support icon
Kontakt
Výber článkov podľa:
typu auta

typu tuningu:

výrobcu tuningu:
Tuning Shop
Aktuality
TUNING
Cobra Tuning
Novinky e-mailom
E-MAIL: odber noviniek e-mailom
Tag cloud
Pomôcky a nástroje
Multimédiá a zábava
Filmy a videoklipy
facebook

Porovnanie cien na Pricemania.sk TOPlist

logo pristroje Športové budíky - palubné prístroje Prosport - ukazovatele tlak turba, teploty, otáčkomer logo interier

Športové budíky - palubné prístroje Prosport - ukazovatele tlak turba, teploty, otáčkomer

05.Aug.2017
zdielať na facebooku vybrali.sme.sk rss odber

Ako dosiahnuť aby ste mali prehľad o všetkých dôležitých informáciách počas prevádzky vášho auta? Nie je nič jednoduchšie ako si zaobstarať dodatočné ukazovatele Prosport, ktoré sú určené predovšetkým pre upravované autá a pretekárske špeciály. Spoločnosť Prosport rozšírila ponuku dodatočných ukazovateľov do interiéru, dostupné sú v rámci produktových línií Prosport Premium, Prosport EVO, Prosport Clear Lens, Prosport Smoke Lens a Prosport Digital.

Dodatočné palubné ukazovatele sú medzi majiteľmi upravených vozidiel veľmi obľúbené, a ak chcete dosiahnuť hladké fungovanie vášho auta, veľakrát sú nevyhnutnosťou. Informovať vás totiž môžu o celom rade dôležitých údajov, ktoré môžete sledovať počas celej jazdy a odhaliť tak prípadné slabiny vášho auta. Palubné prístroje Prosport patria v rámci svojej kategórie medzi tie najlepšie, dostupné sú v rôznych prevedeniach a zaručene si vyberiete tie, ktoré sa k interiéru vášho auta budú najviac hodiť.

Palubné prístroje Prosport Premium


Prídavné ukazovatele Prosport Premium sú určené pre tých najnáročnejších motoristov. Ide o analógové ukazovatele, ktoré sú spracované naozaj precízne a nechýba im možnosť nastavenia hraničnej hodnoty, pri ktorej sa ukazovateľ sfarbí dočervena. Výhodou je aj možnosť nastavenia farby podsvietenia. Vybrať si môžete buď modrú alebo bielu a lepšie tak ukazovateľ zladiť s ostatnými prvkami interiéru. Prístrojom nechýba varovná dióda a možné je aj nastavenie zvukového upozornenia.

V rámci radu Prosport Premium sú dostupné ukazovatele tlaku turba, teploty výfukových plynov, teploty oleja, teploty vody, tlaku oleja, pomeru vzduch/palivo, voltmeter a tiež analógové hodiny.

Palubné prístroje Prosport Evo


Prídavné budíky Prosport Evo vás zaručene dostanú svojim futuristickým vzhľadom. Séria Evo pôsobí veľmi moderne, k dispozícii sú dve rôzne farby podsvietenia – červená a modrá, ľahko tak zladíte vzhľad budíka so zvyškom interiéru vášho auta. Pri zapnutí budíka prebehne scan, teda pohyb ručičky v celom rozsahu spektra.

V rámci radu Prosport Evo sú dostupné ukazovatele tlaku turba, teploty výfukových plynov, teploty oleja, teploty vody, voltmeter, otáčkomer a tachometer s možnosťou prepojenia na GPS snímač (k dispozícii samostatne).

Palubné prístroje Prosport Clear Lens


Ak chcete mať v aute spoľahlivé prídavné budíky za rozumnú cenu, výbornou voľbou sú budíky z radu Prosport Clear Lens, ktoré sa vyznačujú analógovým prevedením a čírym krycím sklíčkom. Tieto budíky sú za každých okolností perfektne viditeľné a vždy vám poskytnú presné informácie. K dispozícii sú aj tri farby podsvietenia – biela, oranžová a červená.

Z Prosport Clear Lens si môžete vybrať prídavný ukazovateľ tlaku turba, ukazovateľ teploty vody, ukazovateľ teploty oleja, voltmeter a ukazovateľ tlaku oleja.

Palubné prístroje Prosport Smoke Lens


Atraktívne prídavné budíky s čiernym podkladom a červenou ručičkou, ktorá vás po každom zapnutí privíta prejdením celého rozsahu (funkcia Scan). Ukazovatele sú vybavené krokovým motorčekom pre čo najväčšiu presnosť. Vďaka bielemu podsvieteniu a čiernemu podkladu budete mať zobrazované údaje vždy prehľadne k dispozícii.

Z Prosport Smoke Lens si môžete vybrať prídavný ukazovateľ tlaku turba (pre benzínové aj dieselové motory), ukazovateľ teploty vody, ukazovateľ teploty a tlaku oleja, voltmeter, otáčkomer, ukazovateľ podtlaku a ukazovateľ pomeru vzduch/palivo.

Prosport Digital


Ako už z názvu vyplýva, ukazovatele Prosport Digital sú vybavené dvoma displejmi, ktoré vám prehľadne zobrazia merané údaje. Najčastejšie sa tieto budíky používajú na meranie tlaku vzduchu na prednej a zadnej náprave – prístroj meria tieto údaje oddelene. Rozsah stupnice je 0 až 15,2 bar a tieto budíky si môžete vybrať buď s modrým alebo červeným podsvietením.

Okrem samotných ukazovateľov Prosport si môžete vybrať aj zo širokej ponuky rôzneho príslušenstva, držiakov a ďalších doplnkov, ktoré vám montáž a používanie týchto prídavných budíkov maximálne uľahčia.

Hlavné výhody budíkov Prosport:
- Na výber z rôznych prevedení
- Športový dizajn
- Cenovo dostupná úprava
- Kvalitné spracovanie
- Jednoduchá montáž
- Balené spolu so snímačom
- Ideálne aj pre športové špeciály
- Rôzne možnosti nastavenia podsvietenia


športové budíky otackometre voltmeter merace tlaku teploty oleja prosport

Tieto digitálne a analógové palubné prístroje Prosport si môžeš samozrejme pozrieť a nakúpiť aj na našom webe:

webshop

Ceny sa dajú zobrazovať v oboch menách, EUR a českých korunách s DPH. Kliknutím na SK alebo CZ vlajku vedľa ceny na danej položke si môžete vždy prepnúť zobrazenie meny. Aktuálny koeficient: 25. Pri jednorazových objednávkach nad 99,-€ s DPH Vám ponúkame DOPRAVU na území Slovenska ZDARMA! Odporúčame preto spojiť Vaše objednávky s priateľmi a známymi. (Nevzťahuje sa na akciový tovar alebo položky vo výpredaji ako aj zásielky kuriérskou službou, nadrozmerné tovary a položky s nadváhou)Viac informácií k iným palubným prístrojom ti radi poskytneme. Tieto nájdeš na našej podstránke:

PRÍSTROJE


Viac informácií ku interiérovým autodoplnkom ti radi poskytneme. Tieto nájdeš na našej podstránke:

INTERIÉR


Viac informácií k iným autodoplnkom ti radi poskytneme. Tieto nájdeš na našej podstránke:

AUTODOPLNKY


Volaj, píš alebo skypuj.

Máte k nášmu článku otázky, kritiky,
chcete sa s inými podeliť o skúsenosti,
názory alebo ste niečomu nerozumeli?


TUNING FÓRUM

Diskutujte spoločne na našom fóre !!!

V našom článku ste našli špeciálny,
technický výraz, ktorému nerozumiete
alebo si ním jednoducho nie ste istý?


TECH SKRATKY

Využite náš online slovník skratiek !!!

kontakt


S tunerským pozdravom,

Váš tím TUNING.sk

redakcia@tuning.sk

zdroj: archív CT

Text: Matej Klamo
Obrázky: Erik Dobos
Finálna úprava a kontrola: Slavomír Majerník

Valid HTML 4.01! Valid CSS!

Tento dokument bol prečítaný 2186x    hodnotenie: 3/5, 1 hodnotenie


Home | Download | Tuning Shop | Kontakt