená od ostrých hrán a ukazuje nám iba čisté a elegantné línie, ktoré vynímajú tu pravú krásu tohto auta a jeho pravý lesk. Tento nám dáva možnosť sa pozrieť na mimoriadny potenciál tohto auta.

Z kokpiktu môžete mať potešenie. Je veľkolepý, nezvyčajne priestranný čím nám poskytuje úžasný výhľad vpred, ktorý sa v triede supercar len tak často nevidí. S rukami na volante máte potešenie jazdiť v krásnom prostredí.

Ďaleko presahuje väčšinu vášho očakávania so zmiešaním karbónu mäkkej kože a samozrejme do zrkadlova vyleštený hliník, ktorého je dosť.

Precízne náradie menom Zonda F vyzerá ako zhluk respektíve práca ako od švajčiarskeho hodinára. To nám odhaľuje čistú rasu talianskeho auta druhu GT. Mix osobnosti, zmyselnosti s agresivitou a magnetickou krásou v jednom, ktoré môžete ľahko vychutnávať v podobe jazdy pozdĺž krásneho pobrežia v Monte Carle, alebo rútenie sa na okruhoch v Le Mans.

Všetka táto manipulácia ide s neuveriteľnou jemnosťou a ľahkosťou. Je výkonná, spôsobilá, úprimná a tak pravá. Na každú vašu reakciu na váš ohlas dostávate jasnú a presnú odpoveď v podobe neuveriteľnej sily ukrytej v tomto aute.

Roadster F „nie je“ racecar, je to šperk, ručné remeslo vychádzajúce od talianských dizajnérov. Jeho krása sa otáča okolo emócií a majstrovského diela. Vyžaruje z neho sila a rýchla jazda. Veľmi rýchla...Podobá sa bitiu srdca na dosah duše a lásky...

Pagani Zonda Roadster F v plnej sile:

Čo hovoríte na tento superšportiak z Talianska? Prosím, hlasujte:


Viac informácií k tejto špecialitke z Talianska sa dozviete na stránkach výrobcu:

Pagani


Viac informácií k tomuto monštru na štyroch kolesách, vám radi poskytneme.

Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náś online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív COBRA TUNING.sk s.r.o.

Autor textov: Ivan Hadviger
Obrázky, kontrola: Slavomír Majerník
Finálna úprava: Peter Kuttner

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 17282x    hodnotenie: 33/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt