support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo ochrana Ochranné ozdobné lemy na blatníky od Globmel – ochrana laku pred poškodením a hrdzou logo ochrana

Ochranné ozdobné lemy na blatníky od Globmel – ochrana laku pred poškodením a hrdzou

23.Dec.2012
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Úprava blatníkov nemusí spočívať iba v ich rozširovaní. Nemenej dôležitá je aj účinná ochrana týchto partií, ktoré sú často vystavené nečistotám z ciest. Ochranné lemy, ktoré vám dnes predstavíme, vaše auto zároveň vylepšia aj po vizuálnej stránke. Firma Globmel, ktorá je známa výrobou kvalitných lemov blatníkov, ich ponúka určite aj pre vaše auto.

Ozdobné chrómované blatníky starších Mercedesov sú ich nezabudnuteľnou súčasťou. Nielen tieto, ale aj iné klasické vozidlá ich mali elegantne zvýraznené chrómovými krytmi. Tento elegantný prvok, ktorý plní nielen vizuálnu funkciu, ale aj zvýši ochranu laku si môžete pre svoje auto dopriať aj vy. A nezáleží pritom na veku vášho auta. Ak chcete zvoliť účinnú a dobre vyzerajúcu ochranu blatníkov vášho tátoša, tak ochranné lemy od Globmel môžu byť vynikajúcim riešením.

Nezáleží teda, či máte v garáži staršie alebo novšie auto, Globmel v súčasnosti vyrába ochranné kryty na blatníky pre väčšinu bežne dostupných vozidiel. Tieto ochranné lemy blatníkov sú v súčasnosti vyrábane s rôznymi povrchovými úpravami. Ak sa vám nepozdáva lesklý chróm, zvoliť si môžete matnú čiernu, prípadne zakúpiť si tieto lemy vo farbe karosérie. Lemy blatníkov od Globmel tak môžete dokonalo zladiť so zvyškom svojho auta a dokážu nielen zdobiť, ale aj vyzerať veľmi nenápadne.

Ochranné lemy blatníkov ochránia aj pred hrdzou


Ochranné lemy blatníkov majú viacero funkcií. Vzhľad takto upravených blatníkov však teraz nechajme stranou, okrem toho, že si s nimi môžete ozdobiť auto, majú tieto lemy aj významnú ochrannú funkciu. Práve blatníky sú často vystavené neblahým vplyvom, poškodiť ich môže odletujúci štrk a napríklad cez zimu sa na nich zvykne držať posypová soľ. Lak blatníka sa teda môže ľahšie poškodiť, čo môže prerásť do nepríjemného hrdzavenia. Práve ochranné lemy blatníkov vás týchto starostí spoľahlivo ušetria. Ich nasadenie je veľmi jednoduché a nevyžaduje si návštevu autoservisu. Ako sme už vyššie napísali, vybrať si môžete z troch variant – chrómovej, matnej tmavej a vo farbe karosérie.

Globmel ponúka ochranné lemy blatníkov pre široký okruh vozidiel rôznych značiek, medzi ktorými nechýbajú Škoda, Volkswagen, Volvo, Opel, či Audi. Lemy blatníkov sú dostupné aj pre staršie vozidlá.

Hlavné výhody ochranných lemov blatníkov:
- vylepšia vzhľad vášho auta
- postarajú sa o ochranu blatníkov pred vonkajšími vplyvmi
- vhodné pre staršie aj novšie autá
- vyrábané v chrómovom a matnom prevedení
- možnosť lakovania podľa farby karosérie
- jednoduchá inštalácia
- cenovo dostupný prostriedok ako zabrániť hrdzaveniu blatníkov


Ozdobné ochranné lemy blatníkov od Globmel


ochranné ozdobné lemy kryty na blatníky spojlery chrómové čierne matné farebné ochrana laku pred hrdzou globmel

V ponuke máme širokú paletu ozdobných ochranných lemov na blatníky takmer pre každú značku a model auta.

Aktuálny aplikačný katalóg výrobkov od firmy Globmel si stiahnite tu:

preview
download
[ 0,2 MB ]


Ozdobné ochranné lemy na blatníky od Globmel v chrómovej, čiernej matnej a vo farbe karosérie si môžete objednať tu:

Do poznámky prosíme uviesť značku, model, rok výroby vášho auta a farbu lemov (chróm, čierna matná alebo odtieň farby karosérie vášho auta).

CENA NA DOPYT

katalog
Ozdobné ochranné lemy blatníkov od Globmel

Ozdobné ochranné lemy blatníkov od Globmel - inštruktážne video:Ozdobné ochranné lemy blatníkov od Globmel - ďalšie inštruktážne video:Globmel - ochranné lemy blatníkov si môžete samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)GLOBMEL


Poľská firma Globmel sa už roky venuje výrobe rôznych tuningových dielov, ťažiskom ich ponuky sú ale ochranné lemy pre blatníky rôznych motorových vozidiel. V súčasnosti sú výrobky tejto firmy dostupné prakticky po celej Európe. Ponuka ochranných lemov je mimoriadne široká a nájdete v nich množstvo modelov rôznych ročníkov.

globmel logo

Aký je váš názor na ozdobné lemy blatníkov, ktoré slúžia na ochranu laku karosérie auta pred poškodením aj pred hrdzou, od firmy Globmel ? Nech sa páči, hlasujte tu:Ak chcete ešte viac informácií k výrobcovi Globmel, tak navštívte našu podstránku:

GLOBMEL


Viac informácií o ochrane auta Vám radi poskytneme. Ochranné a bezpečnostné doplnky pre Vaše auto nájdete na našej podstránke:

OCHRANA AUTA


Viac informácií k ochranným lemom blatníkov Vám radi poskytneme. Viac informácií o spojleroch, nárazníkoch, bodikytoch a maskách nájdete v zozname našich článkov tu:

SPOJLERY, NÁRAZNÍKY, BODYKITY, MASKYVolaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 27704x    hodnotenie: 34/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt